AddUp معاون مدیر عامل و نوآوری های پزشکی و قالب گیری تزریقی را اعلام کرد – 3DPrint.com

یکی دیگر از موفقیت‌های اخیر AM پزشکی برای AddUp از واشنگتن دی سی، جایی که در آن انجام شده است ایمپلنت های آناتومیک گفته می شود که اولین استارت آپ دستگاه پزشکی است که با استفاده از پرینت سه بعدی تیت،وم، که تقریباً آناتومی انگشت انسان را به طور کامل تکرار می کند، اولین جایگزین مفصل متاتارسوفالانژیال (MTP) را به ثبت رساند و توسعه داد. Anatomic Implants با AddUp کار می کند و از چاپگر سه بعدی FormUp 350 استفاده می کند. کیفیت آناتومیک مفصل انگشت بزرگ آن برای ارائه 510 (k) به FDA.

مفصل انگشت MTP، در پایه انگشت شست پا، یکی از سه نقطه اصلی است که انسان برای حفظ تعادل از آن استفاده می کند، و همچنین به طور معمول اولین مفصل پا است که به آرتروز مبتلا می شود. بازار جه، 500 میلیون دلاری برای بازسازی مفصل انگشت MTP 1 دارای محصولات بسیار کمی است و ظاهراً هیچ یک از گزینه های دیگر آناتومیک نیستند یا نمی توانند رشد استخو، و همچنین مفصل آناتومیک انگشت بزرگ را پشتیب، کنند. این به این دلیل است که پرینت سه بعدی می تواند یک ساختار متخلخل را در ایمپلنت ادغام کند تا یکپارچگی استخو، را تقویت کند، که می تواند احتمال رد ایمپلنت توسط بدن بیمار را کاهش دهد. FormUp 350 می تواند هندسه های پیچیده را با ساختارهای مشبک با جزئیات دقیق چاپ کند، که برای ایمپلنت های پزشکی من، است.

پیشینه Estock در طراحی، توسعه محصول و معرفی محصول جدید است و او در طول زندگی حرفه ای خود با چندین فناوری افزودنی کار کرده است. او در BAE Systems و Case New Holland کار می‌کرد و در طول تصدی خود در GE Additive چندین نقش رهبری داشت، از جمله رهبر برنامه برای فناوری جت بایندر ف،ی آن. او سپس به سرعت در رده‌های AddUp ارتقا یافت و به ،وان رهبر محصول – PBF & DED و سپس مدیر برنامه‌های کاربردی و توسعه ،ب‌وکار شروع به کار کرد. او تنها پنج ماه قبل از اینکه به ،وان معاون مدیرعامل انتخاب شود به ،وان معاون توسعه ،ب و کار منصوب شد. Estock، که اکنون به مدیر عامل AddUp Global گزارش می دهد، همانطور که شرکت می نویسد، “رویکردی رویایی” دارد و بسیار متعهد به هدایت موفقیت مشتری است.

مرکز راه حل AddUp دارای گواهینامه ISO 9001 و AS9100 است، اما همچنین تنها مرکز این شرکت با گواهینامه ISO 13485 برای دستگاه های پزشکی است که تعهد آن را به بخش پزشکی برجسته می کند. Estock سال گذشته یک نیروی محرکه در راه اندازی بود هیئت مشاوره پزشکی AddUp برای پشتیب، از این کار مهم، و بسیاری از OEM های پزشکی جه، از AddUp FormUp 350 برای تولید سریال استفاده می کنند – از جمله افزودنی آرمادیلو، یک پیمانکار تج،ات پزشکی مستقر در تگزاس. این شرکت اخیراً یک مرکز جدید تولید مواد افزودنی پیشرفتهو یک FormUp 350 با کارایی بالا به ،وان دستگاه سنگ بنای تاسیسات عمل می کند.

نیک درک عمیق و صمیمی از چالش های منحصر به فرد مشتریان ما را برای بازار ایالات متحده به ارمغان می آورد. مارسیلی در یک بی،ه مطبوعاتی گفت: اشتیاق او برای تولید برتری و تعهد به رضایت مشتری به طور یکپارچه با ارزش‌های اصلی شرکت همخو، دارد و زمینه را برای فصلی هیجان‌انگیز از رشد و نوآوری فراهم می‌کند.

مرکز جدید Armadillo Additive در تیت،وم درجه 23 تخصص دارد که به دستگاه های پزشکی هم سازگاری زیستی و هم نسبت استحکام به وزن بالایی را می دهد. چاپگر FormUp 350 PBF حجم ساخت و بهره وری بالایی دارد، اما Armadillo Additive بیشتر تحت تأثیر توانایی آن در چاپ ایمپلنت های پزشکی با کیفیت بالا در حجم با سطح عالی است، که به این م،ی است که پس از پردازش کمتری مورد نیاز است.

من مفت،م که از طریق اشتیاق و سخت کوشی گروهی مستقر در سینسیناتی را رهبری می کنم که فرهنگ فداکاری و نوآوری را تجسم می بخشد. در AddUp، رویکرد مشتری محور ما هر کاری را که انجام می دهیم هدایت می کند. ما متعهد به درک نیازهای آنها، فراتر رفتن از انتظارات، و ایجاد مشارکت های پایدار مبتنی بر اعتماد و موفقیت متقابل هستیم. معاون مدیرعامل استوک به 3DPrint.com گفت: همانطور که در حال تکامل هستیم، تعهد ثابت ما برای ارائه راه حل های پیشرفته بدون تغییر باقی می ماند. “با حمایت بی دریغ تیم استثنایی ما و اعتماد مشتریان ارزشمندمان، آینده برای AddUp Inc. روشن است.”

من چند سالی است که از همکاری با نیک لذت می برم و نمی توانم خوشحال باشم که او شرکت تابعه ما در ایالات متحده را رهبری می کند. توانایی او در الگوبرداری واقعاً قابل تحسین است. سارا بین، مدیر ارتباطات بازاریابی برای AddUp Inc.، به 3DPrint.com گفت: او فقط صحبت نمی کند، بلکه راه می رود، استانداردهای بالایی را برای خود تعیین می کند و دیگران را تشویق می کند که از آن پیروی کنند. ذهنیت راهبردی و تمرکز او بر نتایج، او را به یک رهبر موثر برای تیم ما تبدیل می‌کند و من در مسیر رشد خود تحت هدایت او مطمئن هستم.»

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/306928/addup-announces-deputy-ceo-innovations-in-medical-injection-molding-am/

از تولیدکنندگان ابزار دعوت می‌شود تا با ارائه چالش‌های ابزارسازی خود برای ارزیابی و بهینه‌سازی، شرکت کنند و از شرکت‌های علاقه‌مند به بررسی راه‌حل‌های AM برای کاربردهای قالب‌گیری تزریقی نیز دعوت می‌شود. علاوه بر آکادمی ابزار WBA و مرکز تولید افزودنی آخن (ACAM)، AddUp دارای 17 شرکت متعهد به پروژه است، از جمله:

علاوه بر آینده درخشان در بخش پزشکی، مرکز صلاحیت ابزار AddUp در آخن، آلمان – که به ،وان زیرمجموعه آلم، AddUp عمل می کند – اخیراً یک پروژه جدید تماس گرفت #2024AMIM – 2024 ساخت افزودنی برای قالب گیری تزریقی. کنسرسیومی متشکل از کارشناسان AM و 17 شرکت صنعتی در حال کار بر روی این پروژه یک ساله هستند که بر هفت حوزه مختلف از اهمیت برای سازندگان ابزارآلات، از جمله توسعه فولاد ابزار، پایداری، کیفیت و ایمنی شغلی و حمل پودر تمرکز دارد.

سینی ساخت تیبیا در Armadillo Additive

مرکز صلاحیت ابزار AddUp

مفصل آناتومیک انگشت بزرگ

نیک استوک، معاون مدیر عامل AddUp در پانلی در مورد Metal AM با فرمت بزرگ در AMS 2024. (تصاویر: سارا ساندرز، 3DPrint.com)

AddUp Inc. زیرمجموعه این شرکت در آمریکای شمالی است و مرکز راه حل AddUp با مساحت 20000 فوت مربع در سینسیناتی، اوهایو قرار دارد. مرکز تولید و نمایش دیجیتال خدمات چاپ سه بعدی ف،ی DED و PBF را به همراه خدمات مشاوره AM، تولید POC و آموزش برای مشتریان ایالات متحده در صنایع هوافضا، دفاعی، پزشکی و ابزارسازی ارائه می دهد.

چاپگر سه بعدی ف،ی جه، OEM AddUp، سرمایه گذاری مش، بین غول ،تیک فرانسوی میشلن و شرکت مهندسی صنایع مستقر در پاریس پنج، جولین مارسیلی را در پایان سال 2023 به ،وان مدیر عامل جدید خود منصوب کرد. مارسیلی با در دست گرفتن کنترل از فرانک مورئو، از سال 2019 بخشی از AddUp بوده و در ابتدا به ،وان معاون مدیرعامل فعالیت می کرد. اما از آنجایی که او ارتقا یافته است و راش ،ل، رهبر آمریکای شمالی شرکت، اکنون مدیر عامل 3DXTECH است، AddUp که مقر آن در فرانسه است به یک معاون جدید نیاز داشت. آنها یکی را پیدا کرده اند نیک استوک، که بیش از 15 سال تجربه در صنعت تولید دارد و از سال 2021 در این شرکت بوده است.

FormUp 350 برای ما رویایی است که به حقیقت پیوسته است. نوآ اسمیت، مدیر عملیات افزودنی آرمادیلو، گفت: این نرم افزار و سخت افزار در لبه پیشرفت است. “حجم ساخت بزرگ و سیستم لیزر چهارگانه به ما این امکان را می دهد که کارهای تولید را سریعتر از رقبا انجام دهیم، در حالی که روکش غلتکی به ما اجازه می دهد تا طرح را به سطح بعدی برس،م.”

با توجه به اینکه جایگزینی مفصل MTP 1 بازاری است که تا حد زیادی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و شرکت‌های تج،ات پزشکی از اواسط دهه 2000 ساختارهای شبکه‌ای را برای کاشت‌سازی می‌سازند. [Scott] ناتر و من به دنبال ایجاد یک طراحی آناتومیک تر با استفاده از آ،ین فناوری های پذیرفته شده توسط صنعت و FDA بودیم. پس از آشنایی با فناوری چاپ سه بعدی اختصاصی آن‌ها و مشاهده اینکه چگونه می‌تواند برای توسعه مفصل انگشت بزرگ آناتومیک مفید باشد، با AddUp برای دستیابی به ترخیص 510 (k) هیجان‌زده شدیم. دیوید ناتر، یکی از بنیانگذاران ایمپلنت های آناتومیک و رئیس، دیوید ناتر، گفت: ما مشتاقانه منتظر استفاده از تیم AddUp و تخصص آنها برای تأیید اعتبار اولین جایگزینی مفصل انگشت پا با چاپ سه بعدی در FormUp 350 هستیم.

نیک استوک، معاون مدیر عامل AddUp

#2024AMIM اوایل این ماه آغاز شد و کارگاه‌های ماهانه در هفت حوزه تمرکز در مرکز صلاحیت ابزار، که در محدوده آکادمی ابزار WBA و مجهز به FormUp 350 است تا به سازندگان ابزار کمک کند تا برنامه های خود را تأیید کنند. AddUp نمونه ها، قطعات بنچمارک و قالب های تولیدی را برای کارگاه ها ایجاد می کند و در پایان پروژه، آزمایش و جمع آوری داده ها آماده و منتشر می شود.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید