INTENSE Cycles و قطعات پرینت سه بعدی TRUMPF برای دوچرخه M1 با مواد Elementum – 3DPrint.com

دو قطعه کامل پرینت سه بعدی ستون فقرات برای چرخه M1 INTENSE. (تصویر از Elementum 3D)

INTENSE به شرکت متخصص در این زمینه و تجربه پرینت سه بعدی قطعات دوچرخه و A6061، TRUMPF مراجعه کرد. متخصصان آلم، لیزر به INTENSE کمک کرد تا از طریق فرآیندها و نمونه های اولیه تکرار شود و در نهایت به بهینه سازی ستون فقرات برای عملکرد و قابلیت چاپ منجر شد. این دو برآمدگی‌های با زاویه کم را تغییر دادند، تلاش‌های پس از پردازش را کاهش دادند و مقدار کلی مواد مورد استفاده در طول چاپ را کاهش دادند. قطعه با استفاده از A6061-RAM2 ،صر 3D و به راحتی در فرآیندهای جوشکاری و عملیات حرارتی فعلی INTENSE برای سایر قطعات دوچرخه A6061 آن گنجانده شده است.

این داستان روند صنعت را دنبال می کند دوچرخه سواري و ورزش ها به طور کلی شروع به ،یب چاپ سه بعدی در فرآیندهای تولید خود می کنند. روش تولید به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا محدودیت‌هایی را که قبلاً رعایت می‌،د دور بزنند و بعد اضافی چابکی را به چرخش در صورت نیاز اضافه می‌کند. INTENSE، مانند سایر شرکت‌هایی که از این فناوری استقبال می‌کنند، خود را در صندلی راننده قرار می‌دهند و مطمئن می‌شوند که هر کاری که می‌توانند انجام می‌دهند تا از رقبای خود در فروشگاه و در مسیر جلوتر بمانند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

چرخه های شدید، نمادی در دوچرخه‌سواری کوهست، در سراشیبی، در جدیدترین پروژه خود کاملاً از تولید افزودنی (AM) استقبال کرد. شریک شد برگ برنده و ،صر سه بعدی برای کمک به طراحی مجدد چرخه قهرم، چند قهرم، خود، M1، و نمونه اولیه دوچرخه از هر انتظاری فراتر رفته است. این شرکت اکنون قصد دارد این فناوری را در نمونه‌های اولیه و قطعات تولیدی بیشتر در حرکت رو به جلو بگنجاند و همچنین قصد دارد از آن برای جلوتر از رقبای خود در مسیر استفاده کند.

اگر شما به دوچرخه سواری کوهست، در سراشیبی، پس احتمالاً کمی در مورد INTENSE می د،د. برای بقیه، در اینجا پیشینه ای وجود دارد: این شرکت از سال 1993 وجود داشته است و توسط مدیرعامل جف استبر تاسیس شد. او در قلب یک طراح، هنرمند و صنعتگر است و از زم، که شرکت در گاراژش شروع به کار کرد، دوچرخه هایش را سرهم بندی کرده است. با گذشت زمان، هدف او ثابت مانده است: ساخت سریع ترین دوچرخه ممکن و استفاده از آ،ین فناوری موجود برای انجام آن. بنابراین، هنگامی که مواد افزودنی به اطراف آمد، جف بلافاصله به این ایده پرداخت و می‌خواست بررسی کند که چگونه این خیابان می‌تواند به بهبود دوچرخه‌هایش کمک کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307569/intense-cycles-and-t،pf-3d-print-parts-for-m1-bike-with-elementum-materials/

یکی از اولین پروژه هایی که او انتخاب کرد، طراحی مجدد یکی از موفق ترین دوچرخه هایش، M1 بود. به طور خاص، او می خواست ستون فقرات را بسازد، بخشی که برای آن حیاتی است تعلیق دوچرخه در کنار چرخ دنده ها، از یک قطعه آلیاژ آلومینیوم (A6061) قرار گرفته و دارای یک نوار داخلی نوآورانه برای سبک تر و قوی تر ، قطعه است. با این حال، برای انجام این کار، به چاپ سه بعدی ف،ی نیاز است زیرا طراحی با استفاده از روش های سنتی قابل تولید نیست.

دوچرخه کوهستان سراشیبی INTENSE M1 با فلش سبز رنگ که به ،مت ستون فقرات اشاره دارد. (تصویر با حسن نیت از INTENSE Cycles)

M1 بهبود یافته در رتبه دوم قرار گرفت مسابقات جه، دوچرخه سواری UCI 2023و به دلیل موفقیت و عملکرد ستون فقرات پرینت سه بعدی، INTENSE در حال حاضر برنامه هایی برای افزایش تولید مصرف کننده این دوچرخه و شروع چاپ داخلی قطعات بیشتری در آینده نزدیک دارد.

من از کار عالی TRUMPF و Elementum 3D که ارائه شده اند سپاسگزارم. راهنمایی و تخصص آنها نقش مهمی در تولید موفق M1 جدید ما داشت. خوشحالم که M1 در مسابقات جه، دوچرخه سواری UCI 2023 مقام دوم را به دست آورد. -جف استبر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت INTENSE CYCLES به Elementum 3D گفت.

دو جزء ستون فقرات چاپ شده سه بعدی برای چرخه M1 INTENSE بلافاصله پس از چاپ. (تصویر از Elementum 3D)