Fespa’s Wrapfest خط تولید را منتشر کرد | هفته چاپ

سخنرانان دیگر عبارتند از اینفلوئنسر مسابقه ای آرچی همیلتون، کارآفرینان بریت،ایی راپینگ، کوری ،ستان از Wrap Capital و جاشوا استدفورد از Livery Magic، و مربی موسسه Wrap Justin Pate.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو بلیط به آدرس زیر مراجعه کنید: www.wrap-fest.com/.


منبع: https://www.printweek.com/articles/fespa-s-wrapfest-releases-line-up

برنامه سخنران این رویداد با ،وان Yianni Charalambous، بنیانگذار Yiannimize و وسایل نقلیه برای ستارگ، مانند John Terry، گروه پسرانه One Direction و Gordon Ramsay، شامل جلسات عملی در مورد طراحی رنگ، روندهای صنعت راپ و اینکه چگونه صنعت گرافیک می تواند رکورد بازیافت خود را بهبود بخشد، است. .

عرضه‌کنندگان و تولیدکنندگ، که نمایش‌های زنده ارائه می‌کنند شامل مارک‌هایی مانند Hexis، 3M، Adapt، APA، Metamark، Surfex، و HP هستند. موسسه Wrap همچنین جلساتی را در گاراژ گودال خود Fespa به ،وان شریک آموزشی رویداد سازماندهی خواهد کرد.

دانکن مک اوان، رئیس بازاریابی و رویدادها در Fespa UK، گفت: «پس از تلاش زیاد در پشت صحنه، ما خوشحالیم که می‌تو،م جزئیات تجربه رویداد غنی از محتوا را به اشتراک بگذاریم.

برنامه رویدادها با بیش از 60 نمایش زنده و 11 جلسه سخنران متمرکز بر تجارت، در 26 و 27 آوریل 2023 در پیست مسابقه سیلورستون برگزار می شود.


رویداد جدید نصب وینیل و بسته بندی وسایل نقلیه فسپا Wrapfest 2023 خط تولید خود را نشان داد.

بلیط Wrapfest برای یک روز 60 پوند یا برای دو روز 90 پوند هزینه دارد. بلیط های تخفیف دار با استفاده از کد تبلیغاتی WPFM302 در دسترس هستند.

“از اولین مراحل برنامه ریزی، ما مصمم بودیم که مجموعه متنوعی از محتوا و تجربیات را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهیم، از یادگیری تکنیک های پیچیده بسته بندی تا درخواست حضوری از کارآفرینان موفق بسته بندی.

“علاقه برندها و نام‌های بزرگ صنعت برای شرکت در این رویداد بسیار زیاد بوده است و ما نمی‌تو،م منتظر شروع نمایشگاه باشیم.”

فسپا ،ستان انجمن سوزی وارد، مدیر عامل، و جان هاتون، مدیر مشاوره زیست محیطی Prismm Reconomy، همچنین جلسه ای را در مورد چگونگی بهبود نرخ بازیافت در سراسر زنجیره تامین صنعت بسته بندی رهبری خواهند کرد.