4 روش برای اشتراک گذاری Printspiration و Print Love

همه پست های دبورا را ببینید


DeborahCorn-PrintMediaCentr
این را با مشتریان خلاق تر خود به ،وان چیزی جالب برای الهام گرفتن از رنگ به اشتراک بگذارید. طیفی از کارهای آنها را ایجاد کنید، آن را چاپ کنید و آن را برای روز ولنتاین ارسال کنید. هر بار که به آن نگاه می کنند، به شما فکر می کنند و دوست دارند که به اندازه کافی به آنها فکر کرده اید که یک قطعه چاپ شده واقعاً شخصی را ارسال کنید.

نکات فوق العاده تایپوگرافی

ProjectPea،.TV 24/7/365 پرینسپریشن را برای متخصصان چاپ و بازاریابی در سراسر جهان پخش می کند. ،مت‌های جدید پست می‌شوند و تعداد بیشتری از فیلم‌برداری‌های ما در سال 2023 می‌آیند. این فیلم‌های کوتاه اهمیت همکاری و نحوه ایجاد پروژه‌های چاپی موفق با استفاده از چاپ، کاغذ و مواد تکمیلی من، را به اشتراک می‌گذارند.

پست ویژه دبورا را ببینید: CMYK MANIFESTO 2024: Rewind, Reignite and Represent the Printing Industry

تصویری که رویدادهای آینده برای ،ن در صنعت چاپ را نشان می دهد

فریادهای اجتماعی را به اشتراک بگذارید

ا،ر طراحان و افراد خلاقی که در این مسیر ملاقات کرده ام عاشق تایپوگرافی هستند. و حتی با وجود اینکه اینترنت محدودیت هایی را برای استفاده از فونت های خاص به صورت بومی در صفحات وب ایجاد کرده است، PRINT این امکان را به شما می دهد.

طیف رنگی جنگ ستارگان دیلون بیکر

ProjectPea،.TV در حال پخش PRINTSPIRATION برای مارک ها، آژانس ها، دانشجویان و چاپگرها است!

دبورا همچنین به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از بیش از 25 سال تجربه به‌،وان یک آژانس، برند و ،یدار چاپ شرکتی که تعداد زیادی از چاپگرها و ارائه‌دهندگان خدمات را ارزیابی، استخدام و با آنها کار کرده است، روابط م،ادار و سودآورتری با مشتری ایجاد کنند.

فراخو، همه دختر، که چاپ می کنند!! به ما در لینکدین بپیوندید و ما را بررسی کنید برنامه آموزشی اصلاح شده – رایگان است!

در صورت ،وم، یک کلاژ از کار آنها ایجاد کنید و آن را به ،وان تصویر پست به اشتراک بگذارید. اگر نمی تو،د این کار را انجام دهید، از لوگوی آنها استفاده کنید. با استفاده از کلماتی که مشتری، را که می خواهند جذب کنند، این سهام را در مورد آنها ایجاد کنید. به اشتراک گذاشتن مراقبت است، و آنها ژست – و توجه را دوست خواهند داشت.

مطالعه کنید و در پروژه طاووس شرکت کنید

پاد،ت ها را از The Printerverse کاوش کنید

در حالی که منشأ مشخص نیست، طیف‌های رنگی مبتنی بر فریم‌های فیلم برای چند روز در فید من پرطرفدار بود. من کمی حفاری انجام دادم و معتقدم که آنها برای اولین بار توسط طراح محصول ایجاد شدند، دیلون بیکر. سایت او منجر به فروشگاه او در ArtPal که در آن می تو،د مجموعه ای جامع را ببینید و طیف ها را در چندین فرمت چاپی ،یداری کنید.

تایپوگرافی ،صر جدایی ناپذیر طراحی و برندسازی است. اینکه یک کلمه چگونه به نظر می رسد می تواند به اندازه آنچه می گوید مهم باشد. بهترین مثال، چشمان خود را ببندید و به هالووین فکر کنید. آیا فونت های ترسناک افکار وحشتناک شما را پر می کنند؟

پس زمینه قلب نئون بنفش و آبی

پسندیدن بارگذاری…منبع: https://printmediacentr.com/4-ways-to-share-printspiration-and-print-love/

از تصویر بالا استفاده کنید، چند پاسخ را پر کنید و از مشتریان، مشتریان احتمالی و ارتباطات رسانه های اجتماعی خود بخواهید که بقیه را پر کرده و برای شما ارسال کنند.

نه تنها مقداری عشق تایپوگرافی را با ،، که شرکت می کنند ایجاد می کنید، بلکه یک لیست ایمیل بسیار هدفمند از پاسخ دهندگان برای ارتباط مداوم و تحسین برای الهام گرفتن در این فرآیند ایجاد خواهید کرد.

برنامه ریزی برای فیلمبرداری Project Pea، در سال 2024 در حال انجام است. با من تماس بگیرید، با OEM ها و فروشندگان خود تماس بگیرید تا به آنها اطلاع دهید که ،ب و کار شما و محصولاتشان برای یک نمای نزدیک آماده است. با بیش از 160000 بازدید ویدیو از سپتامبر 2022، واضح است که دنیای چاپ، بازاریابی و طراحی این پلتفرم را دوست دارد. CA CAWWWW!! 🦚🦚

پالت رنگی کلیدی برای کمپین های برندسازی و بازاریابی است. بسیاری از برنامه های طراحی و ارائه با پالت های از پیش تعیین شده برای مطالعه و استفاده یا یافتن الهام ارائه می شوند. هفته گذشته چیزی را در شبکه های اجتماعی دیدم که ارزش توقف را داشت.

##

نقشه اصطلاحات تایپوگرافی برای طراحان

در فوریه مقداری عشق تایپوگرافی را به اشتراک بگذارید. یک مسابقه بسازید! تایپ فیس چیست؟ فونت چیست؟ این صفحه هر آنچه شما نیاز دارید را دارد.

برای تجلیل از مشتریان خود پست های اجتماعی ایجاد کنید و از طریق کانال های خود به ،ب و کار آنها عشق بدهید. نحوه کمک به مشتریان خود را به اشتراک بگذارید. دلیل کار ، و همکاری با آنها را به اشتراک بگذارید. سایت های آنها را به اشتراک بگذارید و هر جایی که پست می کنید آنها را تگ کنید.

PRINTSPIRE طول، و موفق!

دبورا کورن سفیر بین کهکش، در Printerverse در Print Media Centr، یک ،یدار چاپ، سخنران و وبلاگ نویس صنعت بین المللی، و پرورش دهنده متخصصان تولید چاپ، گروه چاپ شماره 1 در لینکدین. او از طریق آموزش، رویدادها، پاد،ت ها از The Printerverse، منابع چاپی و منابعی را برای متخصصان چاپ و بازاریابی فراهم می کند. ProjectPea،.TVو مجموعه‌ای از ابتکارات اجتماعی از جمله دختر، که چاپ می‌کنند و روز جه، چاپ،

مثل این:

با روز ولنتاین در فوریه، شما در حال حاضر دری را باز کرده اید تا فرصتی برای به اشتراک گذاشتن مقداری الهام از چاپ و عشق چاپی با مشتریان خلاق چاپ خود داشته باشید. در اینجا چهار ایده برای به دست آوردن قلب، ذهن و دلار وجود دارد.

،یب رنگ های خلاقانه

لطفاً برای پست‌های موضوعی و اطلاعاتی که به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، در اخبار PMC از The Printerverse مش، شوید.