Propack برنده یکی دیگر از قراردادهای خیریه بزرگ است

VSO تقریباً پنج سال است که با Propack در تولید آن کار کرده است مجله Kin، که کار این موسسه خیریه را به حامیان خود در سراسر بریت،ا و خارج از کشور منتقل می کند.

“همراه با سرمایه گذاری 2.7 میلیون پوندی ما در فناوری جدید و تج،ات چاپ در سال گذشته، ما بالاترین اعتقاد را داریم که می تو،م کارآمدترین، مقرون به صرفه ترین و پایدارترین راه حل های چاپ را برای VSO در سال های آینده ارائه دهیم.”

VSO همچنین از Ethical Mail، جایگزین پستی پایدار با نام تجاری Propack، برای کمپین های چاپی استفاده خواهد کرد. نام تجاری Ethical Mail از مشتریان Propack با دسترسی به منابع کاغذی پایدار، یک کارخانه سازگار با محیط زیست، زنجیره تامین منصفانه، و طرح‌های مشارکت با Woodland Trust و Ecologi پشتیب، می‌کند و تمام کربن مرتبط با تحویل نامه را جبران می‌کند.

“تیم ما تجربه گسترده ای در ارائه کمپین ها برای بخش سوم دارد و ما آماده هستیم تا کمپین های خود را گسترش دهیم و کیفیت کار را که قبلا برای VSO ارائه کرده ایم دو برابر کنیم.

Propack اخیراً موفق به ،ب سه مورد دیگر از مشتریان جدید در بخش خیریه شده است. در اوا، سال گذشته نیز برنده مناقصه ای شد تا چهار سال فعالیت حامی مالی برون سپاری برای موسسه خیریه کودکان Plan International UK (PIUK) فراهم کند.

این شرکت به تازگی ،ب‌وکار ،ده‌فروشی کارت‌های تبریک پایدار آنلاین خود را با نام Planet Bee Cards راه‌اندازی کرده است.

به متخصص پست مستقیم مستقر در هادرزفیلد، یورکشایر غربی، قرارداد ارائه ارتباطات قدیمی برای VSO، و همچنین نامه چاپی و مستقیم برای کمپین های جمع آوری کمک های مالی، منعقد شده است.

گری واکر، مدیر حساب در Propack، گفت: “ما همیشه مفت،یم که تخصص پست مستقیم خود را برای تقویت کار چنین سازمان بزرگی به ارمغان می آوریم.

پایگاه مشتریان Propack که در سال 1995 تأسیس شد، B2C و B2B را پوشش می‌دهد، اما تخصص‌های بخش آن شامل ،ده‌فروشی، خیریه، مسافرت و خودرو است. سالانه 25 میلیون بسته پستی از سایت 2787 متر مربعی خود تولید می کند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/propack-wins-another-major-charity-contract
Propack برنده یک قرارداد دو ساله، “شش رقمی” با Voluntary Service Overseas (VSO) شده است، یک موسسه خیریه که برای اعزام داوطلبان به جوامع فقیر در سراسر جهان برای کمک در زمینه هایی مانند آموزش فراگیر و بهبود خدمات بهداشتی کار می کند.