Align رئیس جدید Direct Aligner 3D Printing – 3DPrint.com را منصوب کرد

«سرینی به تازگی بیست و پنجمین سالگرد خود را با Align سپری کرده است و او یکی از معتبرترین مبتکران درمان تراز کننده شفاف در جهان است – و مشارکت او در پیشرفته ترین سیستم تراز کننده شفاف در جهان، سیستم Invisalign، بی سابقه است. با ،ید اخیر ما از Cubicure، سرینی و تیمش اکنون در نسل بعدی فناوری های چاپ سه بعدی پیشگام هستند که درمان تراز کننده روشن را در آینده به طور اساسی تغییر خواهد داد.

با این حال، این نشانه ای است که جزر و مد برای صنعت چاپ سه بعدی دندان در حال تغییر است. LuxCreo مجوز FDA را برای ترازهای تولید شده مستقیم خود دریافت کرده است، در حالی که Graphy، از کره، آنها را از سال 2021 تولید می کند. پیام واضح است که سیستم های 3D و سایرین در فضای فتوپلیمریزاسیون vat می خواهند این فناوری را برای حفظ یا به دست آوردن دنبال کنند. سهم بازار در بالغ ترین بخش تجاری AM.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ترازهای شفاف پرینت سه بعدی مستقیم (تصویر: LuxCreo)

Emory تأثیر زیادی بر روی Align و صنعت ارتودنسی به طور کلی داشته است و من خوشحالم که او به ارائه دانش و تجربه گسترده خود برای کمک به ما در تسریع برنامه های خود و گسترش بیشتر رهبری خود در چاپ سه بعدی ادامه خواهد داد. تا زمان بازنشستگی خود در سال 2026، اموری نقش جدیدی را بر عهده خواهد گرفت و علاوه بر کمک به انتقال وظایف موجود خود، توسعه قابلیت های چاپ سه بعدی مستقیم ما را رهبری می کند و بر ساخت یک عملیات ساخت مستقیم در سطح جه، تمرکز می کند که می تواند مقیاسی برای حمایت از تقاضای جه، برای محصولات و خدمات نسل بعدی ما – از جمله Invisalign Palatal Expander و لوازم ارتودنسی و دند، آینده.

پیشگام تراز روشن Align Technology, Inc. (Nasdaq: ALGN) اعلام کرده است که Emory Wright را به ،وان معاون اجرایی برای پلتفرم تولید مستقیم ساختگی منصوب کرده است. رایت از موقعیت فعلی خود برای نظارت بر عملیات جه،، از جمله برنامه‌ریزی درمان، جابجا می‌شود و در عوض خود را وقف مقیاس‌بندی پلت فرم تولید مستقیم Align خواهد کرد. این خبر می تواند تأثیر قابل توجهی بر بازار پرینت سه بعدی دندان داشته باشد، زیرا Align یکی از بزرگترین مشتریان برای سیستم های سه بعدی (NYSE: DDD)، با استفاده از دستگاه‌های استریولیتوگرافی خود برای تولید قالب‌های غیرمستقیم برای تولید ترازهای شفاف.

این اخبار اخیر بیشتر نشان دهنده استراتژی Align برای حرکت به سمت تولید مستقیم الاینرها است. رایت با سرینی کازا که به سمت معاون اجرایی تحقیق و توسعه ارتقا یافت همکاری خواهد کرد. جو هوگان، رئیس و مدیرعامل Align Technology، به طور خاص از Cubicure به ،وان ،یدی که توسعه تولید مستقیم الاینرها را پیش می‌برد، یاد کرد:

هنگامی که Align راه اندازی چاپ سه بعدی را به دست آورد داخل اتاق، آشکار بود که غول تراز کننده شفاف در حال تغییر عملیات ساخت خود بود. در درازمدت، به‌جای تکیه بر قالب‌های پرینت سه‌بعدی دندان‌های بیماران برای فرم دهی حرارتی دستگاه‌های خود، این شرکت فناوری چاپ سه بعدی آنها را مستقیماً با استفاده از مواد Cubicure توسعه خواهد داد. این حرکت آنقدر قابل توجه بود که 3D Systems بی،ه ای منتشر کرد و به سرمایه گذاران اطمینان داد که یکی از بزرگترین مشتریان خود را از دست نداده است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309927/align-appoints-new-head-of-direct-aligner-3d-printing/

بر اساس “چاپ سه بعدی در دندانپزشکی 2023: مطالعه و پیش بینی بازارطبق گزارش «Aditive Manufacturing Research»، درآمد پرینت سه بعدی دندان در سال 2022 به 4 میلیارد دلار رسید که یک سوم کل بازار AM را نشان می دهد. مشخص نشده است که سیستم های سه بعدی نیز در توسعه فناوری ساخت مستقیم دخیل نیستند. علاوه بر این، همانطور که بحث شد، انتقال به تولید مستقیم مدتی طول می کشد و Align باید در کوتاه مدت به خطوط تولید فعلی SLA خود متکی باشد.