MetroMail و Lbox شراکت استراتژیک ایجاد می کنند

برای حمایت از این همکاری، MetroMail اعلام کرد که بیش از 300000 پوند نیز در چاپ پاکت رنگی پیام رسان جدید در حین پرواز در یک گردش کاری سفارشی سرمایه گذاری کرده است که این هفته در جریان است. واحد پایه شامل یک ماژول BlueCrest Color Print+ Messenger با پیکربندی سفارشی و API در جریان کار iMail انتها به انتها MetroMail است.

این “معامله چند میلیون پوندی” که از ماه آینده آغاز می شود، از طریق تسهیلات 13000 متری مترومیل در سیهام، شهرستان دورهام طی سه سال آینده پردازش خواهد شد.

“این یک فرصت هیجان انگیز و احتمالاً اولین نشانه های روند رو به رشد است. اگرچه اولین معامله ما با این ماهیت، من گمان می‌کنم که این آ،ین معامله نباشد.»

«با بهره‌گیری از مجموعه راه‌حل‌های دیجیتال در حال گسترش ما و بهره‌مندی از آن، این Lbox را قادر می‌سازد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند و در ارتباطات فیزیکی و دیجیتالی برتری داشته باشد.

این ،ب‌وکار گفت که «علی‌رغم پیچیدگی قابل توجه مشتری و قالب»، گردش کار کاغذ سفید ،یبی کاملاً خودکار است، با استفاده از APIهای وب توسعه‌یافته MetroMail برای اتصال سیستم‌های تجاری، یک پورتال مدیریت سفارش دیجیتال، و استفاده از پلت‌فرم فناوری iTrans MetroMail و آ،ین سرمایه‌گذاری‌ها برای ایجاد قدرت آتش. و زمان بهینه سازی شده برای بازار با شخصی سازی کامل رنگ.

با توجه به حجم ها و ،یب فرمت، تیکار او بر روی طیف کاملی از تج،ات MetroMail، از جمله چاپگرهای جوهرافشان پیوسته و کات شیت چاپ خواهد شد. مشاغل در دستگاه‌های مختلف Pitney Bowes، Bowe Systec، Buhrs و Sitma انجام خواهند شد. همراه با انجام دست و مرتب سازی حروف هوشمند فیزیکی (ILS).

اوا، سال گذشته MetroMail بسته‌ای با هزینه زندگی را برای کارکنان خود ارائه کرد تا از آنها در دوره تورم بالا حمایت کند. این شرکت بیش از 100 کارمند دارد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/metromail-and-lbox-form-strategic-partner،p

این دو شرکت گفتند که این مشارکت از برنامه های رشد هر دو طرف حمایت می کند و منجر به نوآوری و همکاری مشتری با نتایج ملموس خواهد شد.

دیوید کینگ، مدیرعامل Lbox Communications گفت: “این قرارداد پیشگام به Lbox اجازه می دهد تا بر نوآوری و رشد از دفتر مرکزی لندن در ریچموند تمرکز کند، در حالی که نیروی شلیک خوب MetroMail از BAU روزانه ما مراقبت می کند. [business as usual] ا،اماتی که آن را به یک مشارکت ایده آل تبدیل می کند.


خانه پستی MetroMail و Lbox Communications وارد یک مشارکت تولید استراتژیک شده اند که باعث می شود MetroMail شریک اصلی بخش بزرگی از ارتباطات بازاریابی خارجی Lbox و بسته های پستی پست شده باشد.

تیم اسمیت، مدیر عامل MetroMail افزود: «از آنجایی که پویایی بازار و عادات مصرف‌کننده همچنان به کمپین‌های دیجیتالی تبدیل می‌شود، ،ب‌وکارهای آینده‌نگر مانند Lbox در حال ایجاد شراکت برای بازی بر روی توانایی‌ها و مهارت‌های جمعی خود هستند.