InfinitForm با کمک خلبان هوش مصنوعی برای طراحی تولید از مخفی کاری خارج می شود – 3DPrint.com

این نرم‌افزار مهندسان مک،ک را قادر می‌سازد تا استانداردهای جدیدی را برای سرعت، کارایی و عملکرد از طریق ابزارهای شبیه‌سازی و بهینه‌سازی طراحی با شتاب GPU، ویژگی‌های همکاری بهبودیافته و یک رابط کاربری بصری ایجاد کنند. InfinitForm در دسامبر 2023 بودجه اولیه را به رهبری Schematic Ventures افزایش داد و به سرعت از نسخه بتا به یک محصول تجاری پیشرفت کرد. با استفاده از یک براکت به ،وان مثال، استارتاپ ادعا می کند که می تواند زمان طراحی را از 15 روز به سه ساعت کاهش دهد.

از آنجایی که این شرکت به تازگی از مخفی کاری خارج شده است، ماهیت دقیق نرم افزار هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. با این حال، یک کلیپ ویدیویی مختصر یک دستیار هوش مصنوعی ChatGPT را نشان می‌دهد که ورودی‌های طراحی مبتنی بر فیزیک را برای بهینه‌سازی بخش‌هایی از یک ماده تعریف‌شده برای یک فرآیند تولید مشخص، مانند ماشین‌کاری AM یا CNC، اعمال می‌کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309792/infinitform-comes-out-of-stealth-with-ai-co-pilot-for-manufacturing-design/

دکتر مایکل بوگومولنی، بنیانگذار و مدیر عامل InfinitForm، گفت: «در InfinitForm، ما معتقدیم که مرزهای ممکن را پیش می‌بریم. ماموریت ما این است که مهندسان را با ابزارهایی که برای نوآوری و برتری نیاز دارند، توانمند کنیم. با این پلتفرم نرم افزاری جدید، ما فقط توسعه محصول را تسهیل نمی کنیم. ما آن را متحول می کنیم.»

“ما هیجان زده هستیم که در مرحله اولیه InfinitForm رهبری کنیم. من مدت زیادی است که مایکل را می شناسم و تیم بهتری برای مق، با این مشکل وجود ندارد. من به طرز باورن،ی در مورد پتانسیل نامحدود این فناوری جدید هیجان زده هستم.” جولیان ،هان، شریک عمومی Schematic Ventures گفت.

همانطور که گفته شد، InfinitForm در میان نسل جدیدی از استارت آپ های نرم افزاری است که به کارآمدتر ساختن تولید اختصاص یافته است. با این حال، این شرکت‌های جدید، مانند مورد InifinitForm، تنها بر فرآیند طراحی متمرکز نیستند. برخی مانند دیاگون از هوش مصنوعی برای تامین منابع تج،ات سرمایه استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر در حال توسعه روش هایی برای به اشتراک گذاری ایمن داده های تولید هستند. سپس، البته، ،، هستند که ابزارهای موجودی دیجیتال را ایجاد می کنند و سیستم های اجرایی تولید می کنند.

چیزی که این نسل جدید شرکت نرم‌افزاری پیشنهاد می‌کند این است که با تکامل سخت‌افزار پیچیده برای روش‌های جدید تولید، هم زیرساخت‌ها و هم کاربران آن فناوری باید به عقب برسند. یک روش جدید برای تولید کامپوزیت چه فایده ای دارد اگر ند،د چگونه برای آن طراحی کنید؟ و اگر می تو،د بفهمید که چگونه برای آن طراحی کنید، چه زم، و چگونه باید از آن استفاده کنید؟ InifinitForm و گروه آن در حال توسعه ابزارهایی برای پاسخ به این سؤالات هستند و به این ترتیب، پیشتاز صنعت 4.0 هستند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

قبل از ایجاد InfinitForm، بوگومولنی شرکت بهینه‌سازی توپولوژی ParaMatters را ایجاد کرد که در نهایت توسط Carbon ،یداری شد. در آنجا به مدت یک سال به ،وان مدیر مهندسی نرم افزار خدمت کرد. Schematic از شرکت های دیگری مانند شرکت نرم افزار تولیدی که ممکن است خوانندگان با آنها آشنا باشند حمایت کرده است تکیه گاهنقشه بردار زنجیره تامین بوورو راه اندازی رباتیک هندلینگ پ، وان رباتیک.

با حمایت سانفرانسیسکو سرمایه گذاری های شماتیکنرم افزار InfinitForm از ابزارهایی برای شبیه سازی و بهینه سازی طراحی با شتاب GPU، از جمله هوش مصنوعی مولد، و همچنین ویژگی های همکاری و یک رابط کاربری بصری، برای سرعت بخشیدن به طراحی تا ساخت برای هر تعداد از فرآیندهای ساخت، تشکیل شده است. به گفته این شرکت، طراحی را برای ماشینکاری CNC، ریخته گری، قالب گیری، مهر زنی، ساخت افزودنی (AM) و شکل دهی بهینه می کند.

همانطور که تولید دیجیتالی می‌شود، ابزارهای نرم‌افزاری جدید کلیدی برای ساده‌سازی ارتباط بین کاربران و سخت‌افزار تولید پیشرفته هستند. چه هوش مصنوعی (AI) برای بهبود نتایج پرینت سه بعدی یا ابزارهای کنفرانس ویدیویی جدید برای کارآمدتر ، طراحی محصول باشد، به نظر می رسد نرم افزار عامل اصلی صنعت 4.0 باشد. آ،ین استارتاپی که برای این نقطه شیرین فیلمبرداری کرده است InfinitForm، که به تازگی با نرم افزار جدید برای بهبود فرآیند طراحی مهندسی برای ساخت، از مخفی کاری خارج شده است.