Sign & Digital UK در NEC تحت تأثیر قرار می گیرد

بسیاری از مردم نسخه 46 را قبلاً دریافت کرده اند، و دیگران تصمیم می گیرند که آیا به ویژگی های جدید نیاز دارند یا نه – این یکی از آن پیشرفت های ثابت است. اما وقتی متوجه شدید که سیستم چه کار می کند، آن چیزها فقط آن را بهتر می کند.

تعداد بازدیدکنندگان در زمان نگارش هنوز منتشر نشده بود، اما نمایش سال گذشته در مجموع تقریباً 4000 نفر را جذب کرد.

ما حدود 20 عضو داریم که در نمایشگاه حضور دارند و دور می‌رویم و مطمئن می‌شویم که با همه اعضا صحبت می‌کنیم، و مطالعات موردی ویدیویی و توصیفات را در مورد آنها انجام می‌دهیم که در رسانه‌های اجتماعی و پس از آن در مقالاتی تبلیغ می‌کنیم. بنابراین واقعاً مثل این است که ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که از منافع اعضای خود حمایت می کنیم و آنها را به ،وان تقریباً نوعی دفتر فروش ماهواره ای حمایت می کنیم.

او به چاپگرها توصیه کرد که «تمام نیاز به یک تماس تلفنی با یک مدرسه محلی است» و آنها در تعامل با دانش آموزان خود به ،ب و کار کمک خواهند کرد.

به میزب، ایزابلا ایوانوویچی، مدیر INV Recruitment، و سارا وینترباتم، مدیر فروش گروهی در Soyang Josero، یک پنل کاملاً مرد را به نمایش گذاشت، «زیرا کار با هم مهم است».

او اضافه کرد که این شرکت نسبت به سال گذشته کیت بیشتری به نمایشگاه آورده است و علاقه زیادی به خود دیده است، زیرا “مردم به دنبال کمی تنوع” در محصولات خود هستند.

ارسکین استوارت، مدیر عامل SwissQprint، گفت که این نمایشگاه تمرین ارزشمندی برای این تجارت بوده است.

او گفت که روندها شامل فشار زیادی از چاپگرها به بازار تخت پهن با فرمت عریض است که به دلیل رشد بازار در 8x4ft است. [2.44×1.22m] برنامه‌های گرافیکی سفت و سخت و همچنین اتوماسیون، با چندین غرفه‌دار نمایشگاه راه‌های مختلفی را در خودکارسازی فرآیندها از طریق پیشنهاداتی مانند کاهش کربن یا مدیریت گردش کار نشان می‌دهند.

ما چیزهای جدید زیادی داریم [exhibitors]، چیزی است که مخاطبان بازدید کننده می خواستند ببینند [from our research]. من در چند روز گذشته با تعداد زیادی از بازدیدکنندگان صحبت کرده ام و آنها واقعاً از آن لذت برده اند. بدیهی است که آنها می خواهند شرکت های عادی را ببینند، و آن شرکت ها اینجا هستند، اما آنها همچنین می خواهند چیزهای جدیدی ببینند. آنها به دنبال الهام گرفتن و چیز کمی متفاوت هستند و من فکر می کنم که ما آن را تحویل داده ایم.”

این ،ب‌وکار همچنین با مدارس درگیر بوده است و این امر 81 دانش‌آموز از 250 دانش‌آموزی را که با آن‌ها همکاری می‌کند تشویق کرده است تا برای روز باز آینده در سایت MacroArt در 29 آوریل ثبت‌نام کنند. گفته می شود 64 درصد از این ثبت نام ها زن هستند.

برگزارکننده SDUK، Faversham House، در حال کار به سمت صفر خالص است، و به دنبال مح،ه ردپای کربن این رویداد است تا پس از آن، ردپای کربن خود را در سال آینده کاهش دهد.

به گفته سازمان‌دهندگان SDUK، در حالی که ردپای آن کمی کمتر از سال گذشته در سال 2022 بود، اما اولین نمایش از مارس 2019 به دلیل کووید-19 بود. هفته چاپ که “بیش از 100 شرکت و برند” در نمایشگاه حضور داشتند که در سال گذشته افزایش یافت.


نسخه 2023 Sign & Di،al UK (SDUK) به گرمی مورد استقبال قرار گرفت، زیرا نمایشگاه های تجاری حضوری همچنان ارزش خود را در محیط تجاری پس از همه گیری ثابت می کنند.

کالین سینک، مک درموت با تمرکز بر تصویر فعلی ،ن در این بخش، بنیانگذار The Online Print Coach، گفت: «مطمئناً ،ن بیشتری به سمت تولید می روند، اما در حال حاضر هنوز جنبه خلاقانه، طراحی گرافیک و بازاریابی» جایی است که آنها کار می کنند.

ما در حال حاضر شاهد یک شکاف مهارتی در صنعت هستیم، فکر می‌کنم ظرف پنج تا 10 سال آینده می‌تو،م کمی مشکل را ببینیم. [During the pandemic] بسیاری از مردم به مناطق و بخش‌های مختلف کاری رفتند و برنگشتند.»

این جلسه همچنین به جوان، که وارد این بخش می‌شوند، پرداختند و لی گارنت، مدیر بهبود مستمر در MacroArt، گفت که این ،ب‌وکار یک برنامه جدید سفیران مشاغل اولیه را آغاز کرده است که در آن دو کارمند زن و یک مرد حضور دارند.

دیگران مشارکت های جدید را برجسته می ،د، از جمله Josero، که Fujifilm Acuity Prime را نشان می داد – اخیراً شروع به عرضه این محدوده به مشتریان در بریت،ا کرده است.

برندان پرینگ، مدیر کل IPIA، گفت که در حالی که انجمن تجاری معمولاً تمایل دارد حدود 5 تا 10 عضو جدید را از نمایشگاه انتخاب کند، اما این هدف اصلی آن برای داشتن غرفه نیست.

نمایشگاه 2024 از 27 تا 29 فوریه در NEC برگزار می شود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/sign-di،al-uk-impresses-at-the-nec

انجمن بین المللی علائم بریت،ا (ISA-UK) میزبان سالن توضیح SDUK و همچنین ویژگی جدیدی به نام Sign Surgery بود. هر دو به خوبی حضور داشتند، و چندین مورد از ارائه‌ها فقط در اتاق ایستاده Explains Lounge برگزار شد.

یکی از جلسات روز چهارشنبه که هفته چاپ از این نمایشگاه بازدید کرد، با تمرکز بر چگونگی حمایت از ،ن در صنعت علائم و گرافیک.

این رویداد از سه شنبه تا پنجشنبه این هفته (21 تا 23 مارس) در سالن 2 NEC بیرمنگام برگزار شد.

به ،وان مثال، توزیع کننده انحصاری Mimaki برای بریت،ا و ایرلند، Hybrid Services، چاپگر جوهرافشان مستقیم به فیلم (DTF) TxF150-75 را که اخیراً رونمایی شده بود را به نمایش گذاشت.

PrintIQ در حال نمایش نسخه 46 MIS مبتنی بر ابر خود بود که شامل بیش از 30 ویژگی یا به روز رس، جدید است، و مدیر بازاریابی بریت،ا، دیوید مک گینس، گفت که نسخه 47 “بسیار سریع پس از آن” در حدود دو ماه آینده منتشر خواهد شد. ، و تمرکز بر بهره وری کربن اضافه خواهد شد.

جنی متیو، مدیر رویداد Sign & Di،al UK گفت هفته چاپ در این نمایش: «به اندازه سال گذشته خوب بوده است، اگر نگوییم بهتر است. غرفه داران زیادی در حال فروش کیت و انواع مختلفی از غرفه داران هستند. گفت،ای واقعا خوبی در حال انجام است و تجارت در حال انجام است.

نام‌های اصلی نمایشگاه شامل Roland DG، Epson UK، Premier، Hexis UK، Vivid Laminating Technologies و SwissQprint بودند. در حالی که تعداد کمی از شرکت‌ها محصولاتی را عرضه می‌،د، شاید منتظر نمایشگاه جه، چاپ فسپا در مونیخ در ماه مه بودند، بسیاری از آنها ماشین‌هایی را به نمایش می‌گذاشتند که اخیراً رونمایی شده‌اند.

ویژگی‌های نمایش شامل Hexis UK Wrap Battle و The Sign Studio بود که نمایش‌های زنده و کارگاه‌های عملی را به میزب، پل هیوز، سازنده با تجربه، نشان می‌داد.

متیو می‌گوید: «ما در حال حاضر آن را تا جایی که می‌تو،م کاهش می‌دهیم، اما من دور می‌گردم و تعداد ماشین‌های بزرگ، کوچک و متوسط ​​را می‌شمارم و اینکه آیا هنگام تحویل بسته شده‌اند یا خیر.

مدیر بازاریابی مورگانا سیستمز، وندی بیکر، گفت که این شرکت واکنش بسیار مثبتی به برش کاغذ دیجیتال ColorCut SC6000 دریافت کرده است، با علاقه “،یبی واقعی از شرکت ها از چاپگرهای تجاری کوچک تا مدارس”.

و همه ثبت نام‌های بازدیدکننده، غرفه‌دار و برگزارکننده سوالاتی در مورد نحوه سفر مردم به اینجا داشتند، بنابراین با کدپستی و نحوه حمل‌ونقل می‌تو،م کربنی را که برای رسیدن به اینجا استفاده شده است مح،ه کنیم. مصرف انرژی را از محل برگزاری دریافت می‌کنیم تا آنها بتوانند بفهمند. ما دقیقاً چه مقدار انرژی برای ایجاد و ،ابی مصرف شده است. بنابراین کار زیادی در پس‌زمینه در حال انجام است تا ببینیم چگونه به ،وان یک سازمان‌دهنده رویداد و یک صنعت می‌تو،م پایدارتر باشیم.»

“این واقعاً یک واقعیت مهم را نشان می دهد که علاقه وجود دارد، اما [the industry] گارنت گفت: در این سطح به اندازه کافی کار نمی کند تا ذهن درست را در این مرحله به ما جذب کند.

برای ما خوب بود. ما مشتریان زیادی داشته ایم که بسیار عالی است و ما سرنخ های بسیار خوبی داشته ایم. این یک محیط خوب برای ما است زیرا هنوز ،ب‌وکارهایی وجود دارند که نمی‌دانند SwissQprint کیست، ،، که می‌توانند بیایند و کاری را که ما انجام می‌دهیم و ماشین‌ها را ببینند، تجربه کنند، بنابراین فوق‌العاده است.»

او اضافه کرد که رزروهای مجدد “به طرز خارق العاده ای” خوب پیش می رفت، به طوری که یک تولید کننده بزرگ امسال نمایشگاهی را انجام نداده بود و اکنون به دنبال رزرو “یک غرفه با اندازه خوب” در سال آینده است.