KEP Print Group با Indigo 12000 قابلیت ها را ارتقا می دهد

او افزود: «این Indigo مواد ضخیم‌تر را در اندازه‌های بزرگتر چاپ می‌کند و همچنان به ما امکان می‌دهد تمام جلوه‌های ویژه را انجام دهیم.

«این دستگاه به ما طیف بیشتری از بهره‌وری را می‌دهد، به‌ویژه برای اجراهای کوچک‌تر. ما خوشحالیم که می‌تو،م قابلیت‌های این دستگاه را به مشتریان خود ارائه دهیم.»


گروه چاپ KEP روی HP Indigo 12000 سرمایه گذاری کرده است تا قابلیت های چاپ خود را تقویت کند و مزیت رقابتی بیشتری در تولید B2 به آن بدهد.

این شرکت 110 نفره، که گردش مالی 14 میلیون پوندی دارد، در محوطه‌هایی به مساحت کمی بیش از 5574 متر مربع کار می‌کند و کیت دیگری از جمله Manroland 900 XXL پنج رنگ، Manroland 710 با 10 رنگ، یک صفحه تخت صنعتی HP Scitex 11000، اجرا می‌کند. و سایر کیت های فرمت گسترده از Agfa، Mimaki، و Roland DG.

گروه چاپ چاپ KEP بیش از 40 سال است که در تجارت است و بازاریابی چاپی را برای مارک های بزرگ خیاب، تولید می کند. این شرکت در کار چاپ تجاری، از جمله POS، تخصص دارد و یک بخش مهندسی مقوا داخلی را اداره می کند.

مدیر عامل KEP مارک پلومن گفت که او کمبودی را در بهینه سازی تولید تشخیص داده است که به راحتی توسط Indigo پر شده است.

همچنین طیف گسترده ای از قابلیت های تکمیل داخلی و همچنین خدمات پستی و تکمیل را ارائه می دهد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/kep-print-group-ups-capabilities-with-indigo-12000

شرکت چاپ خانوادگی مستقر در Tamworth دستگاه جدید را که مستقیماً از HP ،یداری شده بود، در ماه دسامبر نصب کرد. با هفت ایستگاه جوهر، از جمله جوهرهای ویژه، از آن برای تولید آثاری از جمله پوسترها، پوشه‌ها و محصولات تخصصی با تاثیرگذاری بالا استفاده خواهد شد.

ما از دیگر نیلی‌های خود هیجان زده شده‌ایم، زیرا کیفیت بالاتری نسبت به دستگاه‌های دیجیتال مبتنی بر تونر سنتی دارد. رفتن با این مورد خاص بی‌م،ا بود.»

ما بسیار هیجان زده هستیم که Indigo جدید را وارد کارخانه خود کنیم. ما Indigo 7900 موجود خود را حفظ می‌کنیم، اما با حجم‌هایی که تولید می‌کنیم، تولید آن در ماشین‌های بزرگ‌تر از نظر تجاری مقرون به صرفه‌تر است.