Helloprint API را برای مشاغل چند سایت اضافه می کند

این توسعه به دنبال راه‌اندازی API بر،ب سفید آن برای مشتریان تجاری در سال گذشته صورت گرفت.

این شرکت ادعا می‌کند که API جدید «اول در جهان» است و به ،ب‌وکارهای چند سایتی و عملیات حق رای این امکان را می‌دهد تا با طیف وسیعی از محصولات تجاری آن ارتباط برقرار کنند و در عین حال «اطمینان حاصل شود که مواد نهایی آن‌ها هم چاپ می‌شوند و هم به صورت محلی تحویل می‌شوند، در نتیجه هزینه و سرعت کاهش می‌یابد. تحویل و ردپای کربن کلی آنها».

این شرکت بر مزایای بالقوه کاهش ردپای کربن مرتبط با تولید کار به صورت محلی و توانایی دور زدن هرگونه اختلال در زنجیره تامین تاکید کرد.


Helloprint یک API جدید را با هدف شرکت های بزرگ و حق رای دادن راه اندازی کرده است، در حالی که مزایای بالقوه ردپای کربن را برای کاربران برجسته می کند.

وی در خصوص مدل قیمت گذاری نیز گفت هفته چاپ: “API چندین مدل دارد که مشتریان می توانند بر اساس اندازه آنها انتخاب کنند. برای چاپگرهای بزرگتر (آنلاین)، ما دسترسی ساده با هزینه هر سفارش داریم، به ،وان مثال، برای حق رای دادن و شرکت‌ها، هزینه ماهانه و قیمت ،ید برای محصولات واقعی دریافت می‌کنیم.»

مدیر عامل شرکت هانس شفر گفت که API جدید به این م،ی است که ،ب‌وکارهای بزرگ جه، «هم‌اکنون می‌توانند از طریق یک راه‌حل واحد به آن محصولات دسترسی داشته باشند، با این اطمینان که هزینه‌ها، سرعت تحویل و ناراحتی ناشی از برخورد با چندین تامین‌کننده را کاهش می‌دهند، در حالی که به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابند. ردپای کربن آنها».

تعدادی از مشتریان API جدید Enterprise خود را از جمله پلتفرم طراحی آنلاین Canva که اکنون بیش از 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، آزمایش کرده اند.

او گفت که در حالی که سیستم‌های Helloprint قبلاً قادر به ادغام با ERP، سیستم‌های مدیریت دارایی دیجیتال و پورتال‌های برند بودند که معمولاً توسط سازمان‌های بزرگ استفاده می‌شوند، «تکامل API به این م،ی است که ما اکنون می‌تو،م تقریباً با هر سیستمی از طریق شبکه شرکای خود یکپارچه شویم. امکانات بی پایان هستند.»


منبع: https://www.printweek.com/articles/،oprint-adds-api-for-multi-site-businessesسیستم وب به چاپ Helloprint که مقر آن در روتردام است، با بیش از 300 چاپگر و تولیدکننده محلی در بیش از 30 کشور ارتباط دارد.

برای بسیاری از ،ب‌وکارها مهم است، استفاده از API بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی، یکپارچگی مطلق را در نحوه انتقال برندشان تضمین می‌کند.»