CVG هویت خریدار را نشان می دهد

این کارخانه در حال حاضر ظرفیت تولید حدود 180000 تن در پاس دارد و محصولات کلیدی آن شامل کاغذ چغندر قند Crown Native است. محصولات هم به طور مستقیم و هم از طریق توزیع کنندگان، اما در درجه اول به طور مستقیم فروخته می شوند.

EPAC همیشه بهترین ها را برای CVG و صنعت به طور کلی می خواست. EPAC همیشه به ما می‌گفت که کاغذ جوهرافشان بی‌رقیب خود را به همه، از جمله رقبای مستقیم‌شان، بدون درخواست یک پنی یا حق امتیاز بفروشیم.

مدیر فروش CVG رادنی یانسن افزود: CVG بهترین کاغذ جوهرافشان را دارد و EPAC بهترین کیفیت و تکنولوژی اتوماسیون را دارد. این واقعیت که ما قادر خواهیم بود راه حل های EPAC را به مشتریان اصلی خود ارائه دهیم، دنیای چاپ دیجیتال و سایر بازارهای کلیدی ما را تغییر خواهد داد.

این تجارت این هفته در نمایشگاه تخصصی Hunkeler Innovationdays در لوسرن سوئیس به نمایش گذاشته شده است. در این رویداد که فردا (2 مارس) به پایان می‌رسد، کارت پستی جدید Crown Letsgo با کارایی بالا را با سرعت 150 متر در دقیقه در HP PageWide Advantage 2200 اجرا می‌کند.


سرمایه گذار اصلی جدید کراون ون گلدر به ،وان EPAC Technologies مستقر در کالیفرنیا معرفی شده است.

یان راپس، مدیر CVG، گفت: «داشتن EPAC به ،وان شریک ما بیش از آن چیزی است که می‌توانستیم تصور کنیم. بیش از پنج سال پیش CVG و EPAC کاغذهای جوهرافشان پیشرو ما را با کد توسعه دادند و به طور مداوم کاغذهایی با عملکرد بهتر را ابداع ،د.

صحبت ، با هفته چاپ در رویداد روز دوشنبه، قبل از افشای ،یدار شرکت، جانسن گفت: “برای ما، این نمایشگاه در خدمت دو طرف است، اولی نشان می دهد که ما هنوز زنده ایم و به مسیر برگشته ایم، بنابراین ما دوباره با همه مشتریان فعلی خود و سازندگان OEM فعلی خود ارتباط برقرار می کنیم، زیرا آنها بسیار نگران بودند که چه اتفاقی می افتد. به وقوع پیوستن. ماشین های ما قبلا راه اندازی شده اند، بنابراین ما در حال تولید کاغذ هستیم. اسث،اً، این نمایشگاه مهم ترین نمایشگاه برای صنعت چاپ، به ویژه صنعت جوهر افشان است.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/cvg-reveals-iden،y-of-buyer

“آنها متوجه می شوند که ارزش بسیار بیشتری در نوآوری ها و افزایش مقیاس وجود دارد، سپس سعی می کنند چیزها را برای خود نگه دارند. این صنعت را به روشی عالی برای مشتریان ما تغییر خواهد داد.»

امروز (1 مارس) هویت ،یدار فاش شده است. EPAC Technologies در مدیریت زنجیره تامین و لجستیک چاپ، از جمله برای بخش کتاب، تخصص دارد. دارای چندین اختراع است.

ساشا دوبروولسکی، مدیرعامل EPAC نیز اظهار داشت: «CVG یک شرکت شگفت‌انگیز، با کارکنان شگفت‌انگیز و مشتریان فوق‌العاده وفادار است. ما مفت،یم که به ،وان شریک آنها انتخاب شده ایم.»

بسیاری از مشتریان از ما پرسیدند که چگونه EPAC تا این حد موفق و کارآمد است؟ اکنون همه مشتریان ما از راه حل های مشابه بهره مند خواهند شد.»

این ،ب و کار در 10 فوریه اعلام کرده بود که با بیش از 30 میلیون یورو (26.6 میلیون پوند) سرمایه جدید از شرکای خود برای رشد کاغذهای جوهرافشان، صنعتی و فیبر جایگزین، بدون بدهی خواهد بود.

در آن زمان تایید کرد که تمام 250 کارمند باقی خواهند ماند و تزریق سرمایه به ،ب و کار اجازه می دهد تا روی کیت جدید سرمایه گذاری کند و محصولات جدید اضافه کند.

تجارت کالیفرنیایی به متخصص چاپ کیسه دیجیتال ePac Flexible Packaging متصل نیست.

CVG گفت که قصد دارد در ماه‌های آینده اعلامیه‌های بیشتری را ارائه کند که دنیای کاغذهای جوهرافشان، کاغذهای الیاف جایگزین و کاغذهای تخصصی را تغییر خواهد داد.

کراون ون گلدر (CVG) مستقر در هلند در پایان ژانویه ورش،ت شد و در 10 فوریه فاش شد که کاغذساز نجات یافته است و به‌دلیل سرمایه‌گذاری جدید قابل توجهی، تولید را به‌زودی آغاز خواهد کرد.