Sirane برای نصب اولین بار در بریتانیا HP Indigo 200k

200k از فناوری الکتروفوتوگرافی مایع HP Indigo (LEP) استفاده می‌کند و برای چاپ ال،ای با پوشش بالا با رنگ سفید در ا،ر لایه‌های صنعتی، در طرف مقابل و عقب طراحی شده است.

هنگامی که ما شروع به بررسی گام بعدی خود در فناوری چاپ برای گسترش ظرفیت و قابلیت های خود کردیم، کاملاً واضح بود که به دستگاهی نیاز داریم که بتواند طیف وسیعی از بسترها را مدیریت کند و کیفیت چاپ فوق العاده ای ارائه دهد.

Sirane که مقر آن در Telford است، که همچنین یکی از اولین ،، بود که مطبوعات را آزمایش بتا انجام داد، تأیید کرده است که نسخه نهایی در اواسط آوریل در محل نصب می شود و قابلیت چاپ این شرکت را هم در دستگاه های انعطاف پذیر و هم بر روی برد افزایش می دهد.

در همین حال، اولین پرس فل،و Bobst Vision CI در بریت،ا نیز قرار بود تا پایان فوریه در سایت Telford راه اندازی شود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/sirane-to-install-first-uk-hp-indigo-200k

از طیف زیرلایه‌هایی که تج،ات می‌توانند از عهده آن برآیند تا قابلیت‌های چاپ، چیزهای زیادی نمی‌توان با این نوآورانه HP 200k جدید به دست آورد.»

«چاپ دیجیتال فقط کوتاه مدت نیست. اگر شرکتی 100000 کیسه ایستاده یا بیشتر با 100000 طرح متفاوت و منحصر به فرد می‌خواست، چاپ دیجیتال این امکان را فراهم می‌آورد که فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای شما به وجود می‌آورد.

Sirane اخیراً طیف وسیعی از فیلم‌ها و کیسه‌های سازگار با فر را که با جوهرهای مبتنی بر آب مقاوم در برابر حرارت چاپ شده‌اند، عرضه کرده است.


مبدل بسته بندی Sirane است برای تبدیل شدن به اولین شرکت در بریت،ا – و یکی از تنها سه در سراسر جهان – به تحویل جدید HP نیلی 200k مطبوعات دیجیتال.

وی گفت: مطبوعاتی که برای ارائه مبدل های بسته بندی دیجیتالی بهره وری بهتر، تحویل بر اساس تقاضا، بدون حداقل سفارش، طراحی منحصر به فرد، کاهش مصرف انرژی و حداقل ضایعات طراحی شده است، فرصت های تجاری جدیدی را برای Sirane باز می کند.

پیتر رالتن، مدیر توسعه تجاری و تجاری در Sirane، گفت: “تلفورد مهد صنعت بود، بنابراین بسیار من، است که مرحله بعدی انقلاب دیجیتال نیز از اینجا شروع شود.”

طیف Indigo ElectroInk 200K برای بسته بندی مواد غذایی در سمت غیر تماسی من، است و می تواند در برخی کاربردها کمپوست شود.

آ،ین ورود HP به بازار بسته‌بندی انعطاف‌پذیر، Mid-Web دیجیتال 200K دارای حدا،ر سرعت 56 متر در دقیقه در حالت بهره‌وری پیشرفته سه رنگ است.

ما علاوه بر بسته بندی انعطاف پذیر، بخش برد خود را نیز داریم و HP Indigo 200K همان انعطاف پذیری چاپ را روی طیف وسیعی از بردهای مختلف ارائه می دهد.

وی افزود: “گاهی اوقات ما از این پرس صرفاً برای کیفیت چاپ عالی استفاده می کنیم که می توان به آن دست یافت، در موارد دیگر ممکن است داده های متغیر یا ویژگی های امنیتی باشد. این نوع تطبیق پذیری را در سایر روش های چاپ یا تولید کنندگان ندیده ایم.

“اما در عین حال، کوتاه مدت یکی از ویژگی های کلیدی مطبوعات دیجیتال است، و دوباره خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که ما در حال حاضر قادر به ارائه آن نیستیم.