Nexa3D از مواد سوخت سه بعدی به خانواده در حال گسترش خود استقبال می کند – 3DPrint.com

همکاری بین 3D-Fuel و Nexa3D به منظور ارتقای پیشنهادات محصول در دسترس مشتریان تنظیم شده است. هدف 3D-Fuel با استفاده از تخصص و منابع Nexa3D گسترش دامنه محصولات خود، افزایش کارایی عملیاتی و پیشبرد تلاش‌های تحقیق و توسعه است. مشتریان 3D-Fuel اکنون می توانند مشتاقانه منتظر دسترسی به مجموعه رزین ها، ف،ات و مواد ترموپ،تیک معتبر Nexa3D باشند.

مستقر در کالیفرنیا Nexa3D به سرعت محصولات خود را گسترش می دهد و دارایی هایی را به دست می آورد که هم فرآیندها و مواد کلی تولید افزودنی (AM) آن را افزایش می دهد. این شرکت با تکمیل ،ید شرکت ا،تروژن مواد Essentium در نوامبر 2023، اکنون سازنده فیلامنت پایدار را وارد می کند. سوخت سه بعدی به چین.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307815/nexa3d-welcomes-3d-fuel-materials-to-its-expanding-family/

اعتماد و مشارکت مستمر شما باعث موفقیت 3D-Fuel شده است و ما از حمایت مداوم شما سپاسگزاریم. ما مطمئن هستیم که این فصل جدید فرصت ها و مزایای هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همانطور که ما این سفر را با Nexa3D آغاز می کنیم، مشتاقانه منتظر هستیم تا با همان سطح از خودگذشتگی و اشتیاق به شما خدمت کنیم که از 3D-Fuel انتظار دارید. ما نه تنها برای اطمینان از تداوم، بلکه برای بهبود تجربه مشتری شما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.”

،ید 3D-Fuel توسط Nexa3D به دنبال ،ید Essentium توسط Nexa3D انجام می‌شود که پلتفرم‌های استریولیتوگرافی با توان بالای Nexa3D (SLA) و همجوشی بستر پودر پلیمری (PBF) را با فناوری ا،تروژن با سرعت بالا (HSE) Essentium هم‌افزایی می‌کند. امیدواریم که 3D-Fuel بتواند برخی از کارهای قبلی خود در بازیافت ، را که آینده امیدوارکننده ای برای مواد پرینت سه بعدی دارد، بازبینی کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در سال 2023، 3D-Fuel یک مشارکت استراتژیک با Essentium با هدف ساده‌سازی فرآیند منبع‌یابی رشته‌های پرینت سه بعدی و پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای مواد پایدار و نوآورانه تشکیل داد. با ادغام تولید در تاسیسات تایید شده Essentium، هدف از این شراکت تضمین مقیاس بندی کارآمد و ارائه یک فرآیند تهیه فیلامنت جامع و کارآمد به مشتریان بود. به نوعی، به نظر می رسید که این معامله زمینه را برای ،ید نهایی 3D-Fuel فراهم می کند.

3D-Fuel که در سال 2014 تأسیس شد، خود را به ،وان یکی از معدود سازندگان رشته های پ،تیکی با تمرکز بر مواد پایدار معرفی کرد و در خطوط تولید اصلی خود، ورودی های گیاهی و کربن گرفته شده از گیاهان را انتخاب کرد. در طول سال‌ها، از PLA ساخته شده با قهوه و آبجوی استفاده نشده گرفته تا جلبک‌ها و ،‌های دفن ، متغیر بوده است. از زم، که این گزینه های هیجان انگیز را در اوایل وجود خود بررسی کرده بود، این شرکت در نهایت به سمت اشکال استانداردتری از PLA برگرفته از NatureWorks PLA با قدرت کافی برای طیف وسیع تری از کاربردها رفت.