Oriel اسپیدمستر کاملاً جدید هایدلبرگ را تقویت می کندOriel Printing یک Heidelberg S،dmaster XL 106 جدید را تحویل گرفته است که ،ن می زند که بهره وری را تا بیش از 25٪ افزایش دهد.

روکش دو رنگ هفت رنگ جدید، که انتظار می رود در اواسط مارس شروع به چاپ کند، در 7 فوریه به سایت Oriel’s Hull رسید.

XL با جایگزینی هفت رنگ و تک روکش Oriel Heidelberg S،dmaster CX 102، با حدا،ر سرعت 1500sph سریع‌تر چاپ می‌کند و به Oriel اجازه می‌دهد کار ،ایه‌شده را در یک پاس انجام دهد.

ریچارد سیمز، مدیر عامل Oriel، گفت هفته چاپ: «به راحتی 25 درصد به ما کمک می کند. هایدلبرگ گفت که احتمالاً 40 تا 50 درصد به ما می دهد، اما دلیل آن در پودینگ است زیرا ما کارهای پیچیده زیادی را روی مواد تخصصی انجام می دهیم.

مطبوعات CX که اوریل تصمیم به جایگزینی آن گرفت به ،وان بخشی از ،ید به هایدلبرگ مبا، شد. به گفته سیمز، کوچکتر از دو پرس هایدلبرگ که Oriel اداره می کرد، سپرده بالاتری را در برابر XL ارائه کرد.

وی گفت: ما آن را به دو دلیل معامله کردیم: مسافت پیموده شده بیشتر بود، زیرا این دستگاه بود که دوندگی های طول، تری داشت و همچنین به دلیل سپرده بالاتر.

سی دی 102 [Oriel’s older Heidelberg] هنوز در شرایط شگفت انگیزی است، کار درجه یک تولید می کند. بنابراین ما فکر کردیم که به دنبال سپرده بزرگتر در برابر یک دستگاه جدید برویم.

Oriel که 29 پرسنل دارد و حدود 3 میلیون پوند درآمد دارد، به دنبال رشد مداوم تجارت با S،dmaster جدید است.

سیمز گفت: “امیدوارم که بتو،م 10، 20 درصد یا بیشتر را انجام دهیم. اما این فقط به همه چیزهایی که در حال حاضر در جهان می گذرد بستگی دارد.

هزینه اضافی انرژی چند ماه است که ما را می کشد، اما ما موفق شده ایم تعرفه معقول تری از آوریل پیدا کنیم.

وی افزود که با چشم انداز نامطمئن اقتصادی، ،ب و کار در چند ماه گذشته آسیب دیده است، اما نشانه ها از قبل به سمت بازگشت نشان می دهد.

او گفت: “زمان بندی کاملا ایده آل نبود [considering the S،dmaster purchase] اما ما کاملاً انتظار داریم که کار دوباره بازگردد – نشانه‌هایی وجود دارد که حجم کار در حال بازگشت است.


منبع: https://www.printweek.com/articles/oriel-powers-up-،nd-new-heidelberg-s،dmaster