Dayfold با نصب Duplo خلاقیت به خرج دهید

سیمونز اضافه کرد که Duplo با آموزش و خدمات حمایت کرده است و به Dayfold در توسعه ایده‌های جدید کمک کرده است.

وی افزود که دیفولد به فکر ،ید مدل کوچکتر B3 یا کاتر از سازنده دیگری بوده است. انعطاف‌پذیری و فرصت تزیین مدل B2 – با قابلیت بوسیدن برش، چین و سوراخ ، – این شرکت را به کاتر B2 جذب کرد.

تابستان گذشته، دیفولد 45 نفره پس از پنج سال دوری دوباره با Tharstern MIS قرارداد امضا کرد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/dayfold-get-creative-with-duplo-install

سیمونز گفت: «اپراتورهای ما واقعاً تحت تأثیر تطبیق‌پذیری دستگاه قرار گرفته‌اند و ما قبلاً نظراتی مانند «چگونه قبلاً بدون این دستگاه این کار را انجام دادیم؟» داریم.


متخصص چاپ خلاق Dayfold یک میز برش دیجیتال Duplo PFi Blade B2 نصب کرده است که به شرکت کمک می کند تا به کارهای آزمایشی و کوتاه مدت بپردازد.

«همه‌گیری جه، در زمان سختی برای ما اتفاق افتاد، زم، که در میانه سرمایه‌گذاری نسبتاً بزرگی بر روی کیت و زیرساخت بودیم. خوشبختانه، به دلیل حمایت قوی از سوی مشتریان و تامین کنندگان، ما در حال حاضر بالاتر از همه‌گیری هستیم و منتظر چالش‌های پیش رو هستیم، زیرا همچنان به رشد خدمات و پیشنهادات خود به مشتریان ارزشمند خود ادامه می‌دهیم.

به همین دلیل است که ما به دنبال بررسی جداول برش دیجیتال هستیم. هرچه بیشتر از PFi Blade B2 استفاده کنیم، بیشتر یاد می گیریم، فرصت های جدیدی برای خلاقیت پیدا می کنیم. راه‌حل‌های ارزش افزوده مختلفی را برای پیشنهاد ما به ما ارائه کرده است.»

سیمونز اضافه کرد: «ما قویاً معتقدیم که چاپ خوب چیزی فراتر از قرار دادن جوهر روی کاغذ است، ،یب یک طرح خوب با ورودی و توصیه درست می‌تواند نتیجه نهایی را به سطح بالاتری برساند. چه چاپ بر روی مواد جدید باشد یا ،یبی از روکش های غیرعادی، ما همیشه با چالش روبرو هستیم و خوشحالیم که مرزهای تولید را پشت سر می گذاریم.

دل سیمونز، مدیر عامل Dayfold که اوا، تابستان گذشته دستگاه را نصب کرد، گفت: «ما به سادگی سفارش‌ها را نمی‌پذیریم و قیمت‌ها را پردازش نمی‌کنیم.

ما کمپین‌ها و ایده‌هایی را که برندها و آژانس‌های خلاق دارند توسعه می‌دهیم و دست در دست هم برای ارائه راه‌حل‌های خارق‌العاده به پروژه‌هایشان کار می‌کنیم.

دستگاه Duplo به مجموعه ای از تج،ات تکمیلی دیگر در این شرکت ملحق شده است که می توانند فویل ،، برش قالب، برجسته ،، ،باندن، تا ، و دوخت را در داخل خانه انجام دهند. قابلیت‌های تکمیلی قوی در شرکت مکمل پرس‌های آن است که شامل موتورهای HP Indigo و Ricoh در سمت دیجیتال و B2 معمولی و پرس UV LED SRA1 روی لیتو می‌شود.

چاپگر مبتنی بر دورست، که چاپ لیتو و دیجیتال را تولید می‌کند، قبلاً انعطاف‌پذیری یک دستگاه دیجیتال را هنگام همکاری با مشتریان برای تولید کمپین‌های مؤثرتر مفید یافته است.