NHS با مناقصه بزرگ وارد زندگی می شود

در آن زمان، NHSBSA گفت که ارزش قرارداد ،نی است و ممکن است در صورت عدم استفاده از اختیار تمدید کاهش یابد و بسته به تعدادی متغیر در رابطه با حجم محصولات سفارش داده شده، در طول مدت زمان افزایش یا کاهش یابد.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/nhs-goes-live-with-huge-tender

به فرم‌های ایمن، فرم‌های غیر ایمن، محصولات چاپی شخصی‌شده، کارت‌های NHS و کارت‌های بیمه سلامت نیاز دارد.

NHSBSA اعلام کرد: «کاتالوگ امن شامل فرم‌های نسخه‌ای است که در ،ستان و و، استفاده می‌شود و می‌تواند پدهای شخصی‌سازی شده یا برگه‌های منفرد غیرشخصی باشد».

در حالی که خدمات عملیاتی در تاریخ شروع دوره اولیه قرارداد آغاز می شود، پیش بینی می شود دوره اجرا در سپتامبر 2023 آغاز شود.


سازمان خدمات تجاری NHS (NHSBSA) یک مناقصه به ارزش 123 میلیون پوند برای ارائه چارچوب توافقنامه برای NHSBSA و خانواده بهداشتی گسترده تر، که شامل ا،امات مختلف از جمله طیف وسیعی از چاپ است، باز کرده است.

NHSBSA قبلاً در سال 2018 با قرارداد NHS Forms, Print, Exemptions, Cards & EHIC (FPECE) به مناقصه شرکت کرده بود که ارزش آن 65.35 میلیون پوند بود. و در 3 دسامبر 2018 به زیرا، (بریت،ا) اهدا شد.

«کاتالوگ غیر ایمن شامل محصولات ملی است که در سراسر NHS استفاده می شود. این موارد از کارت های سوابق دندانپزشکی گرفته تا کارت های غربالگری تخصصی نوزادان، پرونده های چند بخشی بیمار و بسته های اطلاعاتی را شامل می شود.

“علاوه بر این، کاتالوگ کمک با هزینه های سلامت شامل تعدادی بروشور، پوستر و فرم های درخواستی است که بیماران خاصی را قادر می سازد تا از کمک های مالی با ،اصر مراقبت های بهداشتی خود بهره مند شوند.”

شرط فعلی ارائه توافقی برای تولید و توزیع کارت های شخصی و/یا گواهی های کاغذی و/یا معافیت های دیجیتال و/یا اسناد معافیت پزشکی (Medex)، اعتبارات مالیاتی (TC)، کارت بیمه سلامت اروپا (EHIC)، جه، است. کارت بیمه سلامت (GHIC)، اطلاعات حقوق و دستمزد بازنشستگی NHS، و مجوز کووید.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت علاقه و دسترسی به اسناد تدارکات و همچنین اطلاعات تماس برای NHSBSA در دسترس است. از طریق سرویس یاب قراردادهای ،تی.

این قرارداد که از 1 ژوئیه 2019 شروع شد، در 30 ژوئن 2024 – یک روز قبل از شروع قرارداد جدید NHSBSA – به پایان می رسد.

این چارچوب قرار بود به مدت 36 ماه تا 30 ژوئن 2022 اجرا شود، اما گزینه ای برای تمدید در آن مرحله وجود داشت.

تامین کننده همچنین باید یک پورتال سفارش آنلاین و مرکز تماس با مشتری همراه با کاتالوگ ها را برای سفارش فرم های ایمن و غیر ایمن فراهم کند.

به ارزش 123.1 میلیون پوند، مناقصه در ساعت 12 بعدازظهر 18 می 2023 بسته می شود، با شروع قرارداد از 1 ژوئیه 2024 و پایان یافتن در 30 ژوئن 2028. همچنین گزینه تمدید قرارداد برای دو سال دیگر نیز وجود دارد.