Farsoon حضور پرینت سه بعدی ایالات متحده را با مشارکت Additive Plus در ساحل غربی گسترش می دهد – 3DPrint.com


از آنجایی که اعضای بخش تولید مواد افزودنی چین (AM) به سمت غرب، یکی از شرکت‌های پیشرو در کشور گسترش می‌یابند. فناوری های فرسون، از همکاری راهبردی با افزودنی پ،. این همکاری نقطه عطف قابل توجهی در آوردن مجموعه های همجوشی بستر لیزری پودری (LPBF) این شرکت به ساحل غربی ایالات متحده است که به طیف متنوعی از صنایع از جمله خودروسازی، دندانپزشکی، مراقبت های بهداشتی و آموزشی ارائه می شود.

تیم های فرسون با افزودنی پ،

ماشین‌های Farsoon که به دلیل سیستم باز خود شناخته می‌شوند، انعطاف‌پذیری در مواد و پارامترهای چاپ ارائه می‌کنند، ویژگی که به طور فزاینده‌ای در صنعت به ،وان ضروری شناخته می‌شود. این سیستم باز به کاربران اجازه می دهد تا با مواد سفارشی و سنتی کار کنند و کنترل کاملی بر تنظیمات لیزر برای رفع نیازهای خاص برنامه های مختلف فراهم می کند.

“من از شراکت با Additive Plus برای آوردن آ،ین فناوری بستر لیزری پودری Farsoon به بازار غرب ایالات متحده هیجان زده هستم. دان زو، مدیر عامل Farsoon Americas گفت: با دانش قوی خود در انواع فناوری‌های تولید، Additive Plus منبع ارزشمندی برای مشتریان و Farsoon خواهد بود.

اشخن اوسپیان، مدیرعامل افزودنی پ،.

Additive Plus توسط مدیرعامل اشخن اووسپیان، که دارای پیشینه آکادمیک در فیزیک و مدیریت ،تی از دانشگاه کلود برنارد لیون 1 و دانشگاه ،تی لومونوسوف مسکو است، اداره می شود. او SIU System را در سال 2008 بنیانگذاری کرد و منجر به تبدیل شدن آن به ارائه دهنده پیشرو راه حل های چاپ سه بعدی در اروپای شرقی شد.

افزودنی پ، که در تورنس، کالیفرنیا واقع شده است، خدمات جامعی را ارائه می دهد که شامل چاپ سه بعدی، دیجیتالی ،، مهندسی برنامه و همچنین مشاوره فناوری استراتژیک است. محصولات ارائه شده این شرکت طیف گسترده ای از راه حل های چاپ سه بعدی را شامل می شود، از جمله چاپگرهای سه بعدی فیلامنت ذوب شده صنعتی Roboze، پرینترهای سه بعدی استریولیتوگرافی سرامیکی 3DCeram، چاپگرهای سه بعدی رزینی فوق سریع Nexa3D، و اکنون Farsoon Technologies. Additive Plus همچنین اتومایزرهای ف،ی آزمایشگاهی را ارائه می دهد.

هری بی. سالتوس، مدیر توسعه ،ب و کار Additive Plus، گفت: «با توجه به اینکه فناوری‌های ساخت افزودنی و اتمی‌سازی آزمایشگاهی پیشنهادات اصلی ما هستند، ما از مشتریان خود آموخته‌ایم که توانایی کار با مواد سفارشی و سنتی یک تغییر بازی است. “دسترسی به یک سیستم باز که کنترل کامل لیزری را ارائه می دهد، روند نوظهور در صنعت و دانشگاه است. Farsoon آزادی کار با هر ماده و کنترل تمام پارامترهای چاپ را ارائه می دهد و آن را کلید تولید نسل بعدی می کند.

فرسون و رقابت چینی آن

با توجه به بزرگی ایالات متحده، منطقی است که Farsoon فراتر از دفتر تگزاس خود در این کشور رشد کند و در ساحل غربی گسترش یابد. در همین حال، این شرکت چهار عضو تیم دیگر را به دفتر اروپایی خود در آلمان اضافه کرد. با این حال، Farsoon تنها شرکت LPBF از چین نیست که در حال نفوذ قابل توجهی به ایالات متحده و اروپا است. دو رقیب پیشرو آن تاکنون EPlus3D و Bright Laser Technologies (BLT) هستند. هر سه به مشتریان بزرگ در داخل و خارج از کشور مباهات کرده اند، در حالی که سیستم های بزرگتر را با لیزرهای بسیار بیشتر معرفی کرده اند.

در مورد فرسون که هست معامله شد در بورس شانگهای، این شرکت عملکرد مالی قوی با رشد قابل توجهی در کل دارایی ها از خود نشان داده است و از 494.7 میلیون یوان در سال 2020 به بیش از 1.1 میلیارد یوان تا پایان سال 2022 افزایش یافته است. با افزایش کل حقوق صاحبان سهام از 348 میلیون یوان در سال 2020 به 756 میلیون یوان در سال 2022 همراه با سرمایه در گردش که در مدت مشابه بیش از دو برابر شده است، نشان داده شده است.

سهام فرسون (688433.SS) در مقابل سهام BLT (688333.SS).

با این حال، دیگری به صورت عمومی معامله می شود رهبر LPBF، BLT، با سرعت بیشتری در حال رشد است. مجموع دارایی‌های آن از 1.68 میلیارد یوان در سال 2020 به بیش از 3 میلیارد یوان تا پایان سال 2022 تقریباً دو برابر شد. لیزر درخشان نیز افزایشی در کل دارایی نشان داد و ارزش آن از 1.16 میلیارد یوان در سال 2020 به 1.52 میلیارد یوان در سال 2022 افزایش یافت. به کل سهام Farsoon 756 میلیون یوان در سال 2022.

از نظر نقدینگی، BLT سرمایه در گردش بالاتری نسبت به فرسون دارد. با این حال، Bright Laser جریان نقد آزاد منفی قابل‌توجهی را در دوازده ماه آ، (TTM) و برای سال منتهی به 2022 نشان داد، که نشان می‌دهد ممکن است بیشتر از آنچه که تولید می‌کند، پول نقد ،ج می‌کند. این برخلاف Farsoon است که سطح بدهی کل کمتری داشت که نشان دهنده ریسک بالقوه کمتر از نظر اهرم است.

در مجموع، به نظر می‌رسد که Farsoon الگوی رشد کلی محافظه‌کارانه‌تری را نشان می‌دهد، در حالی که BLT به دنبال رشد بسیار سریع است. از نظر کیفیت پیشنهادات مربوطه و آینده آنها در بازار، آن را به م،ای آنچه می خواهید در نظر بگیرید. علی‌رغم جریان نقدی آزاد منفی Farsoon در TTM، مشارکت با Additive Plus می‌تواند نشانه‌ای از حرکت‌های استراتژیک به سمت استفاده از نقاط قوت مالی برای توسعه و به دست آوردن فرصت‌های جدید بازار در ساحل غربی باشد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.
منبع: https://3dprint.com/307205/farsoon-expands-u-s-3d-printing-presence-with-additive-plus-partner،p-on-the-west-coast/