Aibuild نسخه 2.0 نرم افزار چاپ سه بعدی را در RAPID + TCT 2024 راه اندازی کرد – 3DPrint.com

نوره الحاج مصطفی، مهندس AM در شرکت فورد موتور، در یک بی،ه مطبوعاتی در مورد راه اندازی نسخه 2.0 پلتفرم نرم افزاری Aibuild گفت: «این به روز رس، نرم افزار را با ،یب تخصص فنی و کاربرپسندی به سطح جدیدی می برد. ، ابزار پیشرفته را برای همه قابل دسترس می کند.”

در همین راستا، WASP برای همکاری با Aibuild بسیار باهوش به نظر می رسد، همانطور که نی، که پاییز گذشته در سری A 8.5 میلیون دلاری Aibuild سرمایه گذاری کرد. هنوز خیلی زود است که حدس بزنیم که چه زم، این اتفاق می‌افتد، اما بر اساس تاریخچه صنایع دیگر، زمان زیادی است که سازگاری با پلتفرم نرم‌افزار به عامل اصلی تعیین‌کننده اولویت مشتری در مورد برندهای AM تبدیل شود.

Aibuild دقیقاً همان شرکتی است که صنعت AM برای ارتقاء موفقیت آمیز به آن نیاز دارد. قابلیت همکاری بین ا،یستم های مختلف در چنین محیط رقابتی فروش سختی است، اما همچنین یک نتیجه درازمدت اجتناب ناپذیر در هر زمینه تکنولوژیک بالغ است.

Aibuild 2.0 متن، با محصول پرچمدار شرکتی که در آ،ین نسل هوش مصنوعی پیشتاز بود، شامل یک کمک خلبان هوش مصنوعی داخلی و همچنین تولید مسیر ابزار کاملاً خودکار و ISO 27001 صدور گواهینامه برای امنیت داده ها همچنین من، است که Aibuild با یک مبتکر دیگر در فضای بزرگ AM، شرکت ایتالیایی، همکاری کرد. WASPبرای ادغام نرم افزار بازوی روباتیک CEREBRO WASP در Aibuild 2.0 “به ،وان یک دوقلو دیجیتال”.

شرکت کنندگان RAPID + TCT 2024 می توانند با مراجعه به شرکت در غرفه 2661 درباره Aibuild 2.0 اطلاعات بیشتری ،ب کنند.

یکی از نمایندگان WASP گفت: “پیاده سازی CEREBRO بر روی نرم افزار Aibuild با موفقیت به پایان رسید، که سازگاری کامل این دو سیستم را نشان می دهد و امکانات بی پای، را برای استفاده از تمام سیستم های ا،تروژن WASP، از جمله ا،ترودرهای پلت و سرامیکی باز می کند. همکاری با Aibuild با هماهنگی بسیار خوبی بین دو تیم انجام شد که با هم کار ،د تا یکپارچه سازی هر دو فناوری را تکمیل کنند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310597/aibuild-to-launch-version-2-0-3d-printing-software-at-rapid-tct-2024/

آی بیلدشرکت نرم‌افزاری مستقر در لندن به‌،وان سرویس (SaaS) متخصص در راه‌حل‌های تولید افزودنی‌های بزرگ (AM)، Aibuild 2.0، آ،ین نسخه پلت‌فرم نرم‌افزار مبتنی بر ابر خود را در RAPID +TCT 2024 در لس آنجلس (25-27 ژوئن). این شرکت بازخوردهای «مشتریان و شرکای کلیدی» را در به‌روزرس،‌های پلتفرم خود ادغام کرد که در نتیجه چندین ویژگی جدید مهم برای Aibuild 2.0 اضافه شد.

علاوه بر رقابت‌پذیری، امکان‌سنجی فنی قابلیت همکاری، البته مانعی است. ادغام برخی از محبوب‌ترین سیستم‌های فرمت بزرگ جهان در یک پلتفرم مبتنی بر ابر مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند کمک زیادی به ت،یب این دیوار کند.

تصاویر از Aibuild

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید