Woodside و Titomic چاپگر سه بعدی اسپری سرد را در بستر گازی فراساحلی مستقر می کنند – 3DPrint.com

بسیاری از عملیات‌های نفت و گاز در مکان‌های دورافتاده هستند و انجام تعمیرات بدون جدا ، بخش‌های بزرگ تج،ات ضروری است. فناوری Titomic راه حل ایده آلی است که در زمان و هزینه صرفه جویی می کند. علاوه بر این، این پروژه اولین کاربرد در محل فناوری اسپری سرد در صنعت نفت و گاز استرالیا است. با استفاده مستقیم از مواد مقاوم در برابر خوردگی در مناطق آسیب دیده، سیستم D523 Titomic تعمیرات بادوام را تضمین می کند که طول عمر زیرساخت های حیاتی را افزایش می دهد.

ما از اینکه می بینیم فناوری ما توسط رهبران صنعت مانند Woodside Energy و Mo،elp،us به رسمیت شناخته شده و اجرا می شود، هیجان زده هستیم. هربرت کوک، مدیر عامل Titomic گفت: این مشارکت نه تنها اثربخشی محلول‌های اسپری سرد ما را تأیید می‌کند، بلکه درها را به روی فرصت‌های بیشتر در بخش نفت و گاز باز می‌کند. «داشتن دو شرکت با این شهرت به ،وان اولین کاربران بخش نفت و گاز محصول ما، ما را در موقعیتی عالی قرار می دهد تا از فرصت هایی که این صنعت می تواند برای Titomic به ارمغان بیاورد، سرمایه گذاری کنیم. ما مشتاقانه منتظر یک همکاری سازنده هستیم که مزایای بلندمدت فناوری نوآورانه ما را به جهان نشان دهد.”

در واقع، تحقیقات توسط Woodside FutureLab در دانشگاه موناش قبلاً کاربردهای جدیدی را برای فرآیند اسپری سرد Titomic، به ویژه برای تعمیر و پیشگیری از خوردگی شناسایی کرده است.

وودساید نامزد کرده است مونادلفوس برای استقرار ماشین Titomic برای مبارزه با خوردگی در سکوی گازی وودساید در اقیانوس هند. مونادلفوس یک شرکت مهندسی مشهور استرالیایی با شهرت در انجام برخی از چالش‌برانگیزترین پروژه‌های کشور، روی پروژه گورگون، یکی از بزرگترین توسعه‌های گاز طبیعی جهان، و سد المپیک، یک سایت معدنی بزرگ با مس، اور،وم و ذخایر طلا

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310994/woodside-and-،omic-deploy-cold-spray-3d-printer-to-offs،re-gas-platform/

دستگاه اسپری سرد تیتومیک D523. تصویر از Titomic.

استقرار سیستم D523 Titomic توسط Woodside و Mo،elp،us نقطه عطف مهمی برای فناوری اسپری سرد در صنعت نفت و گاز است. همانطور که شرکت های بیشتری مزایای تعمیرات بدون حرارت و جلوگیری از خوردگی را در محل تشخیص می دهند، تقاضا برای این نوع راه حل احتمالاً افزایش خواهد یافت. این مشارکت نشان می‌دهد که تولید افزودنی همچنان به برنامه‌های کاربردی جدید گسترش می‌یابد. ما شاهد این بودیم که این فناوری به طور فزاینده ای در صنایع بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و اکنون بخش نفت و گاز در حال تبدیل شدن به یک بازار امیدوار کننده برای AM است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

انتظار می رود قرارداد اجاره سیستم D523 حداقل 50000 دلار استرالیا (33425 دلار) درآمد برای Titomic در 12 ماه آینده ایجاد کند. اگرچه این مقدار اولیه به خودی خود قابل توجه به نظر نمی رسد، اجرای موفقیت آمیز فناوری اسپری سرد در یک محیط چالش برانگیز مانند یک پلت فرم گازی فراساحلی می تواند ثابت کند که این فناوری چقدر می تواند مفید باشد و منجر به پذیرش گسترده تر و پتانسیل درآمد بیشتر در آینده شود.

سیستم Titomic D523 که در بخش‌های مختلف اثبات شده است، برای اعمال مواد مقاوم در برابر خوردگی، مانند آلومینیوم، مستقیماً روی فولاد و سایر ف،ات بدون حرارت یا جداسازی گسترده طراحی شده است. این فناوری قبلاً ارزش خود را در محیط های چالش برانگیز نشان داده است، مانند تعمیر آسیب های نبرد مید، برای ارتش سلطنتی هلند و صنایع هوافضا و حمل و نقل. وودساید امیدوار است با پیاده‌سازی این فناوری در محل، نیاز به جداسازی و حمل و نقل گسترده تج،ات بزرگ را کاهش دهد و زمان ،ابی عملیات را به حداقل برساند و در عین حال با راه‌حل‌های تعمیر و نگهداری پایدارتر و کارآمدتر همراهی کند.

وودساید انرژی که در سال 1954 تأسیس شد، یکی از بزرگترین شرکت های مستقل نفت و گاز جهان است. وودساید که عمدتاً در استرالیا فعالیت می‌کند، به سرمایه‌گذاری در منابع انرژی تجدیدپذیر و فناوری‌ها برای کاهش ردپای کربن خود مشهور است. در سال‌های اخیر، وودساید در چندین پروژه پرینت سه بعدی، مانند نصب شیر چاپ سه بعدی روی پلت فرم Goodwyn A، شرکت داشته است. چند سال پیش، همچنین با ارائه دهنده خدمات چاپ سه بعدی ف،ی منقرض شده 3D Metalforge برای تولید قطعات به صورت محلی شریک شد.

دستگاه اسپری سرد تیتومیک D523. تصویر از Titomic.

انرژی وودساید (ASX: WDS) با راه حل اسپری سرد پیشگام همکاری می کند تیتومیک (ASX: TTT) برای استقرار سیستم Titomic D523 در یک سکوی گازی دریایی در نزدیکی Karratha، استرالیای غربی. این ابتکار که اولین ورود مهم Titomic به بخش نفت و گاز است، شامل استفاده از فناوری اسپری سرد برای رسیدگی به مسائل خوردگی در مکان‌های دور افتاده است، جایی که روش‌های سنتی تعمیر می‌توانند زمان‌بر و پرهزینه باشند.