SMP طرح عضویت جدیدی را برای انجمن های تجاری راه اندازی می کند

ریچل ویتر، مدیر تعامل با مشتری در DMA نیز اظهار داشت: «به ،وان سازمان تجارت بازاریابی بریت،ا، ما از ارزش یادگیری و همکاری در صنعت دفاع می کنیم.

ما هیجان‌زده هستیم که نسل بعدی چاپگرها را با باز ، درها به روی بسیاری از تماس‌های صنعتی جدید و تثبیت‌شده و فرصت‌های هیجان‌انگیز آموزش دهیم و الهام‌بخش باشیم.»


منبع: https://www.printweek.com/articles/smp-launches-new-member،p-scheme-for-trade-،ociations
شراکت پستی استراتژیک (SMP) با BPIF، IPIA و انجمن داده و بازاریابی (DMA) برای راه اندازی یک طرح عضویت جدید برای اعضای انجمن تجاری شریک شده است.

برندان پرینگ، مدیر کل IPIA، اضافه کرد: «IPIA مشتاقانه به همکاری با نهادهای صنعتی مانند SMP اعتقاد دارد تا بتو،م منابع، شبکه‌ها و نقاط قوت مربوطه خود را برای کمک به پیشبرد اه، صنایع چاپی و مرتبط با هم ،یب کنیم. . ما مشتاقانه منتظر ایجاد مشارکت و کمک به شکوفایی اعضای مربوطه خود هستیم.»

هدف از طرح جدید «موتورخانه صنعت پست باشیم» با نوآوری، الهام بخشیدن و آموزش اعضا برای پیشبرد صنعت، ارسال نامه های بهتر و حفاظت از آینده صنعت پستی.

انجمن‌های تجاری می‌توانند برنامه عضویت SMP را به‌،وان گسترش برنامه خود، با مزایایی از جمله فرصت‌های شبکه ارائه دهند – با دسترسی رایگان به رویداد جوایز سالانه SMP و دوره‌های آموزش پستی IDM با تخفیف. فرصتی برای دریافت سریع گواهی JICMail؛ منابع مختلف رایگان از جمله پاورپوینت های آماده فروش و مقالات تحقیقاتی. و توانایی ورود به استراتژی و طراحی محصول رویال میل.

این طرح از انجمن های صنفی با ارائه منابع و مواد آموزشی اضافی که می توانند بین اعضای خود توزیع کنند تا به آنها در اجرای کمپین های پستی مؤثر کمک کند، حمایت می کند.

“آموزش هرگز نباید متوقف شود، صرف نظر از ،وان شغلی یا ارشدیت شغلی ما، بنابراین توانایی به اشتراک گذاشتن تخصص صنعت، تحقیقات پیشرو و بینش بهترین عملکرد با جامعه SMP راهی عالی برای پیشبرد این هدف است.”

“این مشارکت ما را قادر می‌سازد تا به حمایت از این بخش با آ،ین تحقیقات، بینش و آموزش ادامه دهیم، به طوری که چاپخانه‌ها بتوانند با مشاوره و خدمات پستی و چاپی عالی، موثر و پایدار از مشتریان خود حمایت کنند.”

لوسی سوانستون، رئیس SMP، گفت: «ما از اینکه با BPIF، DMA و IPIA برای راه‌اندازی این طرح عضویت جدید برای شرکای تجاری برای کمک به شکل‌دهی آینده پست‌های پستی همکاری کردیم، هیجان‌زده هستیم.

مدیر عامل BPIF، چار، جارولد، گفت: «BPIF از شراکت با SMP برای کمک به رشد و توسعه چاپ و پست کاملاً ،سند است.