لوازم یدکی خودرو

این قطعه ی مهم که در لیست بدنه خودرو قرار دارد از پاشیده شدن گل و لای به داخل خودرو جلوگیری میکند و باعث افزایش عمر قطعات موتوری و سایر اجزا میشود. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمهنامه بدنه خودرو به شدت پررنگ میشود. مایع موجود در این پمپ از طریق دریچهها به سمت سیلندر جاری میشود. یاتاقان ثابت و متحرک استاندارد، واشر کامل، میل سوپاپ دود، استکان تایپیت، واشر سر سیلندر، سوپاپ دود و هوا، سرسیلندر، واشر درب سوپاپ، کنیستر بنزین، واتر پمپ، پمپ روغن، اورینگ دریچه گاز، فولی واتر پمپ، میل سوپاپ هوا، میل سوپاپ دود، واشر کامل، دسته موتور، انژکتور، شمع موتور، شاتون، پیستون، کیت تسمه تایم، اویل پمپ، آفتامات دینام، مجموعه مکش روغن، فشنگی روغن، بلوک سیلندر، میل لنگ، پروانه فن، چین یدک کویل و … اما روی صحبت ما آن دسته از افرادی هستند که صاحب خودروهای گرانقیمت وارداتی و خارجی هستند و خرید قطعات یدکی خودرویشان از خارج کشور بسیار سخت و پرهزینه خواهد بود.

لوازم یدکی ماشین چینی

البته ممکن است در بعضی مدل ها نتوانید قطعات اصلی و اورجینال را پیدا کنید به همین دلیل می توانید از برندهایی نظیر ایساکو دارای کیفیت مشابه ایی با قطعات اورجینال دارند خریداری و تهیه کنید. درب منزل قطعه خریداری شده را دریافت کنید. برای جلوگیری از خرابی کمک فنر و افزایش عمر آن خودرو را تحت فشار بار زیاد قرار ندهید و در حین عبور از دست اندازها سرعت خودرو را کاهش دهید . شمعها هر بار که انفجار اتفاق میافتد، باید فشار زیادی را تحمل کنند. باید بگوییم این مسئله در بعضی از مدل ها چون جک جی 3 به دلیل عرضه بسیار محدود نیز صدق میکند. این قطعه دسته موتور میباشد که به عنوان تکیه گاه موتور عمل میکند. برای اطلاع از قیمت لوازم جک و خرید آنلاین آنها میتوانید از بخش اول مدل خودروی خود را انتخاب و سپس وارد دسته بندی آن خودرو شوید تا تمام قطعات یدکی آن به شما نمایش داده شوند.

سیستم فیلتر هوای موتور خودرو، سیستمی است که حاوی فیلترهای ساخته شده از مواد مختلف است.این فیلترها به موتور کمک می کنند تا مواد خارجی مانند ذرات جامد، گرد و غبار و باکتری های موجود در هوا را حذف یا فیلتر کند. افزون بر این، پیدا کردن برخی از لوازم یدکی به خصوص قطعات خودروهای خارجی گاهی به سختی امکان پذیر است. اگر فروشگاه لوازم یدکی خودرو مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام فروشگاه لوازم یدکی خودرو مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت پی جو تمامی اطلاعات فروشگاه شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، شرح کامل خدمات فروشگاه مورد نظر خود را مشاهده کرده و با اطلاعات کافی به آنها مراجعه فرمایید. برند اصلی لوازم یدکی جک با برند خودِ کمپانی JAC به عرضه مصرف کنندگان رسیده است که در بازار سطح شهر دسترسی به آنها ممکن است کاری طاقت فرسا و دشوار به خصوص برای کسانی که آشنایی کامل با برندهای موجود در بازار ندارند باشد.

همانطور که متوجه شدید كيفيت قطعه و لوازم يدكي خودرو علاوه بر تاثير مستقيمي كه بر كاركرد و عمر مفيد خودرو دارد، در بعضي از موارد به طور مستقيم با امنيت جاني سرنشينان وسيله نقليه هم ارتباط دارد. خرابی این قطعات ممکن است بر اثر تصادفات و وارد شدن ضربه و ایراد در سیستم سیمکشی صورت بگیرد. اگر ترمزگیری با صدای سوت همراه است و ماشین مسافت بیشتری برای ایستادن کشیده میشود ایراد را در لنتهای ترمز جستجو کنید. چه چیزی باعث رانندگی راحت میشود؟ این قطعه وظیفه انتقال مایع هیدرولیکی را برای حرکت راحت و روان کلاچ به سمت بالا را بر عهده دارد. گیربکس یا جعبه دنده شامل یک قطار دنده و یک سری چرخ دندههای یکپارچه میباشد که وظیفه انتقال نیرو به چرخها را بر عهده دارد. علاوه بر این، فیلتر کثیف جریان هوا را مسدود می کند. در صورتی که خودروی شما این قطعه را ندارد میتوانید آن را از فروشگاه لوازم یدکی خودرو خریداری کنید و از یک متخصص بخواهید آن را بر روی خودرو نصب کند.

به عنوان یک راننده بهتر با قطعات اصلی و کارایی آنها آشنا شوید. بسیاری از افراد متوجه موضوع نمیشوند که خودرو آسیب دیده است و این نکته بسیار اهمیت دارد که متوجه شوید این قسمت از خودرو دچار آسیب شده است و آن را عوض کنید تا اتفاق بدتری بیفتد. جلوبندی خودرو یکی از مهم ترین قسمت های ماشین برای فروش به حساب می آید. یکی از موارد مهمی که در خرید خودرو باید به آن توجه کنید، امکان دستیابی راحت و سریع به قطعات یدکی آن است.

لوازم یدکی خودروهای چینی

خودرو یکی از پرکاربردترین و به نوعی ضروری ترین وسیله در دنیای امروز است که همانند سایر وسایل به مرور دچار خرابی و یا فرسودگی می شود و یا گاه بنا به دلایلی همچون تصادف و ضربه آسیب شدیدی می بیند؛ به نحوی که افراد مجبورند قطعات آن را تعمیر و یا تعویض کنند. نوع را می توان یکی دیگر از مهمترین مولفه هایی دانست که باید در زمان خرید لوازم یدکی خودرو به آن دقت کنید. براکتها جزو کوچکترین قطعات بدنه ایی هستند که در صورت وارد شدن ضربههای سطحی دچار شکستگی و یا به مرور زمان دچار فرسودگی میشوند. قطعات بدنه خودرو به طور معمول در اثر تصادفات و ضربات شدید دچار شکستگی میشوند. خودروهای جک به طور معمول دارای استهلاک متوسطی هستند و این امر باعث شده است به سرویس های دوره ای کوتاه مدت نیاز داشته باشند تا در صورت نیاز و اتمام لوازم مصرفی تعویض شوند تا موتور و قطعات اصلی کارایی خود را از دست ندهند.

چراغ سپر عقب نئون و کلیه چراغ خودرو های چینی با بهترین کیفیت ها و قیمت ها عرضه میشوند. چراغ خطر عقب این خودرو دو قسمتی است و لوازم یدکی خودرو جک در این مدل شامل چراغ عقب روی گلگیر راست، چراغ عقب روی گلگیر چپ، چراغ عقب روی صندوق راست و چراغ عقب روی صندوق چپ است. در خودروها چراغها به دو دسته تقسیم میشوند. گروه صنعتی ایران خودرو با هدف شفافسازی فروش محصولات و حذف تدریجی قرعهکشی، برای عرضه خودرو در بورس کالا اقدام کرده که در نخستین گام، بخشی از تولیدات دو مدل هایما S۵ و S۷ از این طریق به فروش خواهد رسید.

اگر شما مالک یک خودرو هستید باید با انواع لوازم یدکی و کارکرد آنها تا مقداری آشنا باشید. اگر قصد خرید لوازم یدکی جک را دارید با ما همراه باشید. سیستم ترمز خودروها از قطعات مختلفی تشکیل شده است؛ بنابراین عملکرد صحیح آنها نیز به سلامت لوازم یدکی خودرو وابسته است. جعبه فرمان از قطعات مختلفی تشکیل شده است که اگر هر یک از اجزای آن دچار مشکل باشند جعبه فرمان به درستی کار نخواهد کرد. سایپا نیز از این ظرفیت صنایع نظامی بهره گرفته و ۳۰ هزار از ۸۰ هزار خودروی کف را که بصورت ناقص و دارای کمبود قطعات بودند، با قطعاتی که وزارت دفاع تولید کرد، تکمیل کرد. از آنجایی که پیشرانهها به دلیل احتراق داخلی دارای لرزشهای بالایی میباشد نیاز میباشد که به کمک یک وسیله ایی ثابت در جای خود بمانند تا نه خودشان آسیب ببینند نه قطعات دیگر. ترمزگیری ایمن از ملزومات اولیه هر وسیله نقلیه است.

لوازم یدکی خودرو دسته موتور از قطعات کاربردی و ضروری میباشد که میتوان آن را هم در گروه موتوری هم در گروه جلوبندی قرار داد. هر آن چیزی که در بدنه و ساختار خودرو مشاهده میکنید جزو لوازم یدکی خودرو میباشد که در دسته بندی قطعات بدنه قرار میگیرد. لیست لوازم یدکی خودرو چند دسته هستند؟ پخش لوازم یدکی خودرو های چینی به سراسر ایران در این امکان پذیر است. فروش ویژه و بدون واسطه – نصب تخصصی و اصولی – تعمیرات فوق تخصصی انواع دوربین های مداربسته و دستگاه ضبط تصویر DVR با نازلترین قیمت … چراغ های عقب / لامپ.