Moo از بازگشت قوی به رشد خبر می دهد

حدود 100 نفر در بخش تولید در آنجا کار می کنند و 80 نقش دیگر از راه دور/هیب، مانند خدمات مشتری و فروش وجود دارد.

در بریت،ا، این تجارت به یک فضای اداری جدید به مساحت 1672 متر مربع در آزمایشگاه کامدن، که پایگاهی برای حدود 160 کارمند است، نقل مکان کرده است.

مدیرعامل ریچارد موروس، سال 2021 را پس از چالش‌های سال 2020، زم، که تجارت مو تحت تأثیر محدودیت‌های همه‌گیر قرار گرفت، به ،وان «سال تحول مثبت» توصیف کرد.

زیان نهایی 20 میلیون دلار (زیان 2020: 15 میلیون دلار) به دنبال هزینه مالی 23.2 میلیون دلاری مربوط به اوراق قرضه قابل تبدیل گروه بود.

اسمیت توضیح داد: «همچنین نکته قابل توجه در سال 2021، حرکت ارزش منصفانه 22.9 میلیون دلاری در اسکناس وام قابل تبدیل صندوق آینده است که هزینه سود فرضی در بیشتر موارد به افزایش م،ی دار ارزش گروه مربوط می شود.

سود عملیاتی 3.4 میلیون دلار در مقایسه با زیان عملیاتی 10.4 میلیون دلاری سال قبل بود.

با در نظر گرفتن حمایت متعهد تعداد قابل توجهی از شرکت‌کنندگان، پیش‌بینی می‌شود که با سررسید اوراق قرضه، ا،ریت ابزار به سهام تبدیل شود.»


مو قصد دارد تلاش‌های آتی خود را بر روی ایالات متحده، “بزرگ‌ترین و پرسودترین بازار” خود متمرکز کند و همچنین در حال توسعه بیشتر به محصولات کالاهای پیشرفته است.

ما معتقدیم که با بازگشت رویدادها و جلسات چهره به چهره، آنها بیشتر به ،وان یک من،ت با ارزش و مهم تلقی می شوند، جایی که ایجاد یک تاثیر با کیفیت بالا و به یاد ماندنی واقعا مهم است.

در سال 2021 به دلیل تغییر ساختار، میانگین تعداد کارکنان از 524 به 362 کاهش یافت.

پس از پایان سال، مو تسهیلات اعتباری گردان خود را تا ژانویه 2024 تمدید کرد.

او توضیح داد: «ما در حال بررسی دسته‌هایی در کالاهای مارکدار هستیم که می‌تو،م گزینه‌های با کیفیت بالا، متمایز و پایدار را برای آنها ایجاد کنیم.

موروس گفت که ساختار اصلاح شده و روش های کار Moo، از جمله ابتکار “Work 2.0” آن، “فرهنگ ما را بیشتر تقویت می کند و در عین حال هزینه های عملیاتی ما را به صورت مطلق و نسبی کاهش می دهد”.

نتایج با تاخیر ثبت شد. بنجامین اسمیت، معاون امور مالی گفت که این به دلیل پیچیدگی‌های پیرامون تبدیل IFRS است.

با این حال، مو گفت که در سراسر ارائه خود همچنان به “پتانسیل عظیم” برای ارائه خدمات مدیریت شده خود برای شرکت های بزرگتر اعتقاد دارد و به سرمایه گذاری در این زمینه ادامه خواهد داد.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/moo-reports-strong-return-to-growth

او گفت که مو در “قوی ترین شکل مالی تا کنون” خود است.

سایت تولیدی مو در بریت،ا در داگنهام است.

کارت‌های ویزیت، اصلی‌ترین و محبوب‌ترین محصول Moo، با درآمد کارت ویزیت از 56.5 میلیون دلار به کمتر از 62.9 میلیون دلار افزایش یافت.

اکنون نزدیک به 80 درصد فروش از آمریکای شمالی است، جایی که مو بر ،ب و کارهای کوچک و متوسط ​​«که به برند خود اهمیت می دهند» تمرکز دارد.

متخصص چاپ لو، وب به تازگی نتایج خود را برای سال تقویم 2021 ثبت کرده است. تمرکز ایالات متحده باعث شده است که گروه به گزارشگری تحت استاندارد IFRS تغییر مسیر دهد و ارقام 2020 به همین دلیل مجدداً ارائه شده است.

موروس گفت هفته چاپ که Moo با تمرکز بر محصولات ممتاز و پایدار از طریق رویکرد “Sustainable Impressions” برای توسعه محصول، در رشد دامنه کالاهای خود بسیار گزینشی خواهد بود.

ما بیشتر علاقه مند به ساخت چند محصول برجسته هستیم، به جای توسعه عمق محدوده قابل توجه، بنابراین ما برای سیل محصولات جدید برنامه ریزی نمی کنیم. انتخاب با کیفیت بالا برای Moo کلیدی است.

اوضاع برای پردرآمدترین کارگردان Moo نیز بهبود یافت که دستمزد او تقریباً 50 درصد کاهش یافت و در سال 2020 به 229,011 دلار رسید. این رقم در سال 2021 به 550,074 دلار افزایش یافت.

فروش 12 درصد افزایش یافت و به 93.2 میلیون دلار (77.25 میلیون پوند) رسید، در حالی که EBITDA تعدیل شده با 81 درصد افزایش به میزان 10.1 میلیون دلار به شدت بهبود یافت.

در ایالات متحده، مو عملیات تولید خود را از لینکلن رود آیلند به یک فضای جدید در ایست پراویدنس که تقریباً سه برابر مساحت آن در 10219 متر مربع است، منتقل کرده است و ظرفیت برای توسعه کالاهای با نام تجاری برنامه ریزی شده را فراهم می کند.

اولین محصول تجاری مو نوت بوک بود و اولین محصول غیر کاغذی خود را در پاییز 2021 با بطری آب لو، و قابل تنظیم خود روانه بازار کرد.

موروس گفت: «ما شاهد بازگشت قوی به رشد در همه دسته‌ها، از جمله کارت‌های ویزیت، به‌ویژه در خطوط بالاتر مانند لو، و سوپر بوده‌ایم.