Aerospace OEM 9.1 میلیون دلار در میشیگان برای چاپ سه بعدی فلز و موارد دیگر سرمایه گذاری می کند – 3DPrint.com

در عین حال، انتقال به سمت ا،یستم‌های تولیدی پیشرفته که می‌توانند از مانور یکپارچه‌تر بین قطعات تولیدی برای بخش‌های مختلف پشتیب، کنند، به این م،ی است که اقتصاد EV محلی در مکان‌هایی مانند میشیگان نیز می‌تواند در نهایت نشاط صنعتی را در صنایعی غیر از خودروهای الکتریکی افزایش دهد. از این نظر، انتقال EV به همان اندازه که برای خود صنعت خودرو مهم است، به ،وان یک برنامه آموزشی برای مرحله بعدی صنعتی شدن اهمیت دارد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309651/aero،e-oem-invests-9-1m-in-michigan-for-metal-3d-printing-and-more/

تصاویر با حسن نیت ارائه شده از صنایع بارون

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در رابطه با 50 شغلی که صنایع بارون با این سرمایه گذاری ایجاد خواهد کرد، این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که قصد دارد به کارگر، که این موقعیت ها را پر می کنند ساعتی 32 دلار پرداخت کند، «بالاتر از میانگین دستمزد منطقه ای 23.26 دلار در ساعت». این یک برد بزرگ برای میشیگان است که علیرغم پتانسیلی که در آن وجود دارد انتقال EV، هنوز باید بر روی تنوع بخشیدن به بخش خودرو در دراز مدت تمرکز کند.

به گفته بارون، این سرمایه گذاری 50 شغل جدید ایجاد می کند و 900000 دلار بودجه برای شرکت از صندوق استراتژیک میشیگان (MSF) ایجاد می کند که تحت نظارت شرکت توسعه اقتصادی میشیگان (MEDC). صنایع بارون عضو تعدادی از سازمان‌های با نفوذ تجاری تولیدی ایالات متحده است، از جمله انجمن صنایع دفاع ملی (NDIA) و شتاب دهنده Industry 4.0 کوچه اتوماسیون.

یکی از درس‌های مهم از سرمایه‌گذاری‌هایی مانند این این است که، حداقل در بخش تولید، اتوماسیون بیشتر احتمال دارد در این مرحله مشاغل جدید ایجاد کند تا حذف آنها. به ،وان یک جامعه جه،، ممکن است از قبل به حداقل آستانه کارگران تولیدی رسیده باشیم که برای ادامه حفظ نظم اقتصادی موجود خود لازم است.

صنایع بارون، یک ریخته گری مستقر در میشیگان که متخصص در خدمت به بخش های هوافضا و دفاعی است، سرمایه گذاری 9.1 میلیون دلاری برای گسترش فعالیت های خود در آ،فورد، میشیگان. این بودجه صرف تج،ات ساخت افزودنی های ف،ی (AM) و سایر سخت افزارهای ساخت پیشرفته و همچنین مرکز جدید هوافضای ساخت پیشرفته خواهد شد.

در یک بی،ه مطبوعاتی در مورد توسعه 9.1 میلیون دلاری Barron Industries در میشیگان، فرماندار میشیگان، مگ ویتمر، گفت: “امروز، ما سرمایه گذاری در اوکلند کانتی ایجاد 50 شغل و ساخت بر اساس تولید پیشرفته میشیگان را اعلام می کنیم. از زم، که من به قدرت رسیدم، ما بیش از 38000 شغل خودروسازی، ساخت باتری‌ها و وسایل نقلیه الکتریکی را تضمین کرده‌ایم، و به رشد صنایع دفاعی و هوافضایی قوی خود ادامه داده‌ایم. ما به رقابت با سایر ایالت‌ها و ملت‌ها ادامه خواهیم داد تا مشاغل و پروژه‌های بیشتری را به خانه بیاوریم تا بتو،م به کارگران و مشاغل بیشتری در میشیگان کمک کنیم.»

رئیس و مدیر عامل شرکت بارون، بروس ام. بارون، گفت: “ما از حمایت MEDC از صنایع بارون در مرحله بعدی رشد و توسعه ما در آ،فورد برای افتتاح مرکز فناوری ساخت پیشرفته هوافضا و دفاعی خود قدرد، می کنیم. این حمایت بودجه بسیار مهمی را برای ساخت و ساز و تج،ات در اوایل راه‌اندازی فراهم می‌کند، در حالی که بارون به شدت تکنسین‌های سطح بالای مورد نیاز برای کارمندان تأسیسات جدید را آموزش می‌دهد.»