VMGS یک Mimaki دیگر را در ماه ژانویه اضافه می کند

او گفت: «خیلی زیاد نیست [local] ،ب‌وکارها دارای یک چاپگر فوق‌العاده گسترده هستند و این ما را در موقعیتی قوی به‌ویژه در منطقه محلی مارکت هاربورو و لستر قرار می‌دهد.

به گفته ماردون، تصمیم برای ،ید یک پرس میماکی دیگر آسان بود.

هنگامی که اولین دور سرمایه گذاری انجام شد، شرکت سالانه بیش از 600000 پوند درآمد داشت. تا پایان سال 2022، به 1.5 میلیون پوند افزایش یافت.

با این حال تصمیم گیری در مورد میز برش بیشتر طول کشید.

کن ماردون، یکی از مدیران VMGS، گفت که نصب جدید پرس 3.2 متری، شرکت را در موقعیتی قرار داده است که به طور قابل توجهی گسترش یابد.

این ،ب و کار روی یک Kongsberg X24 Edge با دوک فرز 1 کیلوواتی، دوربین و چاقوهای استاندارد برش و کشیدن بوسه سرمایه گذاری کرد و VMGS به زودی یک سر چروک اضافه خواهد کرد.

من نمی‌خواهم تعداد زیادی ماشین‌های مختلف از RIP‌های مختلف اجرا شوند. من می خواهم تولید خیلی ساده اجرا شود. اگر مثلا مدیر تولید ما حالش خوب نیست، دوست دارم هر،ی پوشش بدهد [for them] زیرا آنها چاپگرهای Mimaki را از درون می شناسند.

من و مارک برای مدت طول، در این صنعت بودیم، بنابراین ما در مورد میزهای برش دیجیتال می د،م، اما تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی و از چه ،ی می خواهیم ب،یم، 9 ماه طول کشید.

آ،ین هزینه VMGS در سال 2019 از یک تخت مسطح Mimaki JFX200-2513EX و پرس UCJV150-160 UV UV ساخته شده است، که با آن این شرکت توانست تولید خود را برای اولین بار در داخل کشور عرضه کند.

شرکت‌های اینجا در حال برون‌سپاری 3.2 میلیون کار خود در دوردست‌تر با زمان‌های ده تا چهارده روزه هستند. ما می تو،م چرخش بسیار سریع تری را تضمین کنیم و در آستانه در هستیم. بنابراین، از نظر بازاریابی، ما در حال شروع محلی هستیم و سپس تا آنجا که ممکن است به بیرون سرچشمه می‌گیریم.»

وی افزود: هنوز روزهای اولیه است، بنابراین نمی‌تو،م بگوییم چقدر بهره‌وری خواهیم داشت، اما با این کار اول، توان عملیاتی ما 30 درصد افزایش یافت و من محافظه‌کار هستم.


منبع: https://www.printweek.com/articles/vmgs-adds-another-mimaki-in-january-haul

سرمایه گذاری متخصص POS باعث شد که یک دستگاه پرس LED UV 3.2 متری UV Mimaki UJV55-320، میز برش دیجیتال Kongsberg X24 Edge و یک پلاتر برش Graphtec FC 9000-160 ،یداری کند. تمام کیت از فروشنده CMYUK بود.


Visual Marketing and Graphic Services مبتنی بر Market Harborough (VMGS) یک Mimaki 3.2 متری و دو کاتر را در ژانویه 2023 نصب کرد.

ماردون گفت، حتی پس از اولین کار، یک بنر 100 متری، مزایای یک برش دیجیتال در مقایسه با برش دستی واضح بود.

ماردون افزود که رابطه این شرکت با CMYUK و شهرت ،گسبرگ در بازار در نهایت این معامله را امضا کرد.