VMC خط آپ برای بازگشت ماه آوریل را اعلام کردرویداد کنفرانس رسانه های بصری (VMC) BPIF در 4 آوریل 2023 برای اولین بار در سه سال گذشته به رز باول لیدز بازخواهد گشت.

این رویداد یک روزه جایگاه چاپ و بسته بندی را در چشم انداز رسانه های بصری با سخنران، از برندهایی مانند Kellogg’s، Tony’s C،colonely c،colonely و Lexus به نمایش می گذارد.

این رویداد توسط صنایع دیجیتال خلاق (CDI)، یک گروه علاقه خاص BPIF اجرا می شود، شرکت در این رویداد رایگان خواهد بود.

رابرت مک کلمنتز، رئیس CDI و متصدی رویداد، گفت هفته چاپ که سازمان دهندگان تصمیم گرفته بودند برای دهمین سالگرد کنفرانس، پس از رویداد مجازی 2021 و سال آیش 2022، به یک قالب کاملاً حضوری بازگردند.

او گفت: “رویداد مجازی سه روزه موفقیت بزرگی بود، با مخاطبان بین المللی 650 نفر – از جمله یک نفر در مغولستان – اما پخش بود و احساس ترافیک یک طرفه داشت.

«غنای زندگی واقعی از دست رفته بود. ما صداگذاری را انجام دادیم و توافقی محکم برای پخش زنده در سال 2023 وجود داشت.

هیچ رویدادی در سال 2022 برگزار نشد، زیرا برگزارکنندگان اج،ی را در سپتامبر 2022 برای تصمیم گیری در مورد شکل آینده VMC برگزار ،د.

مک کلمنتز گفت: «ما می‌خواستیم اشتها را برای رویدادهای واقعی بررسی کنیم و مطمئن باشیم که اولویت‌های آینده صنعت را درک کرده‌ایم.

این اج، در مورد موضوعات امسال نوآوری، خلاقیت و پایداری در صنعت رسانه های بصری و نقش کلیدی فرهنگ در هر سه قرار گرفت.

“از آنجا که [the summit]او گفت، ما با چالش، یافتن بهترین سخنرانان آگاه که با تجربه، مطالعات موردی و آمیزه‌ای از آموزش و سرگرمی، ارزش واقعی را برای بحث به ارمغان می‌آورند، مق، کرده‌ایم.

مک‌کلمنتز افزود، تیم سازمان‌دهنده می‌دانست که مضامین را به درستی اندازه‌گیری کرده است.

رویداد 2023 با همکاری حامی اصلی Drupa برگزار خواهد شد. سخنرانان صنعت چاپ عبارتند از: سابین گلدرمن، مدیر نمونه کار فناوری چاپ دروپا، چار، جارولد، مدیر اجرایی BPIF، جاناتان تام، دکتر دو طرف و بئاتریس کلوز، دبیر کل اینترگراف، در کنار لیست بلندبالایی از رهبران تجاری از شرکت هایی مانند Communisis. و Precision Proco.

بازگشت VMC به لیدز در طول جشن “سال فرهنگ” این شهر انجام می شود، که مک کلمنتز گفت که با توجه به اینکه رویداد VMC در سال 2017 به شهر کمک کرد تا پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به یک شهر فرهنگی اروپایی آغاز کند، کمی ط،ه آمیز بود.

مک کلمنتز گفت، با وجود ،وج از اتحادیه اروپا، این شهر تصمیم گرفت جشن سال فرهنگ خود را برگزار کند – با موضوع فرهنگ سال 2023 VMC.

برای مثال، سخنران اصلی و معاون کلوگ و GM UKI، جلسه کریس سیلکاک، «فرهنگ برای صبحانه استراتژی می خورد» نامیده می شود. ریکی آلفرد، مدیر بازرگ، مسئولیت‌پذیر Communisis نیز در مورد قدرت فرهنگ در سازمان‌های هدفمند صحبت خواهد کرد.

مک کلمنتز گفت: این رویداد ظرفیت 300 مهمان را خواهد داشت و افزود: “برای اینکه بتو،م یک ناهار بوفه رایگان برای همه شرکت کنندگان ارائه دهیم، مهم است که اکنون ثبت نام کنند.”

،یب کامل بلند،ا قابل مشاهده است اینجا.


منبع: https://www.printweek.com/articles/vmc-announces-line-up-for-april-return