BMF سیستم وضوح دوگانه را برای چاپ سه بعدی میکرو و ماکرو منتشر کرد – 3DPrint.com

انتقال یک جزء آزمایشگاهی ساخته شده با چاپگرهای پلیمریزاسیون میکرو و نانو vat به تولید نسبتاً آسان است. اگر یک آزمایش میکروسیال موثرتر برای یک بیماری ایجاد شود، اقلام مورد نیاز به طور بالقوه می تواند به ده ها هزار یا حتی میلیون ها برسد. به طور مشابه، یک قطعه میکرو RF که توسط شخصی در شرکتی مانند اپل یا سامسونگ ساخته شده است، می تواند استقبال از گوشی های آیفون یا گل،ی آینده را افزایش دهد. در صورت موفقیت، این بخش می تواند پس از آزمایش دقیق، در میلیاردها دستگاه ادغام شود. حجم بالقوه در الکترونیک به تنهایی خیره کننده است. BMF با تمرکز بر قابلیت اطمینان و تکرارپذیری و برخورداری از یک فناوری نسبتاً ساده، خود را برای گسترش قابل توجهی قرار می دهد. این شرکت امیدوار است که 2000 سیستم تحقیقاتی که تاکنون فروخته است حداقل به یک پیشرفت بزرگ در برنامه منجر شود. اگر این اتفاق بیفتد، شرکت می تواند رشد سریعی را تجربه کند. ما سناریوی مشابهی را با سیستم‌های پلیمریزاسیون vat مشاهده کرده‌ایم که زم، که در بازارهایی مانند دندان‌پزشکی و جواهرات به بلوغ رسیدند، تولید ده‌ها میلیون سمعک، صدها میلیون قالب تراز شفاف و میلیون‌ها قالب جواهرات را تسهیل ،د. گسترش مشابهی می تواند برای BMF اتفاق بیفتد، به خصوص با سیستم وضوح دوگانه، که این احتمال را حتی بیشتر می کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309445/bmf-releases-dual-resolution-system-for-micro-and-macro-3d-printing/

در عین حال، این شرکت برای انواع برنامه های کاربردی که به سرعت در حال گسترش هستند موقعیت خوبی دارد. چاپ میکرو و نانو دستگاه‌های پزشکی به طور فزاینده‌ای در برنامه‌های تولید مورد استفاده قرار می‌گیرند، در حالی که قطعات RF تقاضای زیادی از سوی آژانس‌های اطلاعاتی، ارتش و محققان دارد. Microfluidics نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. مزیت BMF این است که هر یک از این مناطق می توانند برنامه هایی را که شامل ده ها میلیون قطعه هستند باز کند. در حال حاضر به موسسات تحقیقاتی، تحقیق و توسعه شرکت ها و دانشگاه ها می فروشد. با این حال، بر خلاف بسیاری از چاپگرهای سه بعدی که برای ایجاد قطعات منحصر به فرد استفاده می‌شوند، تحقیقات BMF این پتانسیل را دارد که فراتر از آزمایشگاه گسترش یابد.

BMF با راه اندازی مجموعه ای جامع از سیستم ها در زمینه خود، واقعاً در حال پیشرفت است. این مجموعه طیف کاملی از سیستم های متن، با نیازهای مختلف تحقیق و تولید را ارائه می دهد. پرینترهای سری 2μm بسیار دقیق هستند، سیستم 10μm به ،وان یک واحد رومیزی قابل دسترسی عمل می کند و سیستم 25 میکرومتر برای تولید قطعات بزرگتر طراحی شده است. چه به چیزی بسیار کوچک، چه چیزی بزرگتر، یک آیتم کوچک با ویژگی های خوب یا نیاز به تولید 300000 دستگاه نیاز داشته باشید، این شرکت راه حلی دارد. این مجموعه گسترده به آنها اجازه می دهد تا به بخش وسیعی از بازار دست یابند.

Boston Micro Fabrication (BMF) این را معرفی کرده است چاپگر سه بعدی microArch D1025 با وضوح دوگانه. این چاپگر به کاربران این امکان را می دهد که بین رزولوشن های 10 میکرومتر یا 25 میکرومتر انتخاب کنند یا لایه به لایه بین این وضوح ها جابه جا شوند. این سیستم با استفاده از پروجکشن میکرو استریولیتوگرافی (PµSL) و تغذیه با LED UV، دارای حجم ساخت 100 × 100 × 50 میلی متر است و شامل کالیبراسیون خودکار است. م،ن در صورت ،وم می تواند گرم شود و پلت فرم ساخت آن مغناطیسی است تا به راحتی حذف شود. علاوه بر این، چاپگر با هر ماده ای که کاربر انتخاب می کند سازگار است. رزولوشن دوگانه می‌تواند سرعت ساخت‌ها را افزایش دهد، اما همچنین می‌تواند به کاربران اجازه دهد تا ویژگی‌های بسیار دقیقی را روی قطعات ساخته شده بسیار بزرگ‌تر ایجاد کنند. برای هندسه ها، گوشه ها یا لایه های خاص می توان از وضوح متفاوتی برای بهبود سطح یا ناحیه آن ویژگی استفاده کرد.

میکروسوزن های توسعه یافته توسط BMF. تصویر از BMF.

انگیزه محرک ما برای نوآوری، ارائه پلتفرم های جدیدی است که می تواند به تحقق برنامه های کاربردی با ارزش برای چاپ سه بعدی کمک کند. به طور فزاینده ای از سوی مشتریان ما تحت فشار قرار گرفته ایم تا فناوری خود را به کاربردهایی برس،م که در آن دقت بالاتر و تحمل سخت تر منجر به افزایش کلی کیفیت و عملکرد، صرف نظر از اندازه قطعه می شود. جان مدیر عامل BMF گفت: راه اندازی microArch D1025 به تعهد ما برای پاسخ به این تماس ادامه می دهد و پیشرفت های پلت فرم microArch S350 25μm را با قابلیت وضوح بالای چاپگر 10 میکرونی ما در یک راه حل قدرتمند و انعطاف پذیر برای مشتریان خود ،یب می کند. کاولا