Immensa و Pelagus 3D برای بهره برداری از فرصت چاپ سه بعدی “2 میلیارد دلار” همکاری می کنند – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309855/immensa-and-pelagus-3d-collaborate-to-tap-2-billion-3d-printing-opportunity/

دبی عظیمکه ادعا می‌کند «بزرگ‌ترین تولیدکننده دیجیتال» در منطقه خاورمیانه/شمال آفریقا (MENA) است، یک همکاری استراتژیک با Pelagus 3D، یک پلت‌فرم تولید دیجیتال بر اساس تقاضای سنگاپور و متخصص در صنایع دریایی و فراساحلی ایجاد کرده است. . به گفته Immensa، ،یب منحصر به فرد شرکا از تخصص و موقعیت در هر دو بخش دریانوردی و انرژی در نهایت می تواند به فرصتی در بازار برای تولید افزودنی (AM) به ارزش 2 میلیارد دلار در سال منجر شود.

به لطف سازگاری ژئوپلیتیکی ذاتی بین ارائه‌دهنده خدمات انرژی منطقه خلیج‌، و یک شرکت دریایی آسیا-اقیانوسیه، این تقریباً به همان اندازه منطقی است که برای مشارکت AM می‌شود. آنها یک جفت ایده آل برای سرمایه گذاری بر تلاش های جه، درگیر در تلاش برای کاهش نوسانات اقتصادی مداوم در خاورمیانه هستند.

Pelagus 3D، یک سرمایه گذاری مش، بین غول فولاد Thyssenkrupp و شرکت خدمات دریایی Wilhelmsen، در اکتبر 2023 راه اندازی شد، به ،وان وسیله ای برای سنگاپور برای استفاده از نقاط قوت خود در خدمات دریایی و تولید پیشرفته. از طریق مشارکت مش،، Immensa تنها فروشنده محصولات Pelagus 3D در منطقه MENA خواهد بود. در اعلام همکاری جدید، Immensa همچنین از تغییر نام تجاری پلتفرم موجودی دیجیتالی مبتنی بر هوش مصنوعی خود خبر داد که اکنون Immensa360 نام دارد.

در یک بی،ه مطبوعاتی درباره همکاری استراتژیک جدید بین Pelagus 3D و Immensa، مدیر عامل Immensa، Fahmi Al Shawwa، گفت: “Immensa به دنبال این است که در هر کاری که انجام می دهد در سطح جه، باشد: فناوری، استراتژی، اجرا، استعداد و شرکای خود. جدید امروز دو شریک در سطح جه، را گرد هم می آورد و ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با Pelagus 3D هستیم – که در حال توسعه بزرگترین پایگاه داده قطعات یدکی برای [AM] در صنعت دریایی و فراساحلی – برای تغییر مدیریت موجودی در بخش‌ها.

مدیر ارشد بازرگ، Pelagus 3D، Haakon Ellekjaer، گفت: «این نقطه عطف مهمی در ماموریت ما برای به کارگیری قطعات یدکی بر اساس تقاضا در منطقه MENA است. از طریق این مشارکت، ما افزایش یافته است [AM] خدمات و فن‌آوری‌ها برای OEMها و کاربران نهایی ما، که باعث پیشرفت فناوری در صنعت می‌شود. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Immensa برای افزایش نوآوری AM و تسریع پذیرش هستیم.

تصویر از Pelagus 3D

علاوه بر این، این مشارکت می تواند بسیار واقع بینانه به امارات متحده ،ی (امارات متحده ،ی) و سنگاپور کمک کند تا از حوزه های متعارف تخصص صنعتی خود، به ترتیب در خدمات میادین نفتی و الکترونیک جدا شوند.

در کنار انعطاف‌پذیری عرضه و چابکی عملیاتی، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های تاب‌آوری اقتصادی، تنوع بخشی است، ی،ی توزیع برابر سرمایه‌گذاری‌ها در صنایع مختلف. شاید حتی بیشتر از بی‌ثباتی ژئوپلیتیکی – و در درازمدت، مستقیماً با آن مرتبط باشد – این ممکن است انگیزه اصلی برای هر گونه رشد قابل توجهی در ظرفیت AM منطقه MENA باشد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید