Duraweld انحلال Celsur، Ambro و Abbey Stationery را خریداری می کندمتخصص بسته بندی و لوازم التحریر Duraweld کتاب های سفارش و دارایی های Celsur Plastics، Ambroplastics و Abbey Stationery Products را ،یداری کرده است.

فروش این سه برند که در دسامبر 2022 از سوی PwC منصوب شده بودند، در 17 ژانویه به پایان رسید.

دوراولد کتاب های سفارش، نام های تجاری، نام تجاری و وب سایت های سه شرکت را ،ید. ماشین آلات و ابزار آنها؛ و موادی مانند وینیل و تخته خا،تری.

مارک یونگ، مدیر عامل Duraweld، گفت که این سه شرکت – که در بسته بندی پ،تیکی و لوازم التحریر تخصص دارند – برای Duraweld من، هستند.

او گفت: “هم افزایی باورن،ی در طرز فکر و رویکرد Celsur و Duraweld وجود دارد – ما در بخش های مشابه فعالیت می کنیم و محصولات و سطوح خدمات مکمل را ارائه می دهیم.

“افزودن این برندهای با سابقه طول، به مجموعه گسترده ما نشان دهنده یک مرحله جدید هیجان انگیز برای ،ب و کارها است – ما مشتاقانه منتظر حمایت از مشتریان سابق آنها در کنار پایگاه مشتریان گسترده خود هستیم که همگی توسط تخصص عمیق تولید Duraweld پشتیب، می شود.”

تولید این شرکت ها به سایت Duraweld’s Scarborough منتقل خواهد شد.

یونگ اضافه کرد: «این هیجان انگیز است که پایگاه مشتریان خود را در طول دوره ای با چنین رشد قوی برای Duraweld گسترش دهیم، با این حرکت که موقعیت ما را به ،وان ،ب و کار پیشرو در این بخش تخصصی تقویت می کند.»

Duraweld، که حدود 50 نفر را استخدام می کند، چندین نفر از کارکنان شرکت های ،یداری شده را استخدام کرده است، که همه آنها در طول دوره انحلال بیکار شده بودند.

یونگ گفت: “ما خوشحالیم که از متخصصان فروش با تجربه ای مانند اما موریس و شارون هیث در خانواده Duraweld استقبال می کنیم، و اعلامیه های قرار ملاقات بیشتری در آینده وجود خواهد داشت.”

موریس گفت: «دوره چالش برانگیز بوده است، اما من واقعاً برای پیوستن به Duraweld هیجان‌زده هستم. تیم عالی بوده است، و من مشتاقانه منتظر ارائه تداوم و اطمینان از انتقال یکپارچه برای مشتریان قدیمی هستم.

،ید سه گانه Duraweld مدت کوتاهی پس از ،ید Prima در نوامبر 2022 انجام شد، که در آن ،ب و کار و دارایی های شرکت برادفورد را در عملیات خود جمع کرد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/duraweld-buys-up-liquidated-celsur-ambro-and-abbey-stationery