NatureWorks وام 350 میلیون دلاری برای ساخت کارخانه تولید PLA در تایلند دریافت کرد – 3DPrint.com

این حمایت بانک Krungthai نه تنها موقعیت استراتژیک جه، ما را در تایلند و منطقه آسیا پاسیفیک تأیید می کند، بلکه ما را به سمت توسعه مستمر برای حمایت از اقتصاد زیستی در سراسر جهان سوق می دهد. اریک ریپل، مدیرعامل NatureWorks گفت: این بودجه به ما امکان می‌دهد دسترسی مشتریان بین‌المللی خود را به مواد زیستی کاملاً مبتنی بر زیست و کم کربن که دارای ویژگی‌های عملکردی منحصربه‌فردی است که توسط بسته‌بندی‌های پایین دستی و بازارهای فیبر جه، ارزش دارد، گسترش دهیم.

NatureWorks مقدار زیادی از پ،تیک پلی لاکتیک اسید (PLA) را که ما مصرف می کنیم با چاپ سه بعدی تولید می کند. PLA همچنین برای بسته بندی، منسوجات نبافته پزشکی، مواد دکوراسیون داخلی و غیره استفاده می شود. با عدم استقرار نفت، یک جایگزین تجدیدپذیر است که می تواند به آینده ای پایدارتر اشاره کند. در حال حاضر، NatureWorks دارد اخذ شده وام 350 میلیون دلاری از بانک Krungthai PCL برای ساخت یک کارخانه PLA در تایلند.

تا آنجا که سیاست صنعتی پیش می رود، تحریک پلیمرهای زیستی در بالای یک صنعت کشاورزی ایده بدی نیست. این واقعاً باید به نفع کشاورزان محلی منطقه باشد. همچنین می تواند PLA را برای بازارهای محلی تایلند بسیار رقابتی کند، که می تواند به شرکت کمک کند تا اتکای خود به سوخت های فسیلی را کاهش دهد. PLA به ،وان یک فیبر پزشکی در جراحی استفاده می شود، می تواند در کپسول های قهوه در مقیاس استفاده شود، و می تواند به ،وان یک جایگزین فیبر در بسیاری از کاربردها استفاده شود. اگر شرکت ها و مصرف کنندگان بیشتری در مورد اثرات زیست محیطی خود نگران شوند، به طور بالقوه می تواند رشد زیادی داشته باشد.

این وام برای ساخت و راه اندازی کارخانه که گرانول PLA و فیبر تولید می کند، استفاده خواهد شد. این اسید لاکتیک و لاکتید را که همگی در یک سایت ساخته شده اند، به تمام درجات نمونه کار NatureWorks تبدیل می کند. این کارخانه در مجتمع زیستی ناخون ساوان در منطقه تاخلی در استان ناخون ساوان در شمال بانکوک مستقر خواهد شد. این منطقه به مزارع نیشکر نزدیک است. تولید سالانه 75000 تن ،ن زده می شود و کارخانه باید در سال 2025 به بهره برداری برسد. آغاز شده در ماه فوریه

،ت تایلند سال‌هاست که به PLA علاقه‌مند بوده و به تحقیقات مالی و ایجاد مشوق‌های مالیاتی کمک می‌کند ترویج سرمایه گذاری در PLA و استفاده از پ،تیک ،ت نیز مفهوم خاص خود را دارد، سبز دایره ای زیستی، که پایداری و فناوری را برای ایجاد صنایع جدید به هم می پیوندد. همچنین کمک می کند که NatureWorks که قبلاً یک شرکت تابعه Cargill بود، اکنون نیز تحت مالکیت PTT است. یک شرکت نفتی ،تی تایلند.

این سرمایه‌گذاری برای NatureWorks، Cargill و GC بسیار مهم است، زیرا تعهد مش، ما را به مواد بیوشیمیایی و زیست‌مواد سازگار با محیط زیست در زم، که تقاضای جه، در حال افزایش است، به جلو می‌برد. با تزریق حمایت مالی بانک Krungthai برای تاسیسات جدید تولید PLA NatureWorks، NatureWorks به رقابت در بازار مواد زیستی ادامه خواهد داد، و پیشگام مرزهای جدید برای کاربردهای پ،تیکی و پیشرفت راه حل های مبتنی بر زیست با ظرفیت کافی برای جلب نیازهای مشتریان در سراسر آسیا و اقیانوسیه در حال رشد است. اقتصاد زیستی،» نارونگ، جیواکانون، مدیر عامل PTT GC گفت.

تایلند یک رهبر منطقه‌ای و جه، در پیشبرد توسعه اقتصاد زیستی جه، است و بانک‌های تجاری نقش مهمی در پیش‌برد این انتقال ایفا می‌کنند، ما منابع مالی را به NatureWorks ارائه کرده‌ایم زیرا این کشور پیشرو جه، در تولید مواد زیستی است و ا،امات را برآورده می‌کند. برای پیشبرد مدل BCG کشورمان و همسویی با تعهداتمان برای رسیدگی به تغییرات آب و هوا و تسهیل گذار به اقتصاد دایره ای. NatureWorks همچنین فرصت‌های با ارزش بیشتری را برای کشاورزان نیشکر موجود در منطقه ناخون ساوان ایجاد می‌کند.»

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309688/natureworks-gets-350m-loan-to-build-pla-manufacturing-plant-in-thailand/

NatureWorks در حال حاضر یک مرکز در تایلند دارد، و Total Corbion، یک رقیب مستقیم، نیز ساخته شده یک کارخانه در آنجا این یک تصادف نیست؛ ارزیابی چرخه زندگی به تایلند اشاره کنید مکان خوبی برای ساخت PLA است. مواد اولیه معمولاً نیشکر هستند اما می توانند کاساوا نیز باشند. در تایلند، بیشتر مزارع نیشکر آبیاری بار،، کوچک و در سرتاسر کشور قرار دارند. ورودی های اصلی دیگر در PLA آب و انرژی هستند که در تایلند عرضه نسبتا خوبی دارند.

این نوع محرک بسیار منطقی تر از تلاش برای ایجاد یک کارخانه خودروسازی در مک، نامن، به نظر می رسد. بسیاری از شرکت‌های تایلندی، در مقیاس کوچک یا بزرگ، امروزه می‌توانند از محصولات PLA استفاده کنند و بسیاری از شرکت‌های قالب‌گیری تزریقی و سایر شرکت‌ها می‌توانند آنها را به اقلام پیچیده و با حجم بالا پردازش کنند. این یک ابتکار عالی است و امیدواریم تایلند به سرمایه گذاری در ساخت پ،تیک های زیستی ادامه دهد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید