Cavalier Mailing Services سرمایه گذاری می کند و سال رکورد را جشن می گیرد

کل سرمایه گذاری برای سه قطعه کیت جدید حدود 45000 پوند بود.

این تجارت قرار است رکورد گردش مالی بیش از 3 میلیون پوند را برای سال مالی خود منتهی به مارس 2023 گزارش کند که در مقایسه با سال 2022 حدود 25 درصد افزایش یافته است، که علیرغم شرایط سخت معاملاتی چند سال گذشته به آن دست یافته است. تا حدی این افزایش را به تمرکز ی،ان بر روی مراقبت از مشتریان فعلی و بررسی فعالانه تجارت جدید نسبت داد.


خانه پستی Cavalier Mailing Services مجموعه‌ای از کیت‌های اضافی را برای افزایش ظرفیت و کیفیت خود در نظر گرفته است زیرا یک سال تجارت رکورددار است.

مدیر مالی نایجل گرین گراس گفت: “از آنجایی که صنعت در سال های اخیر به طور قابل توجهی تغییر کرده است، Cavalier Mailing دائما به دنبال تکامل فرآیندهای خود است تا اطمینان حاصل کند که خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان ما ارائه می شود.”

در همین حال، دستگاه چاپ داده متغیر X-Jet که توسط AMS Mailing Systems عرضه شد و در ژانویه نصب شد، برای طیف وسیعی از خدمات پستی، از جمله پاکت نامه، کارت پستال و بروشورهای بدون بسته بندی (برهنه) من، است. با دو هد، می تواند نشانگر و آدرس پستی را در یک پاس چاپ کند.

از سایت 1486 متر مربعی خود، 20 کارمند Cavalier Mailing Services به مشتریان بخش ،تی از جمله شوراهای شهرستان و شوراهای محله، مشاغل خصوصی، شرکت های مدیریت چاپ و مارک های بزرگ خدمات ارائه می دهند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/cavalier-mailing-services-invests-and-cele،tes-record-yearگرین گراس افزود: «ما بر این باوریم که موفقیت ما به دلیل ارزیابی بازار و رویه‌های عملیاتی‌مان است، در حالی که در سال‌های تجاری دشواری برای ا،ر صنایع ثابت نبوده‌ایم».

دستگاه جدید زیرا، که توسط Landall عرضه شده است، در ماه نوامبر، چند ماه پس از عرضه چاپگر Canon در ژوئن گذشته، نصب شد. ماشین‌هایی که به چندین پرینتر لیزری کوچک‌تر موجود پیوسته‌اند، به دستگاه‌های تولید اصلی جدید این شرکت تبدیل شده‌اند و آن را قادر می‌سازند تا کار را با سرعت‌های بالاتر برگرداند و روی بسترهای ضخیم‌تر چاپ کند.

این ،ب و کار همچنین خطوط محصور پاکت CMC و Buhrs، یک خط پلی CMC – در کنار خط Sitma فوق الذکر، چندین چاپگر لیزری کوچکتر، و یک دستگاه زبانه را اجرا می کند.

تجارت مستقر در نورویچ که از سال 1986 از همان سایت در Rackheath تجارت می کند، دو چاپگر لیزری مونو جدید، Xerox D110 و Canon ImageRunner Advance DX ،یداری کرده و یک سیستم جوهر افشان با وضوح بالا X-Jet را برای هدف فعلی خود نصب کرده است. خط بسته بندی Sitma ساخته شده است.