Firestorm 12.5 میلیون دلار از لاکهید و دیگران برای خودکارسازی تولید پهپاد با چاپ سه بعدی دریافت می کند – 3DPrint.com

Firestorm هیجان‌زده است تا آ،ین دور سرمایه‌گذاری را اعلام کند که این شرکت را برای شکل‌دهی به نیازهای در حال تکامل سریع یک میدان نبرد تحت سلطه پهپاد و یک پایگاه صنعتی دفاعی آماده برای مدل‌های تولیدی انقلابی سوق می‌دهد. مدیرعامل Firestorm گفت: سرمایه‌گذاران ما نیاز مبرم به ارائه سریع فناوری‌ها و قابلیت همکاری را که جنگنده‌های امروزی می‌خواهند درک می‌کنند و ما از مشارکت لاکهید مارتین Ventures در این ماموریت بسیار هیجان‌زده هستیم. دن مگی.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308226/firestorm-gets-12-5m-from-lockheed-and-others-to-automate-drone-،uction-with-3d-printing/

محموله های مورد نظر نسبتاً سبک هستند و وزن آنها در حدود 4.5 کیلوگرم است که با وزن گلوله خمپاره M252 قابل مقایسه است. طول بال این هواپیما 210 سانتی متر و طول 182 سانتی متر خواهد بود. اگرچه این تنها مدل اولیه است، اما هدف تیم تولید مدل های دیگر است که همگی از مجموعه برد مدار چاپی OCTRA (PCBA) استفاده می کنند. استفاده از PCBA استاندارد شده مانند OCTRA استراتژیک است، زیرا انتظار می رود تولید را ساده کرده و پیچیدگی زنجیره تامین را کاهش دهد. OCTRA نه تنها به ،وان رایانه پرواز بلکه به ،وان یک پلتفرم برای ادغام شخص ثالث طراحی شده است که سازگاری و عملکرد هواپیما را بیشتر می کند.

سازگاری این مدل تولید یک مزیت حیاتی است. اگر پهپادها بتوانند به سرعت به روز شوند، بهبود یابند، آنها می توانند به طور قابل توجهی از یک دشمن با استفاده از فناوری استاتیک در طول درگیری بهتر عمل کنند. به ،وان مثال، تنظیم دهانه بال‌های هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده در ارتفاع بالاتر، افزایش قدرت مانور برای پیچ‌های سخت‌تر یا افزایش ظرفیت محموله، اصلاحاتی هستند که می‌توانند به سرعت بر اساس نیازهای در حال تغییر اجرا شوند.

طراحی ماژولار خواهد بود تا محموله های جدید و پیکربندی های مختلف را در خود جای دهد و تطبیق پذیری را افزایش دهد. این شرکت همچنین قصد دارد اجزای Snap-fit ​​را پیاده‌سازی کند که مونتاژ و تغییرات سریع‌تر را تسهیل می‌کند. علاوه بر این، Firestorm قصد دارد موتورهای قابل تعویض را به طراحی معرفی کند که می تواند به طور قابل توجهی فرآیندهای تعمیر و نگهداری را تسریع کند و زمان عملیاتی را برای کشتی افزایش دهد.

این تیم قصد دارد پهپادها را به صورت محلی با استفاده از واحد xCell خود تولید کند، که به نظر می‌رسد مزایای قابل‌توجهی ارائه می‌کند که در واقع می‌تواند مؤسسه‌هایی مانند HP را خوشحال کند. xCell برای کار ، در خارج از شبکه طراحی شده است که تولید سریع و گسترده پهپادهای Firestorm را امکان پذیر می کند. هدف این شرکت حفظ مقرون به صرفه بودن در عین دستیابی به تولید در مقیاس بزرگ است که می تواند این فناوری را به ،وان محوری در جنگ قرار دهد.

علاوه بر این، در سناریوهایی که پهپادها اغلب در اثر حمله دشمن از دست می‌روند، توانایی تولید سریع و محلی آن‌ها مزایای استراتژیک قابل توجهی را ارائه می‌دهد. این انطباق پذیری و قابلیت تولید سریع می تواند در موقعیت های درگیری تعیین کننده باشد و پشتیب، مستمر و متن، با نیازهای خاص میدان نبرد را فراهم کند.

پرینت سه بعدی به جنگ می رود. در اوکراین، به نظر می رسد که پروژه های پهپادی زیادی در حال انجام است. تولید UAS یک راه نجات برای کشور است و ممکن است پیروزی آن را تضمین کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ما رویکرد جدیدی برای یک چالش جه، در حال ظهور هستیم. نیاز آشکاری در بخش فناوری دفاعی برای ساخت سیستم‌های سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر وجود دارد، و صرف پول در این زمینه، نتیجه را تغییر نمی‌دهد. ما دریافتیم که ادغام یک درک عملیاتی عمیق از نیازهای جنگنده، همراه با عمل گرایی هوافضا، و یک مدل جدید تولید سریع، به ما امکان می دهد در یک بازار بسیار شلوغ برجسته شویم. چاد مک کوی، مدیر ارشد استراتژی، گفت: هدف ایجاد یک دسته کاملاً جدید است که ج، زم، و هزینه های قدیمی را متز،ل کند.

آزمایشگاه فایر استورم در حال پیشبرد یک ابتکار است که مدتی است موضوع بحث در سایت ما بوده است: تولید خودکار ازدحام پهپادها. پهپادها به طور فزاینده ای چشم انداز جنگ را در سراسر جهان تغییر می دهند و می توانند مهمات را ارسال کنند یا از قاره های دورتر یا کمی فراتر از ظهور بعدی ع، بگیرند. یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای تولید پهپاد از طریق پرینت سه بعدی است که امکان تولید محلی، کاهش وزن، یکپارچه‌سازی اجزا و بهینه‌سازی شکل را فراهم می‌کند. برای خودکارسازی تولید پهپاد، Firestorm 12.5 میلیون دلار سرمایه از طیف وسیعی از سرمایه گذاران، از جمله لاکهید مارتین، سرمایه گذاری های خاموش، 645 Ventures، BVVC، نقطه تعیین کننده، تطابق بیش از حد، Marquee Ventures، آیرون گیت، سرمایه کوبیت، Backswing Ventures، صندوق جانبازان، فلد ونچرز، فراتر از سرمایه، و RedCat. این گروه متنوع از صندوق‌های خطرپذیر بر علاقه قابل توجه به پیشرفت فناوری هواپیماهای بدون سرنشین تأکید می‌کند.

Firestorm با هدف ایجاد یک خط تولید xCell در داخل یک کانتینر حمل و نقل، امکان ساخت بدنه‌های هواپیما را در نزدیکی مکان مورد نیاز خود ایجاد می‌کند. این شرکت همچنین فاش کرده است که قراردادهای و، دفاع را برای سیستم‌های هوایی بدون سرنشین (UAS) و xCell خود تضمین کرده است، که نشان می‌دهد کتابچه راهنمای این سیستم‌ها ممکن است در حال حاضر در حال توسعه باشد، احتمالاً به زبان اوکراینی. Firestorm یک هواپیمای بدون سرنشین به نام Tempest طراحی کرده است که به دلیل سادگی اطمینان بخش و شکل باریک آن مورد توجه قرار گرفته است. این شرکت قصد دارد بخش زیادی از سیستم را در عرض 9 ساعت چاپ کند که بسیار سریع است.