Replique خدمات چاپ سه بعدی دور سرمایه گذاری بذر را گسترش می دهد – 3DPrint.com

با این حال، اگر معلوم شود که می توان قطعات بیشتری را به صورت سه بعدی چاپ کرد، ،ب و کار MRO می تواند تجارت دفتر خدمات را از نظر سودآوری و رشد تحت الشعاع قرار دهد. شرکت ها می توانند به طور قابل توجهی سرمایه خود را از طریق پرینت سه بعدی آزاد کنند و این فعالیت را از نظر مالی برای بسیاری از بزرگترین شرکت ها در سراسر جهان جذاب کند. این بر عهده Replique و رقبای آن است که توجه مدیران مالی را به خود جلب کنند و تلاش های آنها را در این زمینه امیدوارکننده افزایش دهند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ما از اعتماد مستمر و کمک های مالی بیشتر از سوی سرمایه گذاران اثبات شده خود هیجان زده هستیم. رابطه عالی با سرمایه گذاران و منابع اضافی آنها ما را قادر می سازد تا به طور کامل بر تجارت اصلی خود تمرکز کنیم. م، سیبرت، مدیر عامل Replique، گفت: این گسترش بذر ما را قادر می‌سازد تا ساختارهای لازم را برای رسیدگی کارآمد به تعداد فزاینده سفارش‌های بزرگ در آینده توسعه دهیم و در نهایت رشد ما را تسریع کرده و ارزش بیشتری را به مشتریان خود ارائه کنیم.

تعمیر و نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی (MRO) پلت فرم چاپ سه بعدی المثنی، کپی دقیق قبلاً از BASF خارج شده بود و با سازنده کامیون MAN همکاری کرد تا یک مرکز مواد را ایجاد کند که ما آن را دوست داریم. اکنون، این شرکت دور دیگری از بودجه را تضمین کرده است. به رهبری STS Ventures، دور برای خودکار ، مراحل و فرآیندهای پرینت سه بعدی و همچنین رشد شبکه شریک Replique استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین امیدوار است که این امکان را برای آن فراهم کند تا با ERP و سایر ابزارها یکپارچه شود.

قطعات یدکی و انبار دیجیتال نشان دهنده یک منطقه رو به رشد برای چاپ سه بعدی است. شرکت هایی مانند Pelagus 3D، Immensa، DB Schenker و 3YOURMIND همگی در حال بررسی این برنامه هستند. این یک فرصت فریبنده است، زیرا شرکت‌های بزرگ صنعتی و تولیدی میلیاردها دلار موجودی انبار دارند که اغلب برای دهه‌ها در قفسه‌ها قرار دارند. در حال حاضر، این روش عملیاتی استاندارد است و برای بازیابی یا کاهش این سرمایه از دست رفته اندکی انجام شده است. با یک انبار دیجیتال و لوازم یدکی چاپ سه بعدی با شرایط کار، سطح موجودی را می توان کاهش داد. برای هر نسل جدید تج،ات، پول کمتری باید در قطعات یدکی بسته شود. علاوه بر این، شرکت ها می توانند به طور سودآور قطعاتی را ارائه دهند که تولید آنها از طریق تولید معمولی بسیار گران است یا به دلیل اینکه یک تامین کننده از کار افتاده است، ساخته نمی شوند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310512/3d-printing-service-replique-extends-seed-investment-round/

“دیدن پیشرفت شرکت نمونه کار ما Replique واقعاً قابل توجه است. مار، بولد، مدیر عامل Chemovator گفت: تعهد و حمایت سرمایه‌گذاران موجود، کمک‌های ارزشمندی در این موفقیت است.

در حال حاضر هیچ ، نمی داند چند درصد از قطعات را می توان با موفقیت به ،وان قطعات یدکی پرینت سه بعدی کرد. همچنین مشخص نیست که چه تعداد قطعات دیگر در آینده با پیشرفت تکنولوژی در دسترس خواهند بود. ممکن است فقط تعداد کمی از قطعات را بتوان به طور قابل اعتماد و سودآور چاپ سه بعدی کرد و MRO چاپ سه بعدی را به ،وان یک بازار خاص نگه داشت. حتی به ،وان یک جا، این می تواند یک فعالیت بسیار سودآور و مفید برای شرکت های صنعتی و شرکت هایی مانند Replique، بدون نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه باشد.

ما در مورد آینده Replique بسیار خوشبین هستیم. رشد قوی مشتری و گسترش مداوم پلت فرم هم بر اساس عملکرد و هم منطقه نشان دهنده تعهد تیم و ارزشی است که برای مشتریان به ارمغان می آورد. استفان شوبرت از STS Ventures گفت: این شرکت پروژه های متعدد اثبات مفهوم را با موفقیت به برنامه های سریالی با مشتریان خود تبدیل کرد.

Replique دارای 100 شریک تولیدی است که چاپ سه بعدی واقعی را انجام می دهند و به پلتفرم Replique اجازه می دهد تا به مشتری، مانند Danfoss، Miele و Alstom خدمات ارائه دهد. این رویکرد پلتفرم سبک دارایی مطمئناً برای سرمایه گذاران جذاب خواهد بود، مشابه مدل هایی مانند Xometry. در حالی که Xometry بر روی نمونه های اولیه و قطعاتی که قرار است تولید شوند تمرکز دارد، حوزه مورد علاقه Replique در بخش قطعات یدکی است.