GREENFILL3D چاپ سه بعدی راه حل های داخلی پایدار برای سقف های کشسان – 3DPrint.com

حالا، آیا بسیاری از مردم از GREENFILL3D کپی می‌کنند و حواشی و بازارشان را از بین می‌برند؟ این واقعاً به توزیع آنها و اینکه شرکت چقدر راه حل های خود را نشان می دهد بستگی دارد. اگر توزیع آن بسیار کارآمد باشد و قابلیت استفاده، کیفیت و سرعت تحویل را ارائه دهند، ممکن است این فضای بازار را برای مدت طول، حفظ کنند. ده ها هزار شرکت می توانند یک پلاگین دیواری پ،تیکی برای پیچ بسازند. طرح ها نسبتاً ساده هستند و خود اقلام هزینه کمی دارند. اما، هر بار که نیاز دارم چیزی را قطع کنم، همیشه از a استفاده می کنم تثبیت پ،تیک فیشر برای آویزان ، نقاشی ام یا هر چیز دیگری. من می دانم که دیگران می توانند این چیز را با هزینه کمتری انجام دهند، اما می دانم که فیشر دوشاخه های واقعاً خوبی می سازد که همیشه خوب کار می کنند. با توجه به تلاشم و این واقعیت که دارم روی دیوار صاحبخانه سوراخ می کنم و می خواهم از نقاشی و تلاشم محافظت کنم، همیشه فیشر را انتخاب می کنم. اگر GREENFILL3D بتواند تجربه و کیفیت را ارائه دهد، شاید بتواند همچنان بر جایگاه خود تسلط داشته باشد. من این کار را دوست دارم و فکر می‌کنم که بسیاری از شرکت‌های دیگر بهتر خواهند بود که جایگاه‌های مشابهی را برای ارائه خدمات خوب پیدا کنند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

اگر سقف مربعی دارید، نصب ریل ها و عبور فیلم از میان آنها ساده است. با این حال، برای سقف‌هایی با منحنی یا پیچیدگی‌های دیگر، ریل‌های استاندارد اغلب ناکافی هستند. برای رفع این مشکل، این شرکت بیش از 20 هندسه مختلف را برای اتصالات پرینت سه بعدی کرده است که به پیمانکاران اجازه می دهد تا به راحتی با طیف گسترده ای از هندسه های معماری مق، کنند. این نوآوری کاربرد سیستم آنها را گسترش می دهد و آن را به یک راه حل همه کاره برای چالش های مختلف نصب تبدیل می کند.

با استفاده از مواد بسیار کمتر نسبت به سایر انواع سقف، سقف های کشسان هم سازگار با محیط زیست و هم مقرون به صرفه هستند. آنها معمولاً به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند، اگرچه ممکن است مستعد آسیب باشند و ممکن است نیاز به تعویض قطعات داشته باشند. یکی از اشکالات این است که آنها عایق کمتری نسبت به سایر انواع سقف دارند. اگر آب به پشت آنها نفوذ کند، ممکن است آویزان شوند، یا ممکن است مناطق خاصی نیاز به تعویض داشته باشند. سقف‌های کشسان در فضاهای ،ده‌فروشی محبوب هستند و برای مکان‌هایی ایده‌آل هستند که در آن نورپردازی چشم‌گیر مورد نظر است. فیلم‌های مورد استفاده می‌توانند شفاف یا مات باشند و می‌توانند به یک واحد نورپردازی بزرگ تبدیل شوند یا مجموعه‌ای از نقاط فرورفته در آرایش‌های مختلف را در خود جای دهند. برای نصب روشنایی، می توان به سادگی فیلم را در نقاط مورد نظر برش داد و وسایل را مستقیماً یکپارچه کرد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308748/greenfill3d-3d-prints-sustainable-interior-solutions-for-stretch-ceilings/

برای پشتیب، بیشتر در راه حل های سقف کشسان، این استارتاپ حلقه های چاپ سه بعدی را توسعه داده است. این حلقه‌ها که از مواد ECO ساخته شده‌اند، می‌توانند تا دمای 98 درجه سانتیگراد را تحمل کنند و دارای گواهینامه UL94 V0 و گواهی استاندارد IEC 60695-11-10 تست شعله هستند. این حلقه ها در دو رنگ سفید و مشکی موجود هستند و در اندازه های مختلف از 50 میلی متر تا 355 میلی متر قطر دارند. این حلقه های محافظ به فیلم ،بانده می شوند و سپس از C-Roller برای برش سوراخ داخل حلقه استفاده می شود. این روش امکان نصب لامپ ها را فراهم می کند و از فیلم در برابر پارگی و افتادگی محافظت می کند. حلقه ها را می توان در مقادیر کم تولید کرد و متن، با پیکربندی های روشنایی خاص تنظیم کرد. علاوه بر این، این شرکت پوشش های تهویه ای را ارائه می دهد که با استفاده از تکنیک مشابه نصب می شوند و تطبیق پذیری و پتانسیل کاربردی بیشتری را در خط تولید خود ارائه می دهند.

من عاشق اینم. ما برای فضانوردان، ایمپلنت های ستون فقرات، یا تلاش برای مذاکره با فول، واگن کار نمی کنیم. ما در حال ساخت یک محصول خاص و نسبتا کم هزینه برای کمک به نصب کنندگان سقف هستیم. حجم در اینجا می تواند قابل توجه باشد. به خصوص با C-Roller و کانکتورها، واقعاً می تواند خود را از طریق چاپ سه بعدی متمایز کند. با روکش ها و حلقه ها، شرکت همچنین می تواند چیزی را ارائه دهد که هیچ ، دیگری نمی تواند. هر راه حل روشنایی که می خواهید بکار ببرید، هر شکل یا اندازه ای که می خواهید بسازید، می توانند یک حلقه محافظ برای شما تهیه کنند. علاوه بر این، این حلقه ها را می توان خیلی سریع ساخت. طراحی آنها بدون پیچیدگی است و تغییرات می تواند سریع باشد. از طریق استفاده از سیستم های رومیزی ارزان قیمت، هزینه همه اینها باید بسیار معقول باشد.

در واقع، هنگامی که تصمیم به ادغام نورپردازی در سقف کشسان گرفته می شود، ابزارها و اتصالات تخصصی برای اطمینان از نصب من، ضروری هستند. این جایگاه ویژه ای است که استارت آپ لهست، با راه حل چاپ سه بعدی هدف قرار داده است. این تیم یک C-Roller را توسعه داده اند، ابزاری که تا حدی پرینت سه بعدی است و به طور خاص برای برش پارچه سقف های کشسان طراحی شده است. این ابزار خاص به نصابان کمک می کند تا برش های دقیق لازم برای نصب را انجام دهند و به ویژه برای ایجاد برش های دقیق برای لامپ ها و سایر وسایل مفید است.

استارت آپ لهست، GREENFILL3D قبلاً نمایشگرهای پایدار در فروشگاه، نشانگرهای گیاهی و لامپ‌ها را با استفاده از مواد پایدار و پرینترهای سه بعدی رومیزی تولید کرده است. من از GREENFILL3D به دلیل استفاده از سیستم‌های ا،تروژن مواد کم‌هزینه برای توسعه کاربردهای مقرون‌به‌صرفه و بالقوه با حجم بالا و همچنین برای خلاقیتش در یافتن کاربردهای جدید برای این فناوری قدرد، می‌کنم. این شرکت اکنون یک خط محصول جدید غیرمنتظره را معرفی کرده است. GREENFILL3D اجزا و ابزارهایی را برای سقف‌های کشسان آزاد می‌کند، که سیستم‌های سقفی اقتصادی هستند که در آن یک فیلم، معمولاً از PVC ساخته می‌شود و در ریل‌های آلومینیومی نصب می‌شود.