Prototal سوئد چاپ سه بعدی فلزی را با CA Models Acquisition اضافه می کند – 3DPrint.com

CA Models بیش از چهار دهه تجربه در AM، ماشین‌کاری CNC دقیق و ساخت مدل‌های تخصصی را به صنایع پروتوتال می‌آورد. این ،ید به شرکت صنایع پروتوتال در بریت،ا، واقع در نیوبوری، ،ستان، این شانس را می دهد که خدمات خود را با طیف کامل تری از خدمات، از جمله ماشینکاری پنج محوره CNC، تراشکاری CNC، فرسایش سیم ماشینکاری تخلیه الکتریکی (EDM)، اندازه گیری مختصات افزایش دهد. بازرسی ماشینی (CMM) برای اندازه‌گیری دقیق هندسه اشیاء فیزیکی، اسکن سه بعدی، و همچنین طیف وسیعی از فناوری‌های AM و قابلیت‌های ساخت و تکمیل مدل‌های متخصص.

به گفته ناتینگهام، بریت،ا به ،وان تولیدکنندگان برخی از «بهترین قطعات چاپ‌شده سه‌بعدی» و متخصص در زمینه خود، با توانایی‌های CA Models آشناست. او آ،ین ،ید را به ،وان یک تجارت خانوادگی برجسته با سابقه و شهرت چشمگیر توصیف کرد.

با اضافه شدن مدل‌های CA، پروتوتال قرار است خدمات خود را بهبود بخشد، شکاف بین قابلیت‌های AM پلیمری و ف،ی را پر کند و موقعیت خود را به ،وان یک بازیگر کلیدی در صنعت چاپ سه‌بعدی بریت،ا مستحکم کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ناتینگهام خاطرنشان کرد: «این یک فرصت شگفت‌انگیز برای ملاقات و گفتگو با تیم گسترده‌تر، بازدید از تأسیسات، و بحث در مورد اینکه چگونه ما، بین 11 سایت خود در صنایع پروتوتال، می‌تو،م از مشتریان خود در حرکت رو به جلو حمایت کنیم، بود». با توجه به اینکه اکنون می‌تو،م همه چیز را از ساخت مدل‌های پیچیده، ماشین‌کاری و ریخته‌گری خلاء گرفته تا تولید سریال با استفاده از فن‌آوری‌های تولید افزودنی‌های پلیمری و ف،ی در خاک بریت،ا ارائه دهیم، من کاملاً معتقدم که ارائه ،یبی Prototal UK و CA Models Limited بسیار قوی تر از مجموع اجزای آن است.»

صنایع پروتوتال اکنون در ده واحد از جمله پروتوتال دامویگ در دانمارک، پنج سایت در سوئد، پروتوتال ای اس در نروژ، پروتوتال ،ستان، پروسی، در ایتالیا و سایت دیگری در اتریش فعالیت می کند. علاوه بر سایت Taastrup در دانمارک، این شرکت در لوانگر، نروژ، و چهار مکان در سوئد – Götene، Jönköping، Malmö و Ystad در تولید حضور دارد. پروتوتال با 175 کارمند که 100 نفر از آنها در سایت اصلی خود در یونکوپینگ مشغول به کار هستند، در حال تبدیل شدن به یک بازیگر مهم در صنعت اروپا است. گردش مالی سالانه این شرکت در حدود 360 میلیون کرون (تقریباً 32 میلیون یورو) است که نشان دهنده تأثیر و سهم قابل توجه آن در بخش تولید مواد افزودنی در این قاره است.

در همین حال، گرگوری کامبل، مدیر عملیات مدل های CA معتقد است که تجربه قوی این شرکت در ماشینکاری AM ف،ی و ماشینکاری CNC دقیق، دارایی ارزشمندی برای مشتریان پروتوتال خواهد بود و طیف وسیع تری از راه حل های تولید قطعات را به آنها ارائه می دهد.

ما به طور استراتژیک برای ارائه راه حل های AM حجم تولید به طیف گسترده ای از مشتریان در طیف گسترده ای از صنایع قرار داریم.

این اولین باری نیست که صنایع پروتوتال ،ب‌وکارهای دیگری را برای گسترش دامنه و قابلیت‌های خود به دست می‌آورد. در نوامبر 2021، Prosilas، یک ارائه دهنده خدمات چاپ سه بعدی ایتالیایی را تصاحب کرد. این ،ید، دومین سرمایه‌گذاری پروتوتال در خارج از منطقه نوردیک، پس از ،ید ،ب و کار بزرگ خدمات پلیمری AM 3T در بریت،ا بود. پیش از این، در سال 2020، پروتوتال با ،ید قالب‌گیری تزریقی سوئدی Tojos Plast با مبلغی نامشخص، حرکت‌های استراتژیکی برای افزایش قابلیت‌ها و حضور خود در بازار انجام داد و دومین تصاحب شرکتی در آن سال پس از ،ید دامویگ بود.

پس از اعلام تکمیل ،ید در 1 فوریه 2024، Prototal و CA Models شروع به کار ،د تا یکپارچگی موثر تیم جدید را تضمین کنند. در واقع، همین یک هفته پیش، مارتین ناتینگهام، مدیر عامل پروتوتال بریت،ا در لینکدین گفت که برای دیدار با همکاران جدیدش در CA Models به استرلینگ رفته است.

مدل های CA در اسکاتلند. تصویر از مارتین ناتینگهام/پروتتال ،ستان.

تیم های Prototal و CA Models در اسکاتلند ملاقات می کنند. تصویر از مارتین ناتینگهام/پروتتال ،ستان.

ما اکنون وارد بازار ف،ات AM در ،ستان شده‌ایم و مشتاقیم ببینیم تلاش‌های ،یبی CA Models Limited و Prototal UK در اینجا به چه چیزی دست خواهند یافت. به‌،وان یک واحد ،یبی، ما اکنون در 11 سایت در سراسر اروپا فعالیت می‌کنیم و همچنان به تحقق چشم‌انداز خود به‌،وان بزرگترین توانمندکننده تولید سریال با استفاده از فناوری‌های تولید افزودنی در سراسر این قاره ادامه می‌دهیم.»

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307560/swedens-prototal-adds-metal-3d-printing-with-ca-models-acquisition/

گرگوری کامبل، مدیر عملیات CA Models. تصویر از صنایع پروتوتال.

دفتر خدمات مستقر در سوئد صنایع پروتوتال، یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلیمر اروپا به حساب می آید مدل های CAمتخصص در نمونه سازی سریع مستقر در استرلینگ، اسکاتلند. این حرکت استراتژیک نه تنها موقعیت صنایع پروتوتال را در بازار بریت،ا تقویت می‌کند، بلکه نشان‌دهنده گسترش قابل‌توجهی از قابلیت‌های آن است و تولید افزودنی‌های ف،ی (AM) را در کنار خدمات چاپ سه بعدی پلیمری موجود خود ادغام می‌کند.

مدیر عامل صنایع پروتوتال، یان لوفوینگ، گفت که این معامله نقطه عطف مهم دیگری در رشد عملیات بین‌المللی این شرکت است و آنچه را که می‌تواند به مشتریان خود ارائه دهد، گسترش می‌دهد.

با ،ید مدل‌های CA، پروتوتال از این پس این قابلیت را خواهد داشت که به طور جمعی استریولیتوگرافی (SLA)، تف جوشی لیزری انتخابی (SLS)، تف جوشی لیزری مستقیم ف،ات (DMLS)، مدل‌سازی رسوب ذوب شده (FDM)، فیوژن چند جت (MJF) و ماشینکاری در خاک ،ستان به ،وان مثال، CA Models دارای دو پرینتر سه بعدی ف،ی با حجم بالا SLM 500 از راه حل های نی، SLM، یک EOS P-730 و یک چاپگر iPro 8000 SLA از سیستم های سه بعدی. بنابراین هدف این است که تیم جمعی حضور گسترده‌ای در بازار بریت،ا داشته باشد و پروتوتال ،ستان را قادر می‌سازد تا به مخاطبان گسترده‌تری دست یابد و به طور مؤثرتر و کارآمدتری به مشتریان خدمات ارائه کند.

ساختمان CA Models در اسکاتلند. تصویر از صنایع پروتوتال.