Xaar “تبدیل شده و دوباره انرژی می گیرد” | هفته چاپ

پس از اعلام نتایج، سهام Xaar با 3.33 درصد افزایش به 185.99p (بالاترین قیمت 52 هفته: 275.00p، پایین: 140.00p) رسید.


منبع: https://www.printweek.com/articles/xaar-transformed-and-re-energised

این ،ب و کار سرمایه گذاری زیادی در سهام انجام داده است تا هم برای حفظ منابع در طول تعطیلی کارخانه خود برای سازماندهی مجدد، هم برای کاهش مشکلات زنجیره تامین و هم برای پاسخگویی به تقاضای پنهان چین.

علیرغم اینکه چالش های زنجیره تامین و فروش در آسیا به دلیل قرنطینه ها در چین تقریباً یک سوم کاهش یافته است، Xaar فروش کلی را در ادامه فعالیت های خود با 23 درصد افزایش به 72.8 میلیون پوند اعلام کرد، در حالی که سود ناخالص با جهش 42 درصدی به 28.6 میلیون پوند رسید.

می، گفت: «ما در مورد محصول اظهاراتی کرده‌ایم و نکته واقعاً خوشحال‌کننده این است که مشتری، که آن را آزمایش کرده‌اند، نکاتی را که ما بیان کرده‌ایم تأیید کرده‌اند.

راه راه یکی دیگر از بازارهای هدف کلیدی برای سر است.

“این یک تعهد بزرگ و یک تغییر بزرگ کیت و فرآیندها بوده است. اما ما فضای بیشتری ایجاد کرده‌ایم و این بدان م،است که می‌تو،م تج،ات بیشتری را طی دو تا سه سال آینده اضافه کنیم.» می، توضیح داد.

او گفت که مشتریان به دلیل این عوامل بهره وری خالص را به طور قابل توجهی بالاتر یافته اند.

تاسیسات Kettering مگناجت دو برابر شده است تا از رشد ارائه مدیریت سیال حمایت کند.

اولین ماشین‌هایی که در حال توسعه هستند برای منسوجات و چاپ مستقیم به لباس (DTG) با استفاده از جوهر رنگدانه‌ای خواهند بود. Aquinox همچنین می تواند جوهرهای رنگی راکتیو را کنترل کند.

EPS بال مستقیم به شی مستقر در ایالات متحده با موفقیت تغییر یافته و “بهترین نتایج” خود را ارائه کرده است.

EBITDA تعدیل شده تقریباً دو برابر شد و به 6.2 میلیون پوند (2021: 3.2 میلیون پوند) رسید، در حالی که سود تعدیل شده قبل از مالیات از عملیات ادامه دار 2.8 میلیون پوند در مقایسه با زیان 600000 پوندی در سال 2021 بود.

Xaar همچنین 1.2 میلیون پوند در سازماندهی مجدد تاسیسات تولیدی هانتینگدون خود برای بهبود بهره وری انرژی و فرآیندهای تولید سرمایه گذاری کرده است.

چیزی که ما دریافتیم این است که می‌تو،م جوهر را به گونه‌ای فرموله کنیم که ویسکوزیته بسیار بالاتری داشته باشد، با رنگدانه بسیار بیشتر، و به همین دلیل شما نیازی به پرایمر ندارید. و از آنجایی که دو برابر بیشتر رنگدانه در جوهر می‌ریزید، به‌طور مؤثری سریع‌تر چاپ می‌کنید.»

بازسازی در سه ماهه اول انجام شد و اوایل این ماه تکمیل شد.

جان می،، مدیر عامل شرکت Xaar امروز (28 مارس) با اعلام نتایج Xaar برای سال تقویمی 2022 گفت که مشتری، که کیت‌های تست را گرفته‌اند با استقبال خوبی از Aquinox مواجه شده است.

Xaar گفت که ،یدهای اخیر FFEI و Megnajet بیش از حد انتظار عمل کرده اند.

هد آبی چهار ماه پیش راه اندازی شد و به دلیل قابلیت های جت ،، به ،وان یک اثر بالقوه دگرگون کننده در تعدادی از بازارها اعلام شد.

می، این ،ب و کار را “تغییر یافته و دوباره پر انرژی” توصیف کرد.

می، همچنین گفت که مشتریان OEM در آسیا اکنون دوباره خود را برای رشد آماده می‌کنند و Xaar با احتیاط خوشبین بود که در نیمه دوم سال جاری یک پیکاپ در آنجا در تجارت وجود داشته باشد.

این شامل کاهش تعداد اتاق های تمیز انرژی بر آن از چهار به دو بود.

“ما رشد درآمد سودآور قوی و نقطه عطف مهم دستیابی به سودآوری تمام سال را به ارمغان آورده ایم که نشان دهنده پیشرفت بزرگی در برابر برنامه ما است.”


فروش در Xaar افزایش یافته است و مشتریان هد چاپ Aquinox آن را با دو ماشین جدید در حال توسعه – بالاتر از انتظارات گروه – پذیرفته اند.