Evology ویسکانسین فرمینگ ورق دیجیتال را به فهرست خدمات اضافه می کند – 3DPrint.com


اوولوژییک دفتر خدمات مستقر در ویسکانسین و متخصص در خدمت به بخش‌های استراتژیک مانند هوافضا و دفاع، شکل‌دهی ورق دیجیتال (DSF) را به مجموعه قابلیت‌های تولیدی خود اضافه کرده است. Evology از G15 استفاده می کند، دستگاهی که توسط شرکت تابعه Desktop Metal شکل، که از یک ابزار سرامیکی بر روی دروازه XY برای شکل دادن به ورق ف،ی، که در حال حاضر شامل آلومینیوم و فولاد است، استفاده می کند.

همانند تولید افزودنی (AM)، نقطه فروش اصلی DSF، توانایی دور زدن نیاز به ابزارآلات است که باعث کاهش زمان و هزینه برای سفارش‌های کم حجم می‌شود. البته این یک هدف اساسی است، به ویژه در انواع صنایعی که هسته اصلی پایگاه مشتریان فعلی Evology را تشکیل می‌دهند، با قابلیت‌های جدید همچنین آزادی طراحی بالقوه را برای توسعه‌دهندگان محصول که Evology با آنها شریک می‌شوند، افزایش می‌دهد.

شان مومسن، معاون توسعه تجارت و بازاریابی در Evology، در بی،ه مطبوعاتی درباره افزودن دستگاه G15 DSF توسط Evology به زرادخانه فرآیندهای تولید خود، گفت: «این فناوری بدون استفاده از ابزارهای گران قیمت و طول، مدت، راه را برای قطعات باز کرد. از ف، ساخته شود که هرگز نمی تواند هزینه های ابزار را توجیه کند. Di،al Sheet Metal Forming ابزار دیگری را در جعبه ابزار ما اضافه می کند تا به ارائه سریعتر محصولات مشتریان ما به بازار کمک کند.

معاون عملیات در Evology، کریس کیدل، گفت: «ما همیشه روی فناوری‌های جدید و نوآورانه‌ای که ممکن است به نفع مشتریانمان باشد، نگاه می‌کنیم. ما به دنبال تغییرات پله‌ای در سرعت و قابلیت‌های ساخت هستیم و مفت،یم که به ،وان اولین شرکت سازنده قراردادی که این فناوری را به ،وان خدمات ارائه می‌کند، به ایجاد این تغییر در بازار نمونه‌سازی سریع و تولید کم حجم کمک می‌کنیم. این فقط «توسعه مواد افزودنی» دیگری برای یک فرآیند یا فناوری موجود نیست. این فناوری یک تغییر و انقلاب واقعی در تولید است.»

همانطور که مبالغ هنگفتی هستند به شرکت های چندملیتی ریخته شد در پیشبرد اه، تقویت مجدد ایالات متحده، باید در نظر داشت که بیشترین فوریت در دستیابی به این اه،، تقویت بنگاه های کوچک و متوسط ​​(SMEs) در مراکز تولید فعلی ایالات متحده مانند ویسکانسین است. عملیات تولید قراردادی مانند Evology نشان دهنده برخی از حیاتی ترین پیوندها بین آن شرکت های چندملیتی بزرگ و شرکت های کوچک و متوسط ​​در قلب صنعت ایالات متحده است.

هرچه این شرکت‌ها از حوزه‌های فناوری بیشتری استفاده کنند، آمادگی بیشتری برای کمک به رفع تنگناهای فعلی و آینده در زنجیره‌های تامین جه، دارند. برای سال‌ها، متخصصان زیرک صنعت AM اشاره کرده‌اند که بهترین نقش برای فناوری‌های افزودنی «یک ابزار در جعبه ابزار» برای تولید پیشرفته به‌،وان یک کل است. ما اکنون در زمان واقعی شاهد هستیم که این دقیقاً چه م،ایی در عمل برای چشم انداز کلی صنعتی دارد.

تصاویر از Evology

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309578/wisconsins-evology-adds-di،al-sheet-forming-to-service-roster/