Brand Imaging و Waldo به دنبال ادغام به آینده نگاه می کنند

به گفته بنت، والدو نام و مدیریت خود را در این ادغام حفظ کرده است و ا،ریت قریب به اتفاق کارکنان آن، به گفته بنت، به این م،است که ،ب و کار ،یبی اکنون حدود 90 کارمند دارد.

والمزلی افزود: در بسته بندی های انعطاف پذیر و راه راه، [number of] ،یدها در چند سال گذشته بسیار زیاد بوده است و در بازار ما، چاپ واقعی.

او گفت که در صحبت با تیم در Brand Imaging، متوجه شد که دیدگاه آنها برای والدو – که او همیشه سعی کرده در خط مقدم فناوری نگه دارد – با دیدگاه او همسو است.

این ،ید که در ماه اکتبر تکمیل شد، به Brand Imaging اجازه داد تا به طور قابل توجهی عملیات تولید صفحات خود را تقویت کند و Waldo بتواند از ارتباطات مالک جدید خود با مشتریان نهایی استفاده کند.

“بنابراین کیک کوچکتر و کوچکتر شده است – بنابراین ما گفتیم، نگاه کنید – ما باید شروع به برقراری ارتباط و برخورد مستقیم با برندها کنیم. خب، ما هیچ تجربه ای در این مورد نداشتیم و کاملاً تصادفی بود [Brand Imaging] زنگ زد.»

والمزلی از زمان شیوع بیماری همه گیر به دنبال راهی برای انتقال نقش رهبر در والدو بود – با در نظر گرفتن چندین پیشنهاد بالقوه، تصمیم گرفت به Brand Imaging بفروشد.

او گفت هفته چاپ: “از آنجایی که احساس کردم شرکت باید برود و طی 10 تا 20 سال آینده رو به جلو حرکت کند، صادقانه بگویم که فکر نمی‌کردم انگیزه و تمایلی داشته باشم که آن سفر را انجام دهم و آن را به جلو ببرم.”

بنت گفت که تیم مدیریت والدو یک چشم انداز هیجان انگیز است.

یکی از بنیانگذاران و کارگردان برند مارک بنت گفت هفته چاپ: “با ابزارهای جلویی و استودیوی ما، من فکر می کنم که کنار هم قرار دادن این دو نقطه فروش منحصر به فردی به ما می دهد. [a،] چاپگرها


Brand Imaging شرکت فل،و پلات ساز Waldo را ،یداری کرده است و پس از ادغام این دو ،ب و کار، شرکت ،یبی به رشد چشمگیری در هر دو برند چشم دوخته است.

بنت گفت که امیدوار است این برندها که در سال گذشته حدود 4 میلیون پوند درآمد داشتند، تا سال 2024 مجموعاً 10 میلیون پوند به فروش برسند.

«فیل [Walmsley, ex-MD of Waldo] تمام فن آوری، همه تج،ات را داشت، او تمام گواهینامه های ISO و همه چیز را دارد. او محصولات واقعاً قوی ای در بک اند دارد. و ما احساس می کنیم که وقتی شما با آن چیزی که ما داریم ازدواج می کنید، اکنون یک تجارت واقعاً قوی داریم.”

تیم مدیریتی در والدو در لوث یک تیم مدیریت جوان است، واقعاً ماهر است، و نقش‌های گروهی بین من،تر و لوث ایجاد می‌شود، بنابراین اساساً ضربان قلب ،ب‌وکار ثابت می‌ماند.»


منبع: https://www.printweek.com/articles/،nd-imaging-and-waldo-look-to-the-future-following-merger

او گفت: «تقریباً ی،ان است – ما در حال گذراندن دوره‌ای از یکپارچگی در زمینه‌هایی مانند حساب‌ها و مواردی از این قبیل هستیم، اما تصویر کلی تقریباً ثابت است».