Minuteman Press King’s Lynn کتابچه ها را با ارتقاء Duplo تقویت می کندفرانچایز King’s Lynn از Minuteman Press پس از نصب دفترچه‌ساز دیجیتالی جدید Duplo DBM-350 در ماه اکتبر، شاهد افزایش «شگفت‌انگیز» در بهره‌وری بوده است.

این امتیاز، که هم به مشتریان محلی و هم به مشتریان بزرگ چاپ اینترنتی خدمات می‌دهد، پس از یافتن فضایی برای رشد در بخش کتابچه‌های مجموعه آنلاین خود، تصمیم گرفت این ارتقا را از DBM-150 سطح پایه قدیمی خود انجام دهد.

کیت بویس، مدیر عامل Minuteman Press King’s Lynn گفت: «از روز اول نصب، سیستم کتابچه جدید به طور چشمگیری بهره وری را بهبود بخشیده و هزینه ها را کاهش داده است.

او افزود: «در مورد تجارت ما، ضروری است.

این بسیار کارآمدتر است، که همچنین مکمل دستاوردهای اتوماسیونی است که ما در کل ،ب و کار به دست می آوریم، زیرا وب به چاپ در فرآیند چاپ دقیق تر می شود، زیرا حجم با انتظار تولید در همان روز افزایش می یابد.

اتوماسیون در سیستم دفترچه به این م،ی است که ما می تو،م کارهای بسیار بیشتری را از طریق دستگاه انجام دهیم. ما می‌تو،م از نرخ عالی کالاهای تحویل‌شده در روز استفاده کنیم.»

به گفته Boyce، این شرکت که دارای 12 کارمند است، هر روز تا 3000 شغل در یک روز را در طیف گسترده ای از محصولات فقط از فعالیت وب به چاپ خود می بیند.

بخشی از دلیل این تقاضای قوی، وضعیت این شرکت به ،وان تامین کننده چاپ برای چند ملیتی بزرگ با حضور تثبیت شده در بازار وب به چاپ است.

انجام سفارشات از طریق یک فرآیند خودکار که مواد را از طریق سه دستگاه زیرا، Iridesse شرکت – دارای چهار، پنج و هشت رنگ هر کدام – و از طریق ماشین آلات تکمیل آن، قبل از اینکه نرم افزار لجستیک سفارشی از Pick Pack and Dispatch (PPD) به خدمات پیک مربوطه اطلاع دهد، می گیرد. که محصول آماده تحویل است.

کریگ هری، مدیر فروش منطقه ای Duplo UK، گفت که DBM-350 برای خط تولید خودکار این شرکت من، است.

سیستم کتابچه دیجیتال DBM-350 کاملاً تکمیل کننده تنظیمات کیث است. این راه حل آنها را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از محصولات را ارائه دهند، به علاوه تغییرات شغلی به صورت خودکار و بدون دخالت دست انجام می شود. این بدان م،ی است که آنها می توانند سفارشات آنلاین را پردازش کنند و در زمان بی سابقه ای از خانه خارج شوند.

بویس اضافه کرد که در حالی که مطمئن شد قیمت‌ها را با برندهای دیگر بررسی می‌کند، اما مشتاق است که رابطه خود را با Duplo حفظ کند، زیرا این شرکت در گذشته از این فرنچایز حمایت کرده بود.

او گفت که همین موضوع برای تامین کنندگان دیگرش که گروه کوچک و قابل اعتمادی را تشکیل می دهند، رفت.

اساساً، تعهد ما به گروه کوچکی از مردم است، زیرا آنها می دانند که سابقه ،ب و کار رشد نسبتاً سریعی دارد.

آنها می‌دانند که ما نسبتاً ثروتمند هستیم، و در مواقعی که در آن موقعیت نبوده‌ایم، زم، که شرایط سخت‌تر و سخت‌تر بوده، از من حمایت کرده‌اند.

بنابراین من فکر می کنم، برای ما به ،وان یک تجارت، فلسفه این است: “بیایید تلاش کنیم و بر اساس این شراکت ایجاد کنیم، و بیایید فقط به ،وان یک گروه کوچک از مردم با هم کار کنیم و فقط همه را در یک صفحه نگه داریم.”


منبع: https://www.printweek.com/articles/minuteman-press-king-s-lynn-boosts-booklets-with-duplo-upgrade