Replique's Material Hub: تبدیل چاپ سه بعدی با یک کلیک – 3DPrint.com

برای Replique، دانستن اینکه چند نفر به دنبال PA 11 نسبت به PA 12 هستند، یا اگر علاقه ای به مواد انعطاف پذیر مقاوم در برابر دمای بالاتر وجود دارد، بسیار ارزشمند خواهد بود. سپس این شرکت می تواند سبد خود را تغییر دهد یا محصولات جدید، فروش یا سایر پیشنهادات را بر اساس نیاز یا کمبود مردم توسعه دهد. من واقعا معتقدم که این یک ابزار فوق العاده و یک روش واقعا هوشمندانه برای رویکرد بازاریابی است. براوو.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

دوستان، این بازاریابی واقعی است – نه فقط یک بی،ه مطبوعاتی پرزرق و برق، بلکه ابزار مفیدی است که افراد را به دلیل کاربرد آن به سمت سایت شما سوق می دهد. بسیاری، به ویژه مهندسان طراحی و متخصصان مواد، زمان قابل توجهی را صرف جستجوی برگه های داده، فهرست ، مواد، مقایسه آنها و کشف موارد جدید می کنند. در اینجا، من به سادگی می توانم ASA را انتخاب کنم و شش نوع ASA را مشاهده کنم. همچنین می توانم استحکام کششی را انتخاب کنم، مقداری را وارد کنم و مواد مربوطه را ببینم. علاوه بر این، بر،ب هایی برای شناسایی مواد زیست سازگار، شفاف یا سایر انواع وجود دارد. با انتخاب هر دو زیست سازگار و شفاف، می توانم گزینه ها را به طور قابل توجهی محدود کنم. فقط با چند کلیک، می توانم موادی را پیدا کنم که تحت آزمایش سمیت سلولی در شرایط آزمایشگاهی قرار گرفته اند، می توانند با بخار استریل شوند، یا دمای انحراف حرارتی خاصی دارند. این ابزار می توانست سال ها مرا نجات دهد.

ما از استقبال مثبت از Material Hub خود در مرحله بتا هیجان زده هستیم. عرضه عمومی گام مهمی در ماموریت ما برای دموکراتیک ، دسترسی به تولید افزودنی است. ما، سیبرت، مدیرعامل Replique، گفت: ما متعهد هستیم که به طور مداوم پلتفرم را برای پاسخگویی به نیازهای در حال توسعه کاربران خود تقویت کنیم.

Replique's Material Hub به طور قابل توجهی روند انتخاب مواد را تسریع می کند. اخیراً به ،وان بخشی از یک پروژه جدید پرینت سه بعدی، به دنبال ماده‌ای گشته‌ایم که ا،امات بازدارندگی بالای شعله ما را برآورده کند. به لطف پشتیب، Replique، ما توانستیم مواد من، را سریع و کارآمد پیدا کنیم. Mathilde Lepilliez، مدیر نوآوری در شرکت راه آهن فرانسوی آلستوم، گفت: این مرکز مواد به بخشی از ابزارهای روزمره ما تبدیل خواهد شد تا به ما در توسعه چاپ سه بعدی کمک کند.

خدمات قطعات یدکی با انکوباتور BASF المثنی، کپی دقیق در حال باز ، آن است مرکز مواد چاپ سه بعدی. این هاب با تایید ایمیل شما قابل دسترسی است و شامل 400 پلیمر از 25 سازنده مختلف است. کاربران می توانند مواد را جستجو یا انتخاب کنند و سپس استحکام کششی نهایی (UTS)، چگالی و سایر خواص آنها را مشاهده کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند مستقیماً برگه‌های اطلاعات و برگه‌های اطلاعات ایمنی مواد را دانلود کنند. این یک منبع ارزشمند برای همه است، و من امیدوارم که Replique این را گسترش دهد تا در عین رایگان نگه داشتن آن، همه مواد برای ساخت افزودنی (AM) را شامل شود.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308181/repliques-material-hub-transforming-3d-printing-with-one-click/

اگر شرکت های دیگر چنین ابزارهای مفیدی را ایجاد کنند. اگر Replique این را در سراسر صنعت گسترش دهد و تقریباً همه یا همه داده‌ها را در بر بگیرد، آنگاه انگیزه کمی برای دیگران برای توسعه ابزار مشابه وجود خواهد داشت. محققان، مهندسان و دیگران به طور نامحدود به استفاده از این ابزار ادامه خواهند داد. البته امید است در مطالب منتخب نیز افراد از طریق پورتال سفارش سفارش دهند. اما به ،وان ابزاری که دسترسی فعالان بازار به اطلاعات را فراهم می کند، استقرار محصولات و به طور کلی سفارش قطعات را نیز تسریع می بخشد. این باید به نهادهایی مانند Replique نیز کمک کند و به طور کلی ابزار شرکت را افزایش دهد. این می تواند نشان دهد که شرکت یک شریک است، نه فقط به دنبال سود سریع. و اگر مردم به طور مکرر از این ابزار استفاده می کنند، احتمالاً قطعات را در نهایت برای قیمت گذاری آنها آپلود می کنند، فقط به این دلیل که راحت است.