DiManEx با AMC Bridge برای ادغام انبار دیجیتال شریک – 3DPrint.com


بازار انبارهای دیجیتال و نرم افزارهای شناسایی قطعات در حال تثبیت شدن است. شرکت هایی مانند 3YOURMIND در حال استقرار نرم افزار برای ارتش هستند، Immense 20 میلیون دلار برای انبارداری دیجیتال در صنعت انرژی تضمین می کند، و Pelagus3D به شرکت هایی مانند Doosan در انتقال به تولید دیجیتال کمک می کند. شناسایی قطعه نشان دهنده یک فرصت قابل توجه است زیرا امکان تجزیه و تحلیل میلیون ها مولفه مهندسی را برای شناسایی موارد من، برای چاپ سه بعدی فراهم می کند. شناسایی موثر قطعه می تواند صنعت ما را تا حد زیادی گسترش دهد. انبارداری دیجیتال تمایل به ایجاد مشارکت های پایدار دارد، زیرا شرکت ها اغلب به طور نامحدود با یک ارائه دهنده باقی می مانند. یک سیستم شناسایی قوی همراه با یک انبار دیجیتال کارآمد می تواند شرکت ها را به اندازه شرکت MES موقعیت دهد. احراز هویت یا شرکت لجستیک DB Shenker به ،وان رهبران بخش چاپ سه بعدی. علاوه بر این، شرکت هایی مانند زیمنس، داسو و سایر بازیگران در بازار نویسندگی CAD و PLM احتمالاً در آینده به این حوزه علاقه نشان خواهند داد.

قطعات یدکی DiManEx

قطعات یدکی که قبلاً در دسترس نبودند و با استفاده از سرویس پایان به انتها DiManEx مجدداً عرضه شده اند.

شرکت هلندی DiManEx با پل AMC، یک مشاوره نرم افزاری که سیستم های داخلی، ابزارهای مهندسی و API ها را برای افزایش استفاده از نوشتن CAD، PLM و سایر نرم افزارهای مهندسی یکپارچه می کند. هدف این همکاری ادغام DiManEx در سیستم های داخلی مشتریان است که به طور بالقوه منجر به راه حل های یکپارچه یا تبدیل DiManEx به یک جزء تعبیه شده در عملیات شرکت های مهندسی می شود. هدف شرکا صرفه جویی در هزینه مشتریان، تسریع پذیرش چاپ سه بعدی و ادغام DiManEx با سیستم های PLM، در نتیجه افزایش چابکی آنها است. علاوه بر این، DiManEx از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل برای کمک به مشتریان برای ،ب ارزش بیشتر از دیجیتالی ، استفاده می کند. این دو شریک یک فرآیند چهار مرحله ای را توسعه داده اند تا به مشتریان بالقوه کمک کنند تا فناوری خود را کشف کنند، از جمله کاوش، ورودی دستی داده، ساخت نمونه اولیه و توسعه یک مورد تجاری.

¨ما در یک ماموریت هستیم تا زنجیره‌های تامین سنتی را به زنجیره‌های تامین دیجیتال مقاوم در برابر آینده تبدیل کنیم، که برای زمین ما و ،ب‌وکار شما بهتر است. همراه با AMC Bridge، ما قادر خواهیم بود به مشتریان خود کمک کنیم تا از مزایای قابل توجهی که زنجیره تامین دیجیتال می تواند برای آنها به ارمغان بیاورد، سریعتر و به شیوه ای مقیاس پذیرتر بهره مند شوند. مشارکت با AMC Bridge یک گام قانع‌کننده و منطقی برای کمک به مشتریان مش، و شرکای نرم‌افزاری ما است.»

برای مدت طول،، تولید مواد افزودنی راه حلی بوده است که به دنبال یک مشکل است. مهندسان و عوامل تامین منابع به دلیل هزینه‌های سرمایه‌گذاری و بازده نامشخص از افزودنی‌ها، به روش‌های تولید سنتی ،بیده‌اند. اندی پارنل هاپکینسون، مدیر توسعه ،ب و کار AMC Bridge در اروپا، گفت: DiManEx با مشارکت AMC Bridge، به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد تا قبل از تعهد بزرگ، مزایا را ارزیابی کرده و تکه به تکه افزایش دهند.

من واقعاً از رویکرد اندی قدرد، می‌کنم که به مردم اجازه می‌دهد تجربیات را متبلور کنند و بازدهی را ببینند، سپس به تدریج افزایش پیدا کنند. به نظر می رسد این استراتژی بالقوه موفق تری در مقایسه با بسیاری از پروژه های دیجیتالی سازی در مقیاس بزرگ است که اغلب با هزینه های بیش از حد و درگیری های داخلی قابل توجه روبرو هستند. پیشرفت گام به گام، مجهز به داده های واضح، می تواند از حرفه شما محافظت کند و به شرکت شما کمک کند تا به تدریج با تولید مواد افزودنی سازگار شود. این بیشتر شبیه به قدم به قدم وارد شدن به است، است تا اینکه به یکباره شیرجه بزنید.

بسیاری از نرم‌افزارهای تجاری و محیط‌های داخلی فناوری اطلاعات رک و پوست کنده هستند. داشتن شریکی مانند AMC می تواند به فروش و تعبیه DiManEx در شرکت های بزرگ کمک کند. برای بازیگران این بازار، در حال حاضر انتخاب های استراتژیک بسیار مرتبطی وجود دارد که همه آنها درست هستند. یکی می‌تواند بر ایده بزرگ بودن تمرکز کند، دیگری می‌تواند با تمام لوله‌کشی‌های چندملیتی ادغام شود، دیگری می‌تواند راه‌حلی مستقل باشد، یا می‌تواند به سادگی شریک بزرگی برای شرکت‌های بزرگتر باشد. در حال حاضر همه مسیرها درست هستند زیرا هیچ ، واقعاً راه حل انبارداری دیجیتالی ندارد و هیچ ، نرم افزار شناسایی قطعات را در مقیاس بزرگ به کار نمی گیرد. بازار کاملاً باز است و فضای زیادی برای همه وجود دارد. حال، چه مسیری یک بازیکن را به ثروت بلندمدت و آینده ای مطمئن سوق می دهد؟ که من نمی دانم. به نظر شما کدام یک بهترین است؟

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309433/dimanex-partners-with-amc-bridge-for-di،al-ware،use-integration/