DS Smith عملکرد Q3 را به‌روزرسانی می‌کند


DS Smith پس از گزارش یک جهش عظیم در سودآوری در نیمه اول سال، شاهد رشد مجدد سود خود در دوره سه ماهه سوم بود.

از ساعت 12 بعدازظهر امروز، این گروه در بورس لندن با 328p معامله می‌شد که 27p نسبت به سه ماهه قبل (9 نوامبر) افزایش داشت، اما نسبت به ارتفاع 363p گروه در اوایل فوریه 35p کاهش داشت.


منبع: https://www.printweek.com/articles/ds-smith-updates-on-q3-performance

دی اس اسمیت ارقام پایین تر موجدار را عامل ضعف بازار دانست و گفت که شواهدی از کاهش سهام ،ده فروشان در کریسمس و سال نو دیده است.

با صدور بی،ه ای امروز (9 مارس)، این غول بسته بندی گفت که علیرغم فشارهای اقتصادی گسترده تر که شاهد کاهش حجم جعبه های راه راه در مقایسه با سه ماهه سوم یک سال گذشته بود، به رشد سهم بازار خود با پیگیری قراردادها در بخش های انعطاف پذیر مانند غذا و نوشیدنی ادامه داده است.

با این حال، این شرکت گفت که با مدیریت هزینه‌ها و حفظ قیمت‌گذاری، کاهش حجم بسته‌بندی را جبران کرده است.

در دسامبر، DS Smith جهشی در سود پیش از مالیات 80 درصدی در نیمه اول سال مالی 2022/23 و افزایش 28 درصدی در درآمدهای سال به سال را گزارش کرد.

مای، رابرتز، مدیر اجرایی گروه، گفت: «ما به عملکرد خوب خود در نیمه دوم سال علیرغم شرایط ناپایدار اقتصادی کلان ادامه دادیم.

همانطور که انتظار می رفت، سودآوری و بازده به شدت رشد کرده است و تولید نقدینگی همچنان خوب است. ما همچنان به مشتریان خود و نیازهای در حال تحول آنها نزدیک می‌م،م، که همراه با تمرکز بی‌وقفه هزینه‌ها و زنجیره تامین قوی، ما را برای باقی‌مانده سال و در سال مالی بعدی ما موقعیت خوبی می‌دهد.”