Green Man و گرین کارت برای دعوت نامه تاج گذاری


کاخ باکینگهام طراحی خیره کننده دعوت نامه های مراسم تاج گذاری آتی پادشاه چار، سوم و ملکه کامیلا را به همراه دعوت نامه ها روی کارت بازیافتی چاپ کرده است.

اثر هنری اصلی جیمیسون برای دعوتنامه با آبرنگ و گواش با دست نقاشی شده بود و نسخه چاپی آن دارای جزئیات فویل طلایی است.

جیمیسون برادر انجمن کارگران هنر است و کینگ عضو افتخاری این انجمن است.

دعوت شدن برای ایفای نقشی کوچک در چنین رویداد تاریخی در تاریخ ملت ما، افتخاری باورن،ی و فرصت یک عمر، اوج کار من بوده است.

جزئیات مرد سبز

بررسی های خانوار سلطنتی پس از تغییر حاکمیت حاکم، حکم اعطای کمک های مالی را می دهد.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/green-man-and-green-card-for-coronation-invitationsاین دعوت نامه ها که به دلیل استفاده از “ملکه کامیلا” برای اولین بار نیز قابل توجه است، توسط چاپگری که هنوز نامش فاش نشده است، روی کارت بازیافتی چاپ می شود.

امیدوارم ،، که دعوتنامه را می بینند به همان اندازه که من برای ایجاد آن دعوت کردم از آن لذت ببرند. برای اعلیحضرت آرزوی خوبی برای جشن تاجگذاری آینده شان دارم، زیرا آنها این سفر جدید را با هم آغاز می کنند.

“گل ها در گروه های سه تایی ظاهر می شوند، که نشان دهنده تبدیل شدن پادشاه به سومین پادشاه نام خود است.”

این اثر هنری رنگارنگ و دقیق توسط اندرو جیمیسون، متخصص در هنر هرالدیک، خوشنویسی و تصویرسازی نسخه‌های خطی که به مدت 40 سال یک هنرمند حرفه‌ای بوده، خلق شده است.

دارندگان ضمانتنامه سلطنتی می توانند تا دو سال پس از مرگ اعطاکننده به استفاده از رویال آرمز ادامه دهند، «به شرطی که تغییر قابل توجهی در شرکت مربوطه ایجاد نشود».

کاخ باکینگهام می‌گوید: «مرکز طراحی، نقش مرد سبز، یک شخصیت باست، از فرهنگ عامه بریت،ا، نمادی از بهار و تولد دوباره، برای جشن گرفتن سلطنت جدید است. شکل مرد سبز که در شاخ و برگ های طبیعی تاج گذاری شده است از برگ های بلوط، پیچک و زا،الک و گل های نمادین ،ستان تشکیل شده است.

دعوت‌نامه‌ها اولین قطعه چاپ پرمخاطبی است که برای این رویداد فاش می‌شود، که احتمالاً مقدار قابل توجهی وثیقه چاپی از جمله مکمل‌ها و مجلات ویژه، و همچنین پرچم‌ها، بند، دکور خیابان‌ها و کالاها را به همراه خواهد داشت.

جیمیسون کمیسیون سلطنتی را چنین توصیف کرد “فرصت یک عمر”.

جزئیات دیگر عبارتند از رزماری برای یادآوری، مجموعه ای از گل های وحشی بریت،ا، و حیات وحش از جمله رن، رابین، پروانه و زنبور.

کاخ باکینگهام گفت که این دعوتنامه ها “در زمان من،” برای بیش از 2000 مهم، که قرار است در مراسم تاج گذاری در کلیسای وست مینستر در 6 مه شرکت کنند صادر خواهد شد.

تعدادی از چاپگرهای تخصصی دارای ضمانتنامه سلطنتی با شاهزاده سابق HRH و، و ملکه الیزابت دوم فقید هستند، از جمله Barnard & Westwood، Colston Graphics (تجارت به ،وان Leighton Printing Co)، Mount Street Printers & Stationers، Smythson و The Wren Press.