The Printing Charity مراسم اهدای جوایز ستاره در حال ظهور 2023 را افتتاح می کند

برندگان قبلی از بودجه جوایز برای توسعه طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها از جمله آموزش مدیریت، مذاکره، کپی‌رایتینگ، طرح‌نویسی، و مدیریت پروژه، و همچنین برای تامین مالی صلاحیت‌های حرفه‌ای و آموزش موسسه خبره استفاده کرده‌اند.

جوایز ستاره در حال ظهور راهی عالی برای ،ب‌وکارها ارائه می‌کند تا تعهد خود را برای توسعه و پرورش استعدادهای جوان در سازمانشان با حمایت از آنها در برنامه‌هایشان برای توسعه این مهارت‌ها تقویت کنند.


جوایز ستاره‌های نوظهور خیریه چاپ، برنامه‌ای که از جوان، که در زمینه چاپ، بسته‌بندی، کاغذ، انتشارات و گرافیک کار می‌کنند، حمایت می‌کند، اکنون برای برنامه‌های کاربردی برای سال 2023 باز است.

نیل لاول، مدیر عامل موسسه خیریه چاپ، گفت: “کمک به رشد و توسعه جوانان از طریق دسترسی به آموزش هایی که به نفع آنها، کارفرمایان و البته صنعت چاپ به طور کلی خواهد بود، چیزی است که موسسه خیریه چاپ کاملاً به آن متعهد است.

برای درخواست یا اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: www.theprintingcharity.org.uk/supporting-people/rising-star-wards/.

برنامه ها در یکشنبه 2 آوریل 2023 بسته می شوند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/the-printing-charity-opens-rising-star-awards-2023او افزود: “من هر ،ی را که به فکر درخواست برای صحبت با مدیر، مربی یا تیم منابع انس، است تشویق می کنم تا در مورد جاه طلبی های شغلی خود و آنچه می توانند برای دستیابی به آنها درخواست دهند صحبت کنند. من همچنین هر ،ی را که در زمینه چاپ کار می کند و ستاره های بالقوه در حال ظهور را می شناسد، در سازمان خود یا در شبکه گسترده تر خود تشویق می کنم تا مطمئن شوند که از آنچه طرح جوایز می تواند ارائه دهد، آگاه باشند.”

این جوایز به افراد 18 تا 30 ساله که در این بخش کار می‌کنند این امکان را می‌دهد تا با تأمین مالی تا سقف 1500 پوند برای آموزش‌هایی که مهارت‌ها و دانش‌هایی را که مهارت‌های شخصی آن‌ها را رشد می‌دهد، فراتر از آموزش‌هایی که در حال حاضر انجام می‌دهند، در جاه‌طلبی‌های شغلی آینده خود سرمایه‌گذاری کنند. نقش آنها

از طریق صحبت با کارفرمایان در صنعت می د،م که ایجاد مجموعه ای از مهارت های شخصی مانند حل مسئله، انعطاف پذیری، اعتماد به نفس و ارتباط موثر برای کمک به جوانان برای توسعه جاه طلبی های شغلی، برجسته شدن، رشد و شکوفایی بسیار مهم است.