Fespa در نمایشگاه 2023 به روز می شود و رویداد جدید دبی را نشان می دهد


فسپا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه بازدیدکنندگان می‌توانند در نمایشگاه چاپ جه، 2023 خود که در ماه می در مونیخ برگزار می‌شود، مشاهده کنند، در عین حال جزئیات یک نمایشگاه جدید در دبی را نیز تشریح کرده است.

فلتون مطالب موجود در وب سایت Fespa را برجسته کرد، از جمله منطقه Club Fespa که محتوای انحصاری برای اعضا دارد، و همچنین به آ،ین سرشماری چاپی خود اشاره کرد که در آن با Keypoint Intelligence همکاری کرده است. یافته های قبلی سرشماری چاپی در سال 2018 منتشر شد.

ما می‌خواهیم جامعه تصویربرداری مرتبط جه، باشیم و مأموریت ما آموزش، اطلاع‌رس،، اتصال و به اشتراک گذاشتن بهترین تجربیات است.»

بیش از 95 تامین کننده برای اولین بار از سال 2019 بازگشته اند، در حالی که 60 شرکت تازه وارد Fespa و نمایشگاه نشانه اروپا هستند که بازدیدکنندگان را قادر می سازد فرصت های برنامه را در زمینه هایی از جمله حروف کانال، علائم ابعادی، حکاکی و حکاکی مشاهده کنند. ، و LED.

در جریان فست فسپا، نیل فلتون، مدیرعامل فسپا، رویدادهای داخلی و بین‌المللی متعدد سازمان، از جمله رویداد آتی WrapFest که از 26 تا 27 آوریل در پیست مسابقه سیلورستون برگزار می‌شود، و همچنین به‌روزرس، شرکتی در مورد فعالیت‌های فسپا را تشریح کرد.

رویداد World Wrap Masters نیز در مونیخ بازخواهد گشت، اما برای ویژگی Printeriors، به جای یک ویترین فیزیکی، Fespa اکنون میزبان یک میکروسایت مجازی در وب سایت خود خواهد بود.

فلتون گفت که اکنون Fespa Middle East را راه اندازی خواهد کرد، یک نمایش جدید که در خدمت چاپ تخصصی، تابلوهای علائم و ارتباطات بصری در منطقه خاورمیانه و آفریقا است. اولین دوره این نمایشگاه سالانه از 29 تا 31 ژانویه 2024 در مرکز نمایشگاهی جدید دبی در شهر امارات متحده ،ی برگزار می شود.

امسال در نمایشگاه مونیخ، تجربه شخصی سازی که شامل یک برنامه کنفرانس سه روزه است که هدف آن گرد هم آوردن ،ده فروشان، صاحبان برندهای مصرف کننده، آژانس های خلاق و تولیدی، چاپگرها و OEM ها برای بررسی موضوع است، جدید خواهد بود. شخصی سازی

نمایشگاه جه، چاپ که با موضوع چشم اندازهای جدید اجرا می شود، از 23 تا 26 می 2023، چهار سالن و نیم در مسه مونیخ را اشغال خواهد کرد.

فلتون همچنین به رویدادهای جدیدی از جمله تبادل رهبری فسپا (FLEX) اشاره کرد که در اوایل ماه جاری در دبی برگزار شد و این سازمان را قادر ساخت تا با منطقه خاورمیانه ارتباط برقرار کند.

رایان گفت که این مرکز آنلاین «داستان‌های برنامه‌های کاربردی را برای محصولاتی که در طول عمر پرینترها ایجاد شده‌اند ایجاد می‌کند» و شامل جزئیات تولید و مقالات میزبان، ویدیوها، پاد،ت‌ها و موارد دیگر با محوریت دکوراسیون داخلی و فرصت‌های آن برای چاپگرها می‌شود.

انتظار می رود این نمایشگاه بیش از 100 برند جه، را به نمایش بگذارد و در این رویداد، فسپا میزبان اولین مسابقه World Wrap Masters در خاورمیانه، یک ویژگی آموزشی Sustainability S،light، یک کنفرانس و برنامه آموزشی فنی و یک سالن کلاب فسپای برای فسپا خواهد بود. اعضای (گروه MEA) را به شبکه هدایت کنید.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/fespa-updates-on-2023-expo-and-reveals-new-dubai-event

مایکل رایان، رئیس فسپا گلوبال پرینت ا،پو، گفت: «امسال ما بازدیدکنندگان را تشویق می‌کنیم که از زاویه‌ای متفاوت به مسائل نگاه کنند و رویکردها و راه‌های جدید رشد را کشف کنند و همه دیدگاه‌های خود را با همتایان خود مبا، کنند و دیدگاه‌های مختلف را در نظر بگیرند. در مورد چگونگی برتری دادن.»

ثبت نام برای فسپا گلوبال پرینت ا،پو و رویدادهای هم مکان آن اکنون در آدرس زیر باز است: fespaglobalprintexpo.com.

از ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به ویترین Sustainability S،light از زیرلایه‌های خلاقانه نساجی و گرافیکی پایدار اشاره کرد که سال گذشته در نمایشگاه برلین به نمایش درآمد.

در جریان وبینار مطبوعاتی فسپا فست امروز صبح (28 مارس)، تیم فسپا گفت که بیش از 500 غرفه‌دار مستقیم را تأیید کرده است، از جمله حامیان مالی پلاتین Durst Group و Surfex Interior Film و حامیان طلایی Brother، Mimaki، Hanglory و HP، با Hybrid. گروه نرم افزار و Netlink Imaging به ،وان حامیان مالی نقره ای تایید شدند.

محدودیت‌های محلی کووید که نقش مهمی در نمایش آمستردام داشت، و یک عامل کمتر اما هنوز در برلین، – در زمان نگارش مقاله – در رویداد مونیخ مطرح نخواهد شد. ماه گذشته، آلمان پس از گذشت نزدیک به سه سال، ا،ام استفاده از ماسک در قطارها و اتوبوس های مسافت طول، را لغو کرد.

در همین حال، جوایز فسپا برای اولین بار از سال 2019 بازگشته است و بیش از 210 اثر از 34 کشور را به خود جذب کرده است. آثار منتخب در آتریوم در ورودی غربی Messe مونیخ به نمایش گذاشته می شود و در بعدازظهر 24 می برندگان معرفی خواهند شد.

پس از بازگشت سال 2021 پس از کووید در آمستردام و رویداد 2022 در برلین، به دلیل کاهش محدودیت های سفر در آسیا، سال 2023 بزرگتر از هر دو خواهد بود.

«این یک تحقیق واقعاً قدرتمند است. ما بیش از 1778 ورودی از 120 کشور داریم و این تعداد 300 مورد بیشتر از قبل است، بنابراین این قدرتمندترین سرشماری است که تا به حال داشته ایم و بینش بسیار خوبی از روندهایی که در بازار اتفاق می افتد ارائه می دهد. ما برخی از اطلاعات اصلی را در رویداد مونیخ ارائه خواهیم کرد و گزارش کامل آن در اوا، سال منتشر خواهد شد.

تامین کنندگان تخصصی شرکت کننده در این رویداد عبارتند از Antigro، Brother، Dreamscape، Infigo، Optimus، Printbox، Print & Logistics، Taopix و XMPie.