Pureprint دفتر پلیموث را باز می کند و افراد Pepper را اضافه می کندگروه Pureprint پس از استخدام تعدادی از کارکنان سابق Pepper Communications دفتر جدیدی در پلیموث افتتاح کرده است.

فلفل در اوایل فوریه پس از اینکه “تأثیر م،ب نیروهای خارجی” برای ،ب و کار خانوادگی بسیار زیاد بود، منحل شد.

گروه Pureprint، که دفتر مرکزی آن در Uckfield قرار دارد، گفت که رویکرد Pepper ‘data to doormat’ کاملاً با رویکرد خود و گسترش اخیر قابلیت‌های پست مستقیم خود مطابقت دارد.

Pureprint راه‌اندازی پست مستقیم خود را با افزودن یک خط محصور خودکار هوشمند Quadient در پایان سال گذشته تقویت کرد.

جزئیات افرادی که در دفتر جدید Pureprint ایفای نقش کرده اند در زمان نگارش فاش نشده بود، اما Pureprint آنها را به ،وان “کارکنان کلیدی” Pepper توصیف کرد.

مدیرعامل مارک هندفورد اظهار داشت: “از آنجایی که نیازهای مشتریان ما تغییر کرده است، ما همچنان به همسویی سرمایه گذاری های خود ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که همیشه مطابق با نیازهای آنها ارائه می دهیم.

“با به کارگیری برخی از متخصصان پست مستقیم Pepper Communications، توانایی های ما در پست مستقیم مبتنی بر داده را افزایش داده است و ما را قادر می سازد تا یک پیشنهاد پیشرفته برای حمایت از افزایش تقاضا برای این خدمات برای مشتریان خود ارائه دهیم.”

گروه گردش مالی 65 میلیون پوندی بیش از 400 کارمند دارد و سیستم چاپ محیطی خود را توسعه داده است. از سال 2002 کربن خنثی بوده است.

یک ماه پیش Pureprint پس از اینکه متخصص چاپ خلاق وارد مدیریت شد، تجارت جعبه‌سازی Screaming Colour را نیز ،یداری کرد.

ایین مورینگ، مدیر عامل سابق Screaming Color، اکنون مدیر فروش جعبه‌سازی و تولید خلاقانه Pureprint است.

Pureprint برنده چند جایزه نیز فینالیست بین گروهی در جوایز Printweek آتی است.


منبع: https://www.printweek.com/articles/pureprint-opens-plymouth-office-adds-pepper-people