Draper Engine Hotfire آخرین برد Ursa Major برای موتورهای موشک پرینت سه بعدی است – 3DPrint.com

در یک بی،ه مطبوعاتی، Brad Appel، مدیر ارشد فناوری Ursa Major، گفت: “ما از سرعت پیشرفت برنامه توسعه هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظریم تا در سال های آینده موتوری را برای کاربردهای فراصوتی و فضایی ارائه کنیم.”

همانطور که در مقاله 3DPrintPRO منتشر شده در اوایل سال جاری نوشتم، Ursa Major تنها راه‌های جدیدی برای تولید موتورهای موشکی ایجاد نمی‌کند، بلکه در حال ایجاد مدلی برای اینکه چگونه و، دفاع در کل می‌تواند انواع جدیدی از شرکت‌ها را با استفاده از تکنیک‌های جدید تولید ،یب کند. وارد زنجیره تامین ،ت ایالات متحده شود. شهرت دب اکبر فقط باید به لطف وضعیتی که در اخیراً برجسته شده است، در دنیای اکتساب دفاعی به دست بیاورد. مجله ی وال استریت مقاله با ،وان “آمریکا برای جنگ فضایی آماده می شود“.

در عین حال، اگر پنتاگون – و به طور کلی ،ت ایالات متحده – بخواهند حرکت رو به جلو منع،‌شده توسط دب اکبر را تداوم بخشند، بخش عمومی ایالات متحده باید تلاش‌های خود را مانند شرکت سرمایه‌گذاری AM Forward Small Business که در فوریه اعلام کرد، دو چندان کند. در حالی که Ursa Major قابلیت‌های چشمگیرتری از خود نشان می‌دهد، نمی‌توان همین را در مورد بسیاری از OEM‌هایی که سخت‌افزار تولیدی را به Ursa Major و دیگر سازندگان قراردادی ارائه می‌کنند، گفت. اقدام مستحکم در آن جبهه نه تنها به دب اکبر اجازه می دهد تا بر پایه آن بنا شود، بلکه شرایط لازم را برای ظهور بیشتر دب اکبر در هر بخش استراتژیک ایجاد می کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310021/d،r-engine-،tfire-is-ursa-majors-latest-win-for-3d-printed-rocket-motors/

دکتر شاون فیلیپس، رئیس بخش راکت محرکه آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی (AFRL) – که بخشی از بودجه تحقیق و توسعه دریپر را تأمین کرد – گفت: «شاید چشمگیرترین جنبه این برنامه، ارائه یک برنامه همه کاره باشد. موتور موشک قابل ذخیره سازی در چنین بازه زم، فوق العاده کوتاه. AFRL و صنعت چالشی را که رهبری USAF و USSF از ما خواسته است را پذیرفته است… برای ارائه قابلیت‌های سریع‌تر، ایجاد پیوندهای محکم‌تر با صنعت، و استفاده از آنچه در حال حاضر وجود دارد برای ارائه پیشرفت‌های نامتقارن. و خوشبختانه، این فقط نوک کوه یخ در مورد کاری است که ما به ،وان یک تیم انجام می دهیم.”

سوخت مایع غیر برودتی D،r امکان ذخیره سازی در دمای اتاق را فراهم می کند.برای سالها“، که Ursa Major اشاره می کند، موتور را برای راه اندازی بر اساس تقاضا ایده آل می کند. علاوه بر این، طراحی D،r به آن اجازه می دهد تا در مدار مانور دهد و پتانسیل آن را برای استفاده در برنامه های مافوق صوت دفاعی بهینه می کند.

تصاویر از دب اکبر

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

دب اکبرمتخصص موتورهای موشکی مستقر در ک،ادو که با ساخت افزودنی (AM) ساخته شده‌اند، از آزمایش موفقیت‌آمیز آتش سوزی D،r، موتور مایعی که این شرکت ادعا می‌کند «قابلیت ذخیره‌سازی یک موتور جامد» دارد، خبر داد. در حالی که این نوع پیروزی برای Ursa Major تقریباً عادی شده است، این شرکت توسعه D،r را در می 2023 آغاز کرد، به این م،ی که این موتور در کمتر از دوازده ماه به اولین آتش سوزی موفقیت‌آمیز خود دست یافت – سرعتی بسیار سریع‌تر از توسعه در صنعت.