Stratasys دارایی های چاپ سه بعدی فیبر کربن Arevo را می خرد – 3DPrint.com

با توجه به این واقعیت که Arevo مجبور شد به حراج تج،ات خود روی آورد، می‌توان فرض کرد که Stratasys توانسته است این فناوری را با تخفیف قابل توجهی به دست آورد. این وضعیتی است که ما از زمان شروع فضای اقتصادی فعلی انتظار آن را داشتیم. این به این م،ی است که این احتمالاً اولین مورد از سری ،یدهایی است که قرار است در سال 2024 شاهد انجام آن باشیم.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در اولین حرکت مهم خود از آغاز سال، Stratasys Ltd. (نزدک: SSYS) از دستیابی به سبد فناوری Arevo Inc. خبر داده است که نشان دهنده گسترش استراتژیک قابلیت های آن در راه حل های چاپ سه بعدی پلیمری است. این پیشرفت در زم، اتفاق می‌افتد که صنعت شاهد تغییر در پویایی است، استارت‌آپ‌ها با چالش‌های مالی مواجه هستند و شرکت‌های مستقر موقعیت خود را از طریق ،یدهای استراتژیک تثبیت می‌کنند.

Stratasys، که به دلیل پیشروی خود در راه‌حل‌های تولید افزودنی پلیمری (AM) شناخته می‌شود، از فناوری پیشرفته Arevo، از جمله چندین پتنت اساسی که برنامه‌های کاربردی مدل‌سازی رسوب ذوب شده (FDM) را پیشرفته می‌کنند، استفاده کرده است. با ،ید، مجموعه Stratasys اکنون دارای بیش از 2600 پتنت اعطا شده و در حال انتظار است.

ریچ گاریتی، مدیر ارشد بازرگ، صنعتی Stratasys، گفت: «فناوری که ما به دست آورده‌ایم امکان بهبود فزاینده ایزوتروپی خواص فیزیکی در قطعات FDM را فراهم می‌کند که استفاده بیشتری را برای مشتریان باز می‌کند. این سرمایه‌گذاری به تعهد ما برای تمرکز بر نوآوری‌های ارگ،ک و غیرارگ،ک خود بر روی برنامه‌ها و موارد استفاده که ارزش واقعی را برای مشتریان تولیدی ما ارائه می‌کند، ادامه می‌دهد و تضمین می‌کند که Stratasys مرتبط‌ترین و جذاب‌ترین شریک در حال حرکت به جلو خواهد بود.»

به ،ه خود، Stratasys بیشتر سال 2023 را صرف مق، با ،یداران در قالب سیستم‌های سه بعدی (NYSE: DDD) و Nano Dimension (Nasdaq: NNDM) کرد که در پایان سال، Stratasys را ،یداری کرد. در همان زمان، ادغام خود را با Desktop Metal (NYSE: DM) دنبال می‌کرد، که علیرغم رای‌گیری ناموفق در سال 2023، هنوز هم پتانسیل این را دارد که امسال را پشت سر بگذارد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307693/stratasys-buys-arevos-carbon-fiber-3d-printing-،ets/

علیرغم حمایت اولیه از سوی سرمایه گذاران قابل توجه و توسعه محصولات پیشگامانه مانند قاب های دوچرخه برقی و اسکوترهای تقویت شده با فیبر کربن کاملاً سه بعدی، آروو با چالش های عملیاتی مواجه شد که منجر به خاموش شدن نهایی آن شد. این شرکت در نهایت مجبور شد در اوایل سال جاری دارایی های خود را به حراج بگذارد.

انتظار می‌رود ادغام نوآوری‌های Arevo در چاپ فیبر کربن و افزایش استحکام Z از طریق ذوب لیزری موضعی، نظارت بر ساخت و ساز در محل و هوش مصنوعی، و فشرده‌سازی غلتکی، برخی از چالش‌های قدیمی در چاپ سه بعدی FDM، مانند استحکام قطعه و ساخت را برطرف کند. قابلیت اطمینان.