i3DMFG 12 پرینتر سه بعدی فلزی EOS M400-4 را انتخاب می کند – 3DPrint.com

این سفارش یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های تک ف،ی AM در آمریکای شمالی است. این واقعیت که i3D کاملاً به فناوری EOS متعهد است بسیار خوشحال کننده است. تیم فوق‌العاده i3D به رهبری ارین، رشدی پویا و جاه‌طلبانه را هدایت کرده است. قابلیت اطمینان سیستم‌ها و خدمات EOS در پیشرفت آن‌ها نقش اساسی داشته است. Glynn Fletcher، رئیس EOS آمریکای شمالی، گفت: روابط قوی و حمایتی در هر سطحی به ایجاد مسیری برای اعلام امروز کمک کرده است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310930/i3dmfg-picks-up-12-eos-m400-4-metal-3d-printers/

i3DMFG از سال 2013 از ماشین های EOS استفاده می کند و فرصت هایی را در صنایع هوا فضا و نیمه هادی ها می بیند. این صنایع، همراه با رشد قابل توجه موشک‌ها، ماهواره‌ها و برنامه‌های دفاعی، رشد چشمگیر i3D و BtX را در بخش تولید با دقت بالا افزایش می‌دهند. M400 دارای چهار لیزر 400 وات و حجم ساخت کامل 400x400x400 میلی متر است. این یک ، کاری است که به شما این امکان را می دهد تا قطعات M290 را واجد شرایط کنید و سپس آنها را به راحتی در این دستگاه بزرگتر در مقیاس تولید کنید.

به نظر می رسد این یک حرکت محکم توسط i3DMFG برای تضمین موقعیت پایدار و گسترش پایگاه مشتریان خود در هوافضا و دفاع با تولید سری قطعات حیاتی باشد. این یک مکان مطلوب برای بودن و یک تجارت پرسود برای داشتن است. در مورد EOS، این یک اعلامیه بسیار خوشایند است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

مبتنی بر اورگان تولید یکپارچه (همچنین به ،وان i3DMFG یا i3D نامیده می شود) 12 ،ید خواهد کرد EOS M400-4 پرینترهای ف،ی در مجموع، این شرکت اکنون 36 سیستم ف،ی و پلیمری EOS در داخل خود خواهد داشت. Integrated بخشی از BTX Precision و یک شرکت خواهر ERA Industries است. عصر یک سرویس تولید دقیق مبتنی بر شیکاگو است که بر روی CNC برای صنایع هوافضا، پزشکی و دفاعی تمرکز دارد. BTX Precision یک تجمیع کننده تولید دقیق با پشتوانه سهام خصوصی است. پس از تحویل پرینترهای ف،ی (امسال و تا سال 2026)، Integrated یکی از بزرگترین خدمات چاپ سه بعدی ف،ی در آمریکای شمالی خواهد بود.

اکنون دستگاه می تواند مس، آلومینیوم و سوپرآلیاژها را اجرا کند که باید مفید باشند. i3DMFG می تواند پودرهای خود را توسعه دهد و GrCop، Hastelloy X، Monel K500 و سایر آلیاژهای مهم را اجرا می کند. M400 یک نیروی شناخته شده در تولید است، اما هنوز هم کمی کنجکاو است که چرا این شرکت این را انتخاب نکرده است. سیستم های EOS AMCM 4K یا حتی 8K. 4K دارای ارتفاع ساخت 1 متر است که مخصوصاً برای مواردی مانند محفظه های احتراق و سایر اجزای موشک مانندی که گفته می شود i3DMFG هدف قرار می دهد مفید است. این دستگاه در مجموعه New Space محبوب است و مخصوصاً برای سوپرآلیاژها و مس ساخته شده است. یک آیتم بلیت بزرگتر، 8K، نیز مانند 450 x 450 x 400 میلی‌متر، یک گزینه بود. M450-4که دارای تنظیمات آسان‌تر و یک چهارم حجم ساخت بیشتر از M400 است. با توجه به تخصص i3DMFG در آلیاژهای سفارشی و برنامه های کاربردی آینده که می توان در آنجا یافت، ممکن است استفاده از این سیستم آسان تر باشد.

در عین حال، می‌تو،م شاهد کالایی شدن رده پایین بازار باشیم. پلتفرم هایی مانند Xometry در اینجا سفارشات را افزایش می دهند. در همین حال، در فضای پیشرفته و عرصه ITAR، ما شاهد تمایز و سرمایه‌گذاری مجدد در شرکت‌هایی هستیم که به احتمال زیاد به کارهای موشکی و دفاعی پیشرفته رسیدگی می‌کنند. سرمایه گذاری در اینجا با بقیه صنعت نامتن، است. ما همچنین شاهد تغییری هستیم که در آن “M400 M290 جدید است” و شرکت ها به سمت سیستم های لیزر چهارگانه به ،وان استاندارد جدید حرکت می کنند و سیستم های بزرگتر را به کار می گیرند.

«همکاری قوی i3D با EOS تأثیر قابل‌توجهی بر توانایی ما برای تأمین نیازهای مشتری محور برای اجزای پیچیده افزودنی ف،ی داشته است. ارین ماسترونی، مدیر عامل i3DMFG، گفت: ،یبی از آینده نگری، انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان و بهترین فناوری در ک،، در خط مقدم این است که چرا i3D به گسترش روابط ما با EOS ادامه می دهد.

یکی از جزئیات برجسته این است که دب اکبر یک مشتری i3DMFGو موفقیت آن شرکت به تنهایی می توانست باعث این ،ید شود. جدای از آن، این حرکت چندین روند عمده در دفاتر تولید قراردادی و خدمات را روشن می کند. در این فضا شاهد تجمیع هستیم. بسته شدن و ناپدید شدن مغازه های CNC در بازاری که قبلاً تکه تکه شده بود، با تمایل ایالات متحده برای صنعتی شدن مجدد برخورد کرده است. با توجه به پولی که در حال حاضر به ،وان محرک برای بخش های نیمه هادی و دفاعی در دسترس است، و همچنین پایداری طول، مدت بخش تولید ایالات متحده، سرمایه گذاری خصوصی و سایر سرمایه گذاری ها در حال سرازیر شدن است.