HILOS طرح‌های کفش Ancuta Sarca را با پلتفرم چاپ سه‌بعدی کفش اجرا می‌کند – 3DPrint.com

طراح آنکوتا سارکا همکاری کرد HILOS Studio برای رونمایی از کفش های پرینت سه بعدی در هفته مد لندن. آنها با هم یک صندل ، ای ایجاد ،د که مهارت طراحی Ancuta و استراتژی مبتنی بر پلت فرم HILOS را با هدف تبدیل شدن به یک شریک طراحی همه کاره برای کفش های چاپ سه بعدی برجسته می کند.

Ancuta Sarca الهام گرفت رو، آمریکایی و باشگاه مبارزه برای مجموعه TK TK TK خود، با هدف القای “محیط ناراحت کننده یک سالن خالی فرودگاه”. بعد از چند بار خواندن این توضیحات، هنوز گیج هستم. با این وجود، ،یب نوآورانه پلی یورتان گرمانرم و پلی آمید در یک کفش منفرد نشان دهنده یک پیشرفت هیجان انگیز در ایجاد کفش های پوشیدنی بادوام با ادغام دو ماده پرینت سه بعدی متمایز است. علاوه بر این، این مجموعه بر پایداری از طریق استفاده از مواد اولیه و مازاد، و همچنین چرم بازیافتی از صندلی‌های خودرو تاکید دارد.

من ظاهر این کفش ها را خیلی دوست دارم. آنها بسیار پوشیدنی تر از بسیاری از موارد پرینت سه بعدی که معمولاً می بینیم به نظر می رسند. همچنین اگر به آنکوتا نگاه کنید کار قبلی، یک احساس بسیار متمایز وجود دارد که اینها بسیار با طراحی او مطابقت دارند. من قدرد، می کنم که این زیبایی شناسی و ایده های او به یک کفش چاپ سه بعدی تبدیل شده است. با بسیاری دیگر از کفش‌های پرینت سه‌بعدی، ما نوعی گیره پ،تیکی را دریافت می‌کنیم، زیبایی‌شناسی پایه ماه آینده که به نظر می‌رسد به جای اینکه به آنها اجازه بدرخشد، بر برندها و طراحان چیره می‌شود.

در اینجا، لایه‌ها واقعاً وجود دارند، اما من حدس می‌زنم که ممکن است این کاری باشد که بخواهید برای نمایش جلوه چاپ سه بعدی انجام دهید. من مشتاق زم، هستم که همه اینها را پشت سر بگذاریم و بتو،م کاوش های واقعی یک فضای طراحی جدید را ببینیم. بازار کفش های چاپ سه بعدی واقعاً به خوبی در حال حرکت است. ز،فلد هنوز بیشترین امواج را می‌سازد، اما HILOS در حال ساخت یک پرتاب ستاره‌دار برای حلقه برنجی است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307436/hilos-realizes-footwear-designs-of-ancuta-sarca-with-s،e-3d-printing-platform/


رویکرد پلت فرم HILOS مسئولیت تولید را بر عهده خود شرکت قرار می دهد و می تواند شرکت را با استفاده از طیف گسترده ای از تامین کنندگان برای تولید انواع کالاها بر اساس تقاضا ببیند. تولید بر اساس تقاضا نه تنها برای سیاره زمین بلکه برای قیمت نهایی نیز مفید است. یک نمونه اولیه را می توان ارزان ساخت و سفارشات بر اساس چند نمونه اولیه انجام می شود. سپس، پول دست به دست می‌شود: طراح پول می‌گیرد، HILOS دستمزد می‌گیرد، و آنها تعداد دقیق را از تامین‌کنندگان سفارش می‌دهند. این یک مدل ،ب و کار زیبا است. اگر آنها بتوانند هزینه ها را پایین نگه دارند و به مرحله طراحی و نمونه سازی سرعت ببخشند، شرکت می تواند کار با بسیاری از طرح ها و طراحان را به شیوه ای شتابان بررسی کند. آنها سپس می توانند یک طاقچه ایجاد کنند که برای انواع طراحان طاقچه فوق العاده داغ پذیرایی کند و به طور بالقوه بسیار سودآور شود. در همان زمان، یک دنیای شبکه‌ای و رسانه‌های اجتماعی می‌توانست شاهد موفقیت‌های بزرگی از سوی آنها باشد و صدها هزار جفت را با سود به فروش برساند. من ایده گسترش شرط بندی روی استعدادها و ظاهرهای بسیاری را دوست دارم. اگر این شرکت سلیقه خوبی در طراحان داشته باشد، آنها به خوبی می توانند تجارت فوق العاده ای در دست داشته باشند. ما یک موفقیت بزرگ تا تبدیل شدن کفش های پرینت سه بعدی به یک تجارت مهم فاصله داریم. آیا HILOS یا Zellerfeld ،، هستند که قفل آن را باز می کنند؟ من در واقع معتقدم بازار کاملاً باز است و هر،ی می تواند آن را بگیرد. شاید بتو،د اولین کفش پرینت سه بعدی موفق را بسازید؟

¨با این پروژه، Ancuta Sarca گسترش خلاقانه‌ای را در دنیای کفش‌های سه بعدی نشان می‌دهد و مهر کاملاً جدیدی بر نحوه نگرش دنیا به طراحی کفش‌های لو، می‌گذارد. الیاس مدیر عامل HILOS گفت: این اولین پاشنه پرینت سه بعدی است که چاپ نایلون های سخت تر و TPU نرم تر – بازیافتی و قابل بازیافت – را در یک مونتاژ ،یب می کند و طیف کاملاً جدیدی از امکانات طراحی را ارائه می دهد که هنوز هم عملکرد و راحتی را که 3D وعده می دهد را نشان می دهد. استال.

ع، های مولی استرول.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید